2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 524 Kč
Naše cena: 349 Ověřit dostupnost

Jersey chrániče s PUR zátěrem slouží jako ochrana před nehodou či jako ochrana před znečištěním matrace. Na rozdíl od PVC chrániče je i částečně prodyšný. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyuretanový film - PUR zátěr, který umožňuje i…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm

Vojtěch Suder, Plav

, Plav:
Pro objednávku zboží typu 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm jsem se rozhodoval delší čas. Snažím se všechny nákupy přes internet dobře promyslet. Už jsme se s manželkou jednou napálili a nakoupili u nedůvěryhodného prodejce. Zde mě ale příjemně překvapily velice přehledné webové stránky, vše bylo pěkně vysvětleno, cena rozumná. A funkčnost 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm mě mile překvapila. Myslím, že jsem vybral dobře.

Petra Ambrožová, Meclov

, Meclov:
Před měsícem jsem si u vás zakoupila 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm a tolik mě nadchnul, že jsem nákup hodně obratem zopakovala. Je celkem hodně roztomilý a hlavně funkční. I přítel si ji pochvaluje, a to je hodně přísný. Chci ocenit také okamžité dodání i milou pozornost v podobě slevy na příští objednávku. Hodně si vážím profesionálního přístupu i pomoci při sestavení. I když tam byl plánek, s kamarádem jsme se v tom trochu ztratili. Vaši pomoc jsme tedy velmi uvítali.

Jonáš Hublar, Číchov

, Číchov:
Je pouze několik věcí, ze kterých má člověk určitě radost a 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm je jednou z nich. Používám dennodenně a nemám co pomluvit. Vypadá docela kvalitně, takže nemám obavu, že bych musel opět kupovat další. Myslím, že jde opravdu o dobrou věc.

Šimon Šabach, Lhota pod Radčem

, Lhota pod Radčem:
2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm jsem si zvolil na základě dobré kombinace slibované zpracování a prodejní ceny. Webové stránky jsou pěkně udělané, vytvářejí ve mně důvěru a to považuji za důležité pro zákazníka velmi důležitý. Všem,kteří už dlouhou dobu přemýšlí, že by 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm zakoupily, bych radil, ať s koupí neváhají. Evidentně je nás, klidných zákazníků, dost, a potencionální detaily, které 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm někdy lidé vytýkají, považuji ze drobné. Tedy mně to radost z objednávky rozhodně nezkazilo.

Sabina Rolová, Kameničná

, Kameničná:
Týdny jsem řešila, který výrobek by pro mě mohl být tím nejlepším. Vyzkoušela jsem jich celou řadu. Až nyní, když jsem vypátrala 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm jsem ovšem byla jistá, že našla to pravé. Zamilovala jsem se do něj okamžitě po rozbalení a dále už hledat nehodlám. Svými kvalitami mi 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm zcela vyhovuje, umí cokoliv, co od něho vyžaduji. Bohužel mi ho občas zkonfiskuje můj muž.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 01. 10. 2022.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm

hodnocení 5/5 od 20 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm

Petra H: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Nikola K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Šárka P: nemá chybu

Anna D: Tento 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Michaela H: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt