2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 524 Kč
Naše cena: 349 Ověřit dostupnost

Jersey chrániče s PUR zátěrem slouží jako ochrana před nehodou či jako ochrana před znečištěním matrace. Na rozdíl od PVC chrániče je i částečně prodyšný. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyuretanový film - PUR zátěr, který umožňuje i…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm

Vojtěch Suder, Plav

, Plav:
Pro nákup výrobku typu 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm jsem se rozhodoval delší čas. Snažím se vždy objednávky přes web dobře zvážit. Už jsme se s milenkou jednou spálili a nakoupili u nedůvěryhodného prodejce. Zde mě ale mile překvapily hodně přehledné eshopové stránky, vše bylo srozumitelně vysvětleno, cena rozumná. A funkčnost 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm mě hezky překvapila. Myslím, že jsem se rozhodnul správně.

Petra Ambrožová, Meclov

, Meclov:
Před měsícem jsem si u vás objednala 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm a tolik mě rozmazlil, že jsem objednávku hodně rychle zopakovala. Je opravdu velmi pěkný a hlavně užitečný. I přítel si jej pochvaluje, a to je hodně přísný. Musím ocenit také bleskové dodání i malou pozornost v podobě slevy na příští nákup. Moc si vážím profesionálního přístupu i pomoci při výběru. I když tam byl plánek, s kamarádem jsme se v tom celkem ztratili. Vaši pomoc jsme tedy velice uvítali.

Jonáš Hublar, Číchov

, Číchov:
Je jen málo věcí, ze kterých má člověk opravdu radost a 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm je jednou z nich. Používám dennodenně a nemám co vytknout. Vypadá docela kvalitně, takže nemám obavu, že bych musel opět kupovat další. Myslím, že jde opravdu o dobrou věc.

Šimon Šabach, Lhota pod Radčem

, Lhota pod Radčem:
2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm jsem si zvolil na základě dobré kombinace slibované zpracování a prodejní ceny. Webové stránky jsou hezky udělané, budí ve mně důvěru a to považuji za faktor pro zákazníka velmi důležitý. Komukoliv,kteří už dlouhou dobu přemýšlí, že by 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm zakoupily, bych radil, ať s objednáním neváhají. Zcela jasně je nás, klidných kupujících, dost, a potencionální detaily, které 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm někdy lidé reklamují, považuji ze drobné. Alespoň mně to radost z objednávky rozhodně nezkazilo.

Sabina Rolová, Kameničná

, Kameničná:
Týdny jsem přemýšlela o tom, který produkt by pro mě mohl být ideálním řešením. Otestovala Pořídila jsem jich mnoho. Až teprve, když jsem vypátrala 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm jsem ovšem byla jistá, že je to nej volba. Zamilovala jsem se do něj okamžitě po rozbalení a jsem spokojená. Svými kvalitami mi 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm úplně vyhovuje, umí cokoliv, co od něho potřebuji. Bohužel mi ho občas zabaví můj partner.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 05. 12. 2020.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm

Johana H: Proboha. To raději přispěju na charitu

Markéta R: nemá chybu

Tobiáš Š: tak jsem to dostala aje to super

Lucie A: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Nela S: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt