2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1259 Kč
Naše cena: 839 Ověřit dostupnost

Jersey chrániče s PUR zátěrem slouží jako ochrana před nehodou či jako ochrana před znečištěním matrace. Na rozdíl od PVC chrániče je i částečně prodyšný. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyuretanový film - PUR zátěr, který umožňuje i…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm

Jakub Caletka, Prokopov

, Prokopov:
Mnohokrát jsem už naletěl. Většinou se nechám ukecat a pořídím věc, co zdaleka nesplňuje má očekávání. To stejné jsem si pomyslel i o 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm, nenapadlo by mě, jak hodně jsem se ošidil. Nejprve jsem nějak překvapen nebyl, ale postupem času přicházím jen na samé výhody. Nepamatuji si, kdy naposledy se mi do rukou zatoulalo něco tak kvalitního, co splňuje vše, co splňovat má. Bohužel se to nestává moc často a právě proto jsem tolik ohromen.

Hana Oberreiterová, Želetava

, Želetava:
Tenhle 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm, to je prostě maximálně boží super zboží! Odkládala jsem si na něj docela dlouho, protože se mi pokaždé ušetřené finance nějakým způsobem vypařily, ale nedávno jsem si ho objednala a je to stoprocentně pecka. Ale nejvíc se mi líbí, že vypadá velice dobře. Ne že by to byla jediná kladná stránka, ale pro mě je to důležité. Ale je to i praktická věcička, dejte na můj názor :-D

Valerie Vaňátková, Modřice

, Modřice:
Jednoho dne jsme se s kamarádkami ve škole rozhodly, že si na internetu zakoupíme větší množství produktů na jedno jméno, čímž ušetříme. Já jsem si tehdy zvolila v sortimentu právě tenhle 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm, jelikož jsem se do něj ihned zamilovala. Ale byla to velmi nejlepší volba. Hodně jsem od něj nevyžadovala, ale překvapil mě. Vynikající kvalita, bleskové doručení, dobrá cena, jinými slovy bomba!

Anežka Navaříková, Nelepeč-Žernůvka

, Nelepeč-Žernůvka:
Ze začátku jsem s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm neměla moc příjemnou zkušenost, zakoupila jsem špatný typ a nefungoval mi. 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm jsem však asi po týdnu vrátila a během dvou dnů mi dorazili peníze zpátky. A tak jsem si nechala pomoci od znalců a udělala jsem dobře. Užíváme ho skoro celá rodina, možná zakoupíme další. Mám radost, že to nakonec dobře skončilo a moje nedobrá zkušenost se proměnila v pozitivní. Kladně taky hodnotím obsluhu eshopu.

Filip Rücker, Horní Slivno

, Horní Slivno:
2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm kurýr přivezl v pořádku a včas. Bohužel podle popisu, měl 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm přijít v dárkovém pouzdře, což se tak nestalo. Kdyby to nebyl dárek, vůbec bych to neřešil. Bohužel jsem byl nucen, avšak i navzdory tomu komunikace byla nekonfliktní. Přijal jsem omluvu a bezprostředně poté mi poslali krabici s pouzdrem. Co bych ovšem změnil, byla doprava. Prodejce nabízí jednu firmu, kde se musí zaplatit balné. Další peníze k ceně zboží.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 05. 02. 2023.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm

hodnocení 5/5 od 33 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm

Emma M: děda je z dárku je nadšený

Emma D: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Denisa Š: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Jaroslav V: je to fajné

Alžběta B: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt