2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1259 Kč
Naše cena: 839 Ověřit dostupnost

Jersey chrániče s PUR zátěrem slouží jako ochrana před nehodou či jako ochrana před znečištěním matrace. Na rozdíl od PVC chrániče je i částečně prodyšný. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyuretanový film - PUR zátěr, který umožňuje i…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm

Jakub Caletka, Prokopov

, Prokopov:
Častokrát jsem už naletěl. Většinou se nechám ukecat a pořídím něco, co ani trochu nesplňuje má přání. To stejné jsem si pomyslel i o 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm, nenapadlo by mě, jak moc jsem se ošidil. Ze začátku jsem příliš překvapen nebyl, ale postupem času přicházím jen na samé přednosti. Nepamatuji si, kdy naposledy se mi do rukou dostalo něco tolik kvalitního, co splňuje vše, co dělat má. Bohužel se to nestává moc často a právě proto jsem tolik překvapen.

Hana Oberreiterová, Želetava

, Želetava:
Tenhle 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm, to je opravdu absolutně boží super věcička! Odkládala jsem si na něj docela dlouho, protože se mi pokaždé ty penízky nějakým způsobem vypařily, ale poté jsem si ho koupila a je to totálně cool. Ale hlavně se mi líbí, že vypadá úchvatně. Ne že by to byla jediná kladná stránka, ale pro mě je to podstatné. Ale je to zároveň skvělá věcička, dejte na můj názor :-D

Valerie Vaňátková, Modřice

, Modřice:
Jednou jsme se se sousedkami dohodly, že si u internetového prodejce zakoupíme větší množství zboží v rámci jednoho nákupu, kvůli úspoře. Já jsem si v tom čase zvolila v nabídce právě tenhle 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm, z důvodu, že se mi nic jiného nelíbilo. Ovšem byla to fakt šťastná volba. Příliš jsem od něj nevyžadovala, ale bylo to jinak. Nejvyšší kvalita, bezproblémové doručení, dobrá cenovka, zkrátka bomba!

Anežka Navaříková, Nelepeč-Žernůvka

, Nelepeč-Žernůvka:
Ze začátku jsem s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm neměla moc příjemnou zkušenost, objednala jsem špatný typ a nefungoval mi. 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm jsem však asi po týdnu zaslala zpět a během dvou dnů mi dorazili peníze zpátky. A tak jsem si nechala doporučit od prodejců a udělala jsem dobře. Používáme ho téměř celá kancelář, nejspíš přikoupíme ještě jeden. Mám radost, že to celkem dobře skončilo a moje špatná zkušenost se změnila v dobrou. Pozitivně taky hodnotím služby e-shopu.

Filip Rücker, Horní Slivno

, Horní Slivno:
2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm kurýr přivezl bez vady a ve smluvený termín. Bohužel na základě nabídky, měl 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm přijít v dárkové krabici, na což prodejce zapomněl. Kdyby nešlo o prezent, zřejmě bych se neozval. Bohužel jsem musel, ale i navzdory tomu komunikace byla pohodová. Omluvili se mi a ihned mi poslali krabičku s pouzdrem. Co bych ovšem změnil, je výběr dopravců. Internetový obchod upřednostňuje jednu společnost, kde se musí zaplatit balné. Další korunky navíc.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2022.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm

hodnocení 5/5 od 22 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm

Michaela K: dobré

Miroslav H: 110 % spokojenost

Richard H: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Richard Š: Přišlo to celkem rychle

Anna B: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt