2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 180x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 180x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 180x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 180x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 180x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1049 Kč
Naše cena: 699 Ověřit dostupnost

Jersey chrániče s PUR zátěrem slouží jako ochrana před nehodou či jako ochrana před znečištěním matrace. Na rozdíl od PVC chrániče je i částečně prodyšný. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyuretanový film - PUR zátěr, který umožňuje i…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 180x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 180x200 cm

Radim Magnusek, Nezdice na Šumavě

, Nezdice na Šumavě:
Nejprv chci vyzdvihnout zcela hezký vzhled, dále také úžasný výkon 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 180x200 cm. Dá se užít pro více věcí, ale pozor je hodně křehký. Matce se spadl na zemi a kousek se odtrhnul. Na funkčnost to však nic nezhoršilo, jen byl poškrábán tenhle krásný vzhled. Je teda užitečný a celkem tichý.

Jakub Prýgl, Kaničky

, Kaničky:
Ve porovnání s podobnou značkou,která je stále někde v reklamách,má 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 180x200 cm lepší hodnocení a je o dvě stě Kč výhodnější... takže z mé strany spokojenost.

Viktorie Broskevičová, Stružinec

, Stružinec:
Koupila jsem si 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 180x200 cm a byla jsem velice šťastná. Oslovil mne především kvůli tomu, že nejen dobře vypadá, ale také skvěle funguje. Mám ráda pěkné a kvalitní věci, které vynikají vysokou odolností a vydrží. Velice mě potěšila radost také prakticky bleskurychlá rychlost doručení, protože jsem na doručení 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 180x200 cm opravdu netrpělivě čekala.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 05. 2021.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 180x200 cm

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 180x200 cm

Karel S: tak jsem to dostala aje to super

Jiří K: funkční výrobek

Jaroslav S: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Karel B: 110 % spokojenost

Tobiáš D: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 180x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 180x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt