2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 524 Kč
Naše cena: 349 Ověřit dostupnost

Jersey chrániče s PUR zátěrem slouží jako ochrana před nehodou či jako ochrana před znečištěním matrace. Na rozdíl od PVC chrániče je i částečně prodyšný. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyuretanový film - PUR zátěr, který umožňuje i…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm

Vojtěch Suder, Plav

, Plav:
Pro nákup výrobku typu 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm jsem se rozmýšlel delší dobu. Snažím se vždy objednávky přes web dobře promyslet. Už jsme se s přítelkyní jednou spálili a objednali u nedůvěryhodného prodejce. Zde mě ale mile překvapily velice přehledné webové stránky, vše bylo pěkně vysvětleno, cena rozumná. A funkčnost 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm mě hezky překvapila. Myslím, že jsem se rozhodnul dobře.

Petra Ambrožová, Meclov

, Meclov:
Před měsícem jsem si u vás koupila 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm a tolik mě rozmazlil, že jsem nákup velmi obratem zopakovala. Je opravdu velmi roztomilý a hlavně funkční. I kamarád si jej pochvaluje, a to je velmi náročný. Chci ocenit také bleskové doručení i malou pozornost v podobě slevy na příští nákup. Moc si vážím taktního přístupu i pomoci při složení. I když tam byl plánek, s kamarádem jsme se v tom maličko ztratili. Vaši pomoc jsme tedy velice uvítali.

Jonáš Hublar, Číchov

, Číchov:
Je jen málo věcí, ze kterých má člověk opravdu požitek a 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm je jednou z nich. Používám každodenně a nemám co vytknout. Vypadá docela kvalitně, takže nemám obavu, že bych musel opět objednávat nový. Myslím, že jde opravdu o kvalitní věc.

Šimon Šabach, Lhota pod Radčem

, Lhota pod Radčem:
2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm jsem si zvolil na základě dobré kombinace slibované zpracování a výhodné ceny. Webové stránky jsou hezky udělané, budí ve mně důvěru a to považuji za faktor pro kupujícího velmi důležitý. Všem,kteří už nějakou dobu přemýšlí, že by 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm zakoupily, bych poradil, ať s koupí neváhají. Evidentně je nás, spokojených zákazníků, dost, a případné drobnosti, které 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm někdy lidé vytýkají, považuji ze drobné. Tedy mně to radost z objednávky rozhodně nezkazilo.

Sabina Rolová, Kameničná

, Kameničná:
Týdny jsem přemýšlela o tom, který produkt by pro mě mohl být nejpřínosnější. Vyzkoušela jsem jich mnoho. Až teprve, když jsem vypátrala 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm jsem však byla jistá, že našla to pravé. Zalíbil se mi okamžitě po rozbalení a dále už hledat nechci. Svými funkcemi mi 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm úplně vyhovuje, zvládá vše, co od něho potřebuji. Bohužel mi ho občas zabaví můj partner.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 05. 02. 2023.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm

hodnocení 5/5 od 25 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm

Tomáš K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Kryštof K: funkční výrobek

Julie L: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Gabriela B: dobré

Veronika P: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt