2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 180x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 180x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 180x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 180x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 180x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1049 Kč
Naše cena: 699 Ověřit dostupnost

Jersey chrániče s PUR zátěrem slouží jako ochrana před nehodou či jako ochrana před znečištěním matrace. Na rozdíl od PVC chrániče je i částečně prodyšný. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyuretanový film - PUR zátěr, který umožňuje i…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 180x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 180x200 cm

Radim Magnusek, Nezdice na Šumavě

, Nezdice na Šumavě:
Nejprve chci vyzdvihnout opravdu hezký design, potom také originální výkon 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 180x200 cm. Dá se použít pro několik činností, ale bacha je hrozně křehký. Matce se převrátil€obrátil na stole a kousek se odtrhnul. Na užitek to však nic nezhoršilo, jen byl poškozen tento originální vzhled. Je opravdu užitečný a poměrně osobitý.

Jakub Prýgl, Kaničky

, Kaničky:
Ve srovnání s obdobnou značkou,která je stále někde v reklamách,má 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 180x200 cm lepší hodnocení a je o osm set korun levnější... takže z mé strany spokojenost.

Viktorie Broskevičová, Stružinec

, Stružinec:
Koupila jsem si 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 180x200 cm a byla jsem velice uspokojená. Oslovil mne především kvůli tomu, že nejen dobře slouží, ale také skvěle vypadá. Mám ráda šikózní a perfektní věci, které vynikají vysokou kvalitou a jsou držáky. Velice mě potěšila radost také prakticky okamžité rychlost doručení, protože jsem na doručení 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 180x200 cm opravdu netrpělivě čekala.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 05. 2022.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 180x200 cm

hodnocení 5/5 od 20 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 180x200 cm

Jáchym B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Laura G: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Karel K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Vít P: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Filip N: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 180x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 180x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt