2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1259 Kč
Naše cena: 839 Ověřit dostupnost

Jersey chrániče s PUR zátěrem slouží jako ochrana před nehodou či jako ochrana před znečištěním matrace. Na rozdíl od PVC chrániče je i částečně prodyšný. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyuretanový film - PUR zátěr, který umožňuje i…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm

Jakub Caletka, Prokopov

, Prokopov:
Mnohokrát jsem už naletěl. Často se nechám ukecat a pořídím věc, co zdaleka nesplňuje má přání. To stejné jsem si myslel i o 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm, nevěděl jsem, jak hodně jsem se ošidil. Nejprve jsem nějak ohromen nebyl, ale postupem času přicházím jen na samé výhody. Nepamatuji si, kdy někdy se mi do rukou zatoulalo něco tolik dokonalého, co dělá vše, co splňovat má. Bohužel se to nestává moc často a právě proto jsem tak překvapen.

Hana Oberreiterová, Želetava

, Želetava:
Tento 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm, to je opravdu totálně boží super věcička! Odkládala jsem si na něj poměrně dlouho, protože se mi vždycky ty penízky nějakým způsobem vypařily, ale nakonec jsem si ho koupila a je to stoprocentně pecka. Ale nejvíc oceňuji, že vypadá velice dobře. Ne že by to byla jediná výhoda, ale pro mě je to podstatné. Ale je to současně skvělá věc, věřte mi :-)

Valerie Vaňátková, Modřice

, Modřice:
Jednoho dne jsme se s kamarádkami ve škole dohodly, že si u internetového prodejce zakoupíme hodně zboží v rámci jednoho nákupu, z důvodu úspory. Já jsem si v té chvíli vyhlídla z nabídky právě tenhle 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm, z důvodu, že mě upoutal na první pohled. Ovšem byla to hodně šťastná volba. Příliš jsem od něj nevyžadovala, ale byla jsem překvapená. Prvotřídní kvalita, bezproblémové doručení, nízká cenovka, jinými slovy pecka!

Anežka Navaříková, Nelepeč-Žernůvka

, Nelepeč-Žernůvka:
Ze začátku jsem s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm neměla moc příjemnou zkušenost, zakoupila jsem nevhodný druh a nelíbil se mi. 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm jsem tak asi po víkendu vrátila a během čtyř dnů mi přišly peníze zpět. A tak jsem si nechala doporučit od znalců a udělala jsem skvěle. Používáme ho téměř celá kancelář, možná zakoupíme další. Jsem ráda, že to celkem pěkně skončilo a moje nedobrá zkušenost se proměnila v skvělou. Kladně taky hodnotím služby obchodu.

Filip Rücker, Horní Slivno

, Horní Slivno:
2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm dorazil nepoškozený a bez prodlevy. Bohužel na základě informací, měl 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm přijít ve speciálním pouzdře, což však chybělo. Kdyby se nejednalo o dárek, vůbec bych nebyl naštvaný. Bohužel jsem byl nucen, ale i přesto komunikace byla pohodová. Omluvili se mi a okamžitě mi zaslali krabičku s pouzdrem. Co bych ale změnil, je výběr dopravců. Eshop nabízí jednu firmu, kde se musí zaplatit balné. Další finanční prostředky k ceně zboží.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 05. 2021.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm

Tadeáš L: Jsem ráda, že to mám

Klára B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Dominik S: tak jsem to dostala aje to super

Dominika H: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Denis L: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt