2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1259 Kč
Naše cena: 839 Ověřit dostupnost

Jersey chrániče s PUR zátěrem slouží jako ochrana před nehodou či jako ochrana před znečištěním matrace. Na rozdíl od PVC chrániče je i částečně prodyšný. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyuretanový film - PUR zátěr, který umožňuje i…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm

Jakub Caletka, Prokopov

, Prokopov:
Častokrát jsem už naletěl. Často se nechám přemluvit a koupím věc, co zdaleka nesplňuje má očekávání. To stejné jsem si myslel i o 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm, nenapadlo by mě, jak hodně jsem se ošidil. Nejprve jsem nějak ohromen nebyl, ale postupem času přicházím jen na samé přednosti. Nepamatuji si, kdy naposledy se mi do rukou zatoulalo něco tolik kvalitního, co splňuje vše, co splňovat má. Bohužel se to nestává tolik často a právě proto jsem tolik ohromen.

Hana Oberreiterová, Želetava

, Želetava:
Tento 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm, to je zkrátka naprosto bezkonkurenční výrobek! Šetřila jsem si na něj několik měsíců, protože se mi pokaždé korunky nějak vytratily, ale poté jsem si ho koupila a je to fakt bomba. Ale především se mi líbí, že vypadá velice dobře. Ne že by to byla jediná přednost, ale pro mě je to podstatné. Ale je to současně praktická věc, dejte na mě :-)

Valerie Vaňátková, Modřice

, Modřice:
Jednou jsme se s kamarádkami ve škole rozhodly, že si online pořídíme víc produktů najednou, abychom ušetřily. Já jsem si v tom čase zvolila z nabídky právě tenhle 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm, z důvodu, že jsem se do něj ihned zamilovala. Ovšem byla to velmi nejlepší volba. Příliš jsem od něj nechtěla, ale překvapil mě. Prvotřídní kvalita, bleskové doručení, nízká cena, jedním slovem špica!

Anežka Navaříková, Nelepeč-Žernůvka

, Nelepeč-Žernůvka:
Ze začátku jsem s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm neměla moc skvělou zkušenost, zakoupila jsem špatný typ a nefungoval mi. 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm jsem však asi po týdnu vrátila a během pár dnů mi přišly peníze zpět. A tak jsem si nechala pomoci od odborníků a udělala jsem skvěle. Užíváme ho skoro celá skupina, nejspíš přikoupíme další. Mám radost, že to nakonec pěkně skončilo a moje nedobrá zkušenost se proměnila v skvělou. Pozitivně taky hodnotím obsluhu eshopu.

Filip Rücker, Horní Slivno

, Horní Slivno:
2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm dorazil v pořádku a včas. Bohužel dle nabídky, měl 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm přijít ve speciální krabici, což nebyla pravda. Kdyby se nejednalo o dáreček, asi bych nebyl naštvaný. Bohužel jsem musel, avšak i přesto komunikace byla pohodová. Prodejce se omluvil a obratem mi poslali krabičku s pouzdrem. Co bych ovšem změnil, je nabídka dopravců. Eshop nabízí jednu společnost, která vyžaduje balné. Další peníze k ceně zboží.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 10. 2021.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm

hodnocení 5/5 od 17 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm

Viktorie H: Je to dostatečné?

Denis M: 110 % spokojenost

Anna K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Markéta F: Ideální k osmnáctinám :)

Linda F: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt