2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 80x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 80x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 80x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 80x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 80x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 524 Kč
Naše cena: 349 Ověřit dostupnost

Jersey chrániče s PUR zátěrem slouží jako ochrana před nehodou či jako ochrana před znečištěním matrace. Na rozdíl od PVC chrániče je i částečně prodyšný. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyuretanový film - PUR zátěr, který umožňuje i…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 80x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 80x200 cm

Adéla Jungvirtová, Branice

, Branice:
2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 80x200 cm je vážně skvělý. Doma mě museli ukecat, ale pak co jsem zahlédla stejný typ u mojí babičky a ta mi vysvětlila, jak vše funguje, věděla jsem, že musím mít v bytě něco takového. Je až k uzoufání, kolik je podobných využití a co to všechno umí. Jsem jasně spokojená. Nemůže se to mojim starému modelu rovnat. Kdybych měla napsat všechny výhody, byla bych tady hodně dlouho, takže musí postačit mé doporučení.

Vanesa Makešová, Chanovice

, Chanovice:
Podlehla jsem reklamě,ale nelže.Jen se nesmíte nechat strhnout počáteční poblouzněním a pak den hekat s namoženým břichem,ale začít jenom na prvním stupni a po malých seriích,nebojte ,brzy uvidíte změny,ale pro začátečníka 1 min je opravdu vysilující,byla jsem ráda prvně 10 cviky. Více než břicho ale zaznamenala jsem pevnější hýždě a bolí mě hodně stehna a lýtka,přestože je i břicho štíhlejší.Nemám zrovna sílu v rukou,ale ani to není nijak problematické,asi je důležité na tom,jak si na to usednete. Montáž 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 80x200 cm je za 10 minut, používá se bez problémů,vyndáte kolík a šup pod skříňku.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 10. 2021.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 80x200 cm

hodnocení 5/5 od 16 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 80x200 cm

Linda N: děda je z dárku je nadšený

Adam M: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Emma K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Magdaléna P: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Marek T: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 80x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 80x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt