2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1259 Kč
Naše cena: 839 Ověřit dostupnost

Jersey chrániče s PUR zátěrem slouží jako ochrana před nehodou či jako ochrana před znečištěním matrace. Na rozdíl od PVC chrániče je i částečně prodyšný. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyuretanový film - PUR zátěr, který umožňuje i…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm

Jakub Caletka, Prokopov

, Prokopov:
Častokrát jsem už prodělal. Většinou se nechám přemluvit a koupím něco, co ani trochu nesplňuje má očekávání. To stejné jsem si pomyslel i o 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm, nevěděl jsem, jak hodně jsem se ošidil. Ze začátku jsem příliš překvapen nebyl, ale postupem času přicházím jen na samé výhody. Nepamatuji si, kdy naposledy se mi do rukou zatoulalo něco tak kvalitního, co dělá vše, co splňovat má. Bohužel se to nestává tolik často a právě proto jsem tak ohromen.

Hana Oberreiterová, Želetava

, Želetava:
Tento 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm, to je zkrátka naprosto suprová věc! Šetřila jsem si na něj několik měsíců, protože se mi pokaždé ušetřené peníze nějakým způsobem vytratily, ale poté jsem si ho objednala a je to stoprocentně cool. Ale nejvíc se mi líbí, že vypadá úchvatně. Ne že by to byla jediná přednost, ale pro mě je to rozhodující. Ale je to současně praktická věcička, dejte na můj názor :-)

Valerie Vaňátková, Modřice

, Modřice:
Jednoho dne jsme se se sousedkami rozhodly, že si na internetu objednáme víc věcí na jedno jméno, čímž ušetříme. Já jsem si v té chvíli zvolila v sortimentu právě tento 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm, jelikož se mi líbil nejvíce. Ovšem byla to fakt nejlepší volba. Moc jsem od něj nečekala, ale bylo to jinak. Bezkonkurenční kvalita, bezproblémové doručení, dobrá cena, zkrátka pecka!

Anežka Navaříková, Nelepeč-Žernůvka

, Nelepeč-Žernůvka:
Nejprve jsem s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm neměla moc dobrou zkušenost, objednala jsem špatný druh a nelíbil se mi. 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm jsem tak asi po týdnu zaslala zpět a během čtyř dnů mi dorazili peníze zpátky. Tentokrát jsem si nechala pomoci od odborníků a udělala jsem skvěle. Používáme ho skoro celá rodina, nejspíš přikoupíme ještě jeden. Mám radost, že to celkem hezky dopadlo a moje špatná zkušenost se proměnila v pozitivní. Pozitivně taky hodnotím obsluhu obchodu.

Filip Rücker, Horní Slivno

, Horní Slivno:
2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm kurýr přivezl ve stoprocentním stavu a ve smluvený termín. Bohužel na základě informací, měl 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm přijít ve speciální krabici, což však chybělo. Kdyby nešlo o prezent, zřejmě bych nebyl naštvaný. Bohužel jsem musel, ovšem i navzdory tomu komunikace byla pohodová. Prodejce se omluvil a dodatečně mi zaslali krabičku s pouzdrem. Co bych ovšem zlepšil, bylo poštovné. Eshop preferuje jednu firmu, která vyžaduje balné. Další peníze nad rámec ceny zboží.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 01. 2021.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm

Julie K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Jaroslav S: je to fajné

Alžběta S: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Filip P: Celkem jsem spokojený.

Adéla H: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt