2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 80x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 80x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 80x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 80x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 80x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 524 Kč
Naše cena: 349 Ověřit dostupnost

Jersey chrániče s PUR zátěrem slouží jako ochrana před nehodou či jako ochrana před znečištěním matrace. Na rozdíl od PVC chrániče je i částečně prodyšný. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyuretanový film - PUR zátěr, který umožňuje i…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 80x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 80x200 cm

Adéla Jungvirtová, Branice

, Branice:
2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 80x200 cm je opravdu dobrý. Doma mě museli přemlouvat, ale poté co jsem zahlédla stejný typ u mojí kámošky a ta mi vysvětlila, jak vše funguje, věděla jsem, že potřebuji mít doma něco podobného. Je až k uzoufání, kolik existuje možných využití a co to všechno umí. Jsem opravdu nadšená. Nemůže se to mému ošoupanému modelu rovnat. Kdybych měla říci všechny plusy, byla bych tady velmi dlouho, takže musí postačit mé doporučení.

Vanesa Makešová, Chanovice

, Chanovice:
Podlehla jsem reklamě,ale nepřehání.Jen se nesmíte nechat strhnout prvotní lehkostí a pak týden hekat s namoženým břichem,ale začít pomaloučku na prvním stupni a po krátkých seriích,nebojte ,brzy uvidíte výsledky,ale pro začátečníka 4 min je opravdu těžké,byla jsem ráda prvně 20 cviky. Více než břicho ale registruji pevnější hýždě a bolí mě nejvíce stehna a lýtka,přestože je i břicho hubenější.Nemám zrovna sílu v rukou,ale ani to není nijak problematické,asi záleží na tom,jak si na to usednete. Montáž 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 80x200 cm je za 10 minut, používá se bez problémů,vyndáte západku a šup pod postel.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 30. 09. 2022.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 80x200 cm

hodnocení 5/5 od 27 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 80x200 cm

Emma H: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Simona I: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Michael K: funkční výrobek

Magdaléna D: nemá chybu

Nela E: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 80x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 80x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt