2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 80x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 80x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 80x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 80x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 80x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 524 Kč
Naše cena: 349 Ověřit dostupnost

Jersey chrániče s PUR zátěrem slouží jako ochrana před nehodou či jako ochrana před znečištěním matrace. Na rozdíl od PVC chrániče je i částečně prodyšný. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyuretanový film - PUR zátěr, který umožňuje i…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 80x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 80x200 cm

Adéla Jungvirtová, Branice

, Branice:
2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 80x200 cm je vážně dobrý. Doma mě museli ukecat, ale poté co jsem zahlédla stejný produkt u mojí kámošky a ta mi vysvětlila, jak to funguje, věděla jsem, že musím mít doma něco podobného. Je až k uzoufání, kolik je podobných použití a co to všechno umí. Jsem dokonce spokojená. Nemůže se to mojim ošoupanému modelu rovnat. Kdybych měla sepsat všechny plusy, byla bych tady velmi dlouho, takže musí postačit mé doporučení.

Vanesa Makešová, Chanovice

, Chanovice:
Podlehla jsem reklamě,ale nepřehání.Jen se nesmíte nechat strhnout počáteční poblouzněním a pak tři dny hekat s namoženým břichem,ale začít jenom na prvním stupni a po krátkých seriích,nebojte ,brzy uvidíte výsledky,ale pro začátečníka 3 min je opravdu těžké,byla jsem ráda prvně 15 cviky. Více než břicho ale registruji pevnější hýždě a bolí mě nejvíce stehna a lýtka,přestože je i břicho hezčí.Nemám zrovna sílu v rukou,ale ani to není nijak problematické,asi záleží na tom,jak si na to vlezete. Montáž 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 80x200 cm je za 25 minut, používá se bez problémů,vyndáte šroub a šup pod skříňku.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 05. 2022.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 80x200 cm

hodnocení 5/5 od 21 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 80x200 cm

Linda Z: děda je z dárku je nadšený

Lucie P: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Radek D: Jsem ráda, že to mám

Hana H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Adéla P: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 80x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 80x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt