2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 524 Kč
Naše cena: 349 Ověřit dostupnost

Jersey chrániče s PUR zátěrem slouží jako ochrana před nehodou či jako ochrana před znečištěním matrace. Na rozdíl od PVC chrániče je i částečně prodyšný. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyuretanový film - PUR zátěr, který umožňuje i…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm

Vojtěch Suder, Plav

, Plav:
Pro nákup zboží typu 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm jsem se rozmýšlel delší čas. Snažím se všechny nákupy přes web dobře promyslet. Už jsme se s milenkou jednou spálili a objednali u nedůvěryhodného prodejce. Zde mě ale příjemně překvapily hodně přehledné webové stránky, vše bylo srozumitelně vysvětleno, cena příjemná. A funkčnost 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm mě mile překvapila. Myslím, že jsem se rozhodnul dobře.

Petra Ambrožová, Meclov

, Meclov:
Nedávno jsem si u vás koupila 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm a tolik mě nadchnul, že jsem nákup hodně rychle zopakovala. Je opravdu hodně roztomilý a hlavně užitečný. I kamarád si jej pochvaluje, a to je hodně náročný. Chci ocenit také okamžité doručení i malou pozornost v podobě slevy na příští nákup. Hodně si vážím profesionálního přístupu i pomoci při složení. Ačkoliv tam byl návod, s přítelem jsme se v tom celkem ztratili. Vaši pomoc jsme tedy hodně uvítali.

Jonáš Hublar, Číchov

, Číchov:
Je pouze málo věcí, ze kterých má člověk opravdu radost a 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm je jednou z nich. Používám dennodenně a nemám co pomluvit. Vypadá docela dobře, takže nemám obavu, že bych musel opět objednávat další. Myslím, že jde celkem o kvalitní věc.

Šimon Šabach, Lhota pod Radčem

, Lhota pod Radčem:
2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm jsem si zvolil na základě příjemné kombinace slibované zpracování a výhodné ceny. Webové stránky jsou hezky udělané, budí ve mně důvěru a to považuji za faktor pro zákazníka hodně důležitý. Všem,kteří už dlouhou chvíli zvažují, že by 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm zakoupily, bych radil, ať s koupí neváhají. Evidentně je nás, spokojených kupujících, dost, a případné detaily, které 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm občas lidé reklamují, považuji ze nepodstatné. Alespoň mně to radost z objednávky rozhodně nezkazilo.

Sabina Rolová, Kameničná

, Kameničná:
Týdny jsem přemýšlela o tom, který výrobek by pro mě mohl být nejlepší volbou. Vyzkoušela jsem jich celou řadu. Až teprve, když jsem objevila 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm jsem ovšem věděla, že je to nej volba. Zamilovala jsem se do něj na první pohled a dále už hledat nehodlám. Svými funkcemi mi 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm stoprocentně vyhovuje, zvládá všechno, co od něho vyžaduji. Jenom mi ho někdy zabaví můj partner.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 05. 2021.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm

Emma N: Ideální k osmnáctinám :)

Jan R: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Zdeněk V: Přišlo to celkem rychle

Petr K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Richard P: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt