2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1259 Kč
Naše cena: 839 Ověřit dostupnost

Jersey chrániče s PUR zátěrem slouží jako ochrana před nehodou či jako ochrana před znečištěním matrace. Na rozdíl od PVC chrániče je i částečně prodyšný. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyuretanový film - PUR zátěr, který umožňuje i…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm

Jakub Caletka, Prokopov

, Prokopov:
Mnohokrát jsem už prodělal. Většinou se nechám přemluvit a koupím něco, co zdaleka nesplňuje má přání. To stejné jsem si pomyslel i o 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm, nevěděl jsem, jak moc jsem se mýlil. Ze začátku jsem nějak překvapen nebyl, ale postupem času přicházím jen na samé přednosti. Nepamatuji si, kdy naposledy se mi do rukou dostalo něco tak dokonalého, co splňuje vše, co dělat má. Bohužel se to nestává moc často a právě proto jsem tolik překvapen.

Hana Oberreiterová, Želetava

, Želetava:
Tento 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm, to je jednoduše maximálně prvotřídní věc! Odkládala jsem si na něj několik měsíců, protože se mi pokaždé korunky nějakým způsobem rozletěly, ale nakonec jsem si ho koupila a je to totálně špica. Ale především oceňuji, že vypadá velice dobře. Ne že by to byla jediná přednost, ale pro mě je to podstatné. Ale je to současně praktická věc, dejte na můj názor :-)

Valerie Vaňátková, Modřice

, Modřice:
Jednou jsme se s kamarádkami ve škole dohodly, že si na internetu koupíme víc zboží na jeden nákup, abychom ušetřily. Já jsem si tehdy vyhlídla v sortimentu právě tento 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm, protože jsem se do něj ihned zamilovala. Ovšem byla to velmi šťastná volba. Moc jsem od něj nevyžadovala, ale jsem nadšená. Bezkonkurenční kvalita, rychlé doručení, dobrá cena, jedním slovem bomba!

Anežka Navaříková, Nelepeč-Žernůvka

, Nelepeč-Žernůvka:
Ze začátku jsem s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm neměla moc skvělou zkušenost, zakoupila jsem nevhodný druh a nefungoval mi. 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm jsem však asi po týdnu zaslala zpět a během dvou dnů mi přišly peníze zpět. Tentokrát jsem si nechala pomoci od znalců a udělala jsem skvěle. Užíváme ho téměř celá skupina, nejspíš zakoupíme další. Mám radost, že to nakonec hezky dopadlo a moje nedobrá zkušenost se proměnila v skvělou. Pozitivně taky hodnotím přístup obchodu.

Filip Rücker, Horní Slivno

, Horní Slivno:
2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm mi přišel ve stoprocentním stavu a ve smluvený termín. Bohužel na základě nabídky, měl 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm přijít ve speciální krabici, což ale chybělo. Kdyby nešlo o prezent, pravděpodobně bych to neřešil. Bohužel jsem musel, ale i tak domluva byla nekonfliktní. Prodejce to mrzelo a obratem mi zaslali krabici s pouzdrem. Co bych však změnil, je výběr dopravců. Eshop upřednostňuje jedinou společnost, kde se musí zaplatit balné. Další korunky navíc.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 02. 10. 2020.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm

Ema A: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Tadeáš B: Přišlo to celkem rychle

Matěj J: je to fajné

Filip J: 110 % spokojenost

Eva Č: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 200x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt