2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 180x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 180x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 180x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 180x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 180x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1049 Kč
Naše cena: 699 Ověřit dostupnost

Jersey chrániče s PUR zátěrem slouží jako ochrana před nehodou či jako ochrana před znečištěním matrace. Na rozdíl od PVC chrániče je i částečně prodyšný. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyuretanový film - PUR zátěr, který umožňuje i…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 180x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 180x200 cm

Radim Magnusek, Nezdice na Šumavě

, Nezdice na Šumavě:
Nejprve musím pochválit opravdu hezký vzhled, potom také originální užitek 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 180x200 cm. Dá se užít pro několik věcí, ale bacha je hodně mačkavý. Kamarádce se spadl na stole a kousek se ulomil. Na funkčnost to ale nic nezhoršilo, jen byl poškrábán tenhle hezký design. Je teda užitečný a poměrně osobitý.

Jakub Prýgl, Kaničky

, Kaničky:
Ve srovnání s obdobnou značkou,která je stále někde v reklamách,má 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 180x200 cm lepší hodnocení a je o čtyři sta Kč výhodnější... teda z mé strany spokojenost.

Viktorie Broskevičová, Stružinec

, Stružinec:
Pořídila jsem si 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 180x200 cm a byla jsem velice překvapená. Oslovil mne především kvůli tomu, že nejen dobře vypadá, ale také skvěle funguje. Mám ráda šikózní a perfektní věci, které vynikají vysokou odolností a vydrží. Velice mi udělala radost také prakticky okamžité rychlost doručení, protože jsem na doručení 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 180x200 cm opravdu spěchala.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 04. 12. 2021.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 180x200 cm

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 180x200 cm

Jonáš R: tak jsem to dostala aje to super

Simona K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Rozálie M: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Veronika P: děda je z dárku je nadšený

Viktorie K: Tento 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 180x200 cm jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 180x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 180x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt