2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 524 Kč
Naše cena: 349 Ověřit dostupnost

Jersey chrániče s PUR zátěrem slouží jako ochrana před nehodou či jako ochrana před znečištěním matrace. Na rozdíl od PVC chrániče je i částečně prodyšný. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyuretanový film - PUR zátěr, který umožňuje i…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm

Vojtěch Suder, Plav

, Plav:
Pro nákup zboží typu 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm jsem se rozmýšlel delší dobu. Snažím se vždy objednávky přes internet dobře promyslet. Už jsme se s milenkou dvakrát napálili a objednali u nedůvěryhodného eshopu. Zde mě ale mile překvapily hodně přehledné eshopové stránky, vše bylo pěkně vysvětleno, cena příjemná. A funkčnost 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm mě mile překvapila. Myslím, že jsem vybral správně.

Petra Ambrožová, Meclov

, Meclov:
Před měsícem jsem si u vás koupila 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm a tolik mě nadchnul, že jsem objednávku velmi obratem zopakovala. Je opravdu velmi pěkný a hlavně funkční. I manžel si jej pochvaluje, a to je hodně náročný. Musím ocenit také bleskové dodání i příjemnou pozornost v podobě slevy na příští nákup. Moc si vážím profesionálního přístupu i pomoci při sestavení. Ačkoliv tam byl plánek, s přítelem jsme se v tom celkem ztratili. Vaši pomoc jsme tedy velice uvítali.

Jonáš Hublar, Číchov

, Číchov:
Je jen málo věcí, ze kterých má člověk opravdu požitek a 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm je jednou z nich. Používám dennodenně a nemám co vytknout. Vypadá opravdu kvalitně, takže nemám obavu, že bych musel zase kupovat další. Myslím, že jde celkem o kvalitní věc.

Šimon Šabach, Lhota pod Radčem

, Lhota pod Radčem:
2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm jsem si vybral na základě dobré kombinace slibované zpracování a prodejní ceny. Webové stránky jsou dobře zpracované, vytvářejí ve mně důvěru a to považuji za faktor pro zákazníka velmi důležitý. Všem,kteří už dlouhou dobu zvažují, že by 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm vyzkoušeli, bych poradil, ať s objednáním neváhají. Zcela jasně je nás, spokojených zákazníků, dost, a potencionální detaily, které 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm někdy lidé vytýkají, považuji ze nepodstatné. Alespoň mně to radost z objednávky rozhodně nezkazilo.

Sabina Rolová, Kameničná

, Kameničná:
Měsíce jsem váhala nad tím, který model by pro mě mohl být tím nejlepším. Vyzkoušela jsem jich celou řadu. Až teď, když jsem narazila na 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm jsem ale byla jistá, že tím hledání končí. Propadla jsem mu okamžitě po rozbalení a dále už hledat nechci. Svými vlastnostmi mi 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm stoprocentně vyhovuje, umí vše, co od něho potřebuji. Jenom mi ho čas od času zabaví můj partner.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2022.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm

Simona P: dobré

Jiří Š: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Gabriela B: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Vanesa P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Johana F: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt