2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1259 Kč
Naše cena: 839 Ověřit dostupnost

Jersey chrániče s PUR zátěrem slouží jako ochrana před nehodou či jako ochrana před znečištěním matrace. Na rozdíl od PVC chrániče je i částečně prodyšný. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyuretanový film - PUR zátěr, který umožňuje i…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm

Jakub Caletka, Prokopov

, Prokopov:
Častokrát jsem už naletěl. Často se nechám ukecat a koupím věc, co zdaleka nesplňuje má přání. To stejné jsem si myslel i o 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm, nevěděl jsem, jak hodně jsem se ošidil. Ze začátku jsem nějak ohromen nebyl, ale postupem času přicházím jen na samé výhody. Nepamatuji si, kdy naposledy se mi do rukou zatoulalo něco tolik dokonalého, co dělá vše, co dělat má. Bohužel se to nestává tolik často a právě proto jsem tak ohromen.

Hana Oberreiterová, Želetava

, Želetava:
Tento 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm, to je zkrátka maximálně prvotřídní výrobek! Odkládala jsem si na něj poměrně dlouho, protože se mi vždycky ušetřené finance nějak vytratily, ale nakonec jsem si ho objednala a je to totálně bomba. Ale především se mi líbí, že vypadá úchvatně. Ne že by to byla jediná výhoda, ale pro mě je to důležité. Ale je to i skvělá věc, věřte mi :-)

Valerie Vaňátková, Modřice

, Modřice:
Jednou jsme se se sousedkami rozhodly, že si na internetu zakoupíme víc produktů na jeden nákup, z důvodu úspory. Já jsem si v tom čase vyhlídla v sortimentu právě tento 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm, z důvodu, že jsem se do něj ihned zamilovala. Ale byla to hodně nejlepší volba. Hodně jsem od něj nečekala, ale jsem nadšená. Vynikající kvalita, bezproblémové doručení, dostupná cenovka, jedním slovem skvělé!

Anežka Navaříková, Nelepeč-Žernůvka

, Nelepeč-Žernůvka:
Ze začátku jsem s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm neměla moc skvělou zkušenost, zakoupila jsem nevhodný druh a nelíbil se mi. 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm jsem tak asi po třech dnech zaslala zpět a během tří dnů mi přišly peníze nazpět. Tentokrát jsem si nechala doporučit od odborníků a udělala jsem dobře. Užíváme ho skoro celá skupina, nejspíš zakoupíme ještě jeden. Mám radost, že to nakonec dobře skončilo a moje špatná zkušenost se proměnila v dobrou. Pozitivně taky hodnotím obsluhu e-shopu.

Filip Rücker, Horní Slivno

, Horní Slivno:
2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm mi přišel bez vady a ve smluvený termín. Bohužel podle nabídky, měl 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm přijít ve speciální krabici, což ale chybělo. Kdyby nešlo o prezent, asi bych se neozval. Bohužel jsem byl nucen, avšak i navzdory tomu komunikace byla pohodová. Prodejce to mrzelo a dodatečně mi poslali krabičku s pouzdrem. Co bych ale změnil, bylo poštovné. Eshop upřednostňuje jednu firmu, která si účtuje balné. Další peníze k ceně zboží.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 01. 10. 2022.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm

hodnocení 5/5 od 28 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm

Eliška S: Je to dostatečné?

Laura P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Matěj M: Celkem jsem spokojený.

Hana H: děda je z dárku je nadšený

Jonáš L: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt