2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 80x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 80x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 80x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 80x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 80x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 524 Kč
Naše cena: 349 Ověřit dostupnost

Jersey chrániče s PUR zátěrem slouží jako ochrana před nehodou či jako ochrana před znečištěním matrace. Na rozdíl od PVC chrániče je i částečně prodyšný. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyuretanový film - PUR zátěr, který umožňuje i…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 80x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 80x200 cm

Adéla Jungvirtová, Branice

, Branice:
2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 80x200 cm je opravdu skvělý. Doma mě museli přemlouvat, ale poté co jsem zahlédla podobný typ u mojí mamky a ta mi řekla, jak vše funguje, věděla jsem, že potřebuji mít v bytě něco podobného. Je až k uzoufání, kolik je podobných použití a co to všechno umí. Jsem jasně nadšená. Nemůže se to mojim ošoupanému modelu rovnat. Kdybych měla shrnout všechny plusy, byla bych tady hodně dlouho, takže musí postačit mé doporučení.

Vanesa Makešová, Chanovice

, Chanovice:
Podlehla jsem reklamě,ale nelže.Jen se nesmíte nechat strhnout prvotní poblouzněním a pak tři dny hekat s namoženým břichem,ale začít opravdu na prvním stupni a po krátkých seriích,nebojte ,brzy uvidíte výsledky,ale pro začátečníka 2 min je opravdu vysilující,byla jsem ráda prvně 5 cviky. Více než břicho ale zaznamenala jsem pevnější hýždě a bolí mě hodně stehna a lýtka,přestože je i břicho hubenější.Nemám zrovna sílu v rukou,ale ani to není nijak překážející,asi je důležité na tom,jak si na to usednete. Montáž 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 80x200 cm je za 10 minut, funguje bez problémů,vyndáte kolík a šup pod skříňku.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2021.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 80x200 cm

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 80x200 cm

Dominika K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Ema T: nemá chybu

Jaroslav Š: 110 % spokojenost

Veronika M: Je to dostatečné?

Kristýna Š: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 80x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 80x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt