2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 524 Kč
Naše cena: 349 Ověřit dostupnost

Jersey chrániče s PUR zátěrem slouží jako ochrana před nehodou či jako ochrana před znečištěním matrace. Na rozdíl od PVC chrániče je i částečně prodyšný. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyuretanový film - PUR zátěr, který umožňuje i…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm

Vojtěch Suder, Plav

, Plav:
Pro nákup zboží typu 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm jsem se rozmýšlel delší čas. Snažím se všechny nákupy přes web dobře promyslet. Už jsme se s manželkou dvakrát napálili a nakoupili u nedůvěryhodného eshopu. Tady mě ale příjemně překvapily hodně přehledné eshopové stránky, vše bylo pěkně vysvětleno, cena příjemná. A účinnost 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm mě mile překvapila. Myslím, že jsem se rozhodnul dobře.

Petra Ambrožová, Meclov

, Meclov:
Před měsícem jsem si u vás objednala 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm a hodně mě nadchnul, že jsem objednávku hodně obratem zopakovala. Je celkem velmi pěkný a hlavně užitečný. I manžel si jej pochvaluje, a to je velmi náročný. Musím ocenit také bleskové doručení i malou pozornost v podobě slevy na další objednávku. Moc si vážím taktního přístupu i pomoci při výběru. Ačkoliv tam byl návod, s přítelem jsme se v tom trochu ztratili. Vaši pomoc jsme tedy velice uvítali.

Jonáš Hublar, Číchov

, Číchov:
Je jen několik věcí, ze kterých má člověk opravdu radost a 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm je jednou z nich. Používám každodenně a nemám co pomluvit. Vypadá docela dobře, takže se nebojím, že bych musel opět objednávat nový. Myslím, že jde celkem o kvalitní věc.

Šimon Šabach, Lhota pod Radčem

, Lhota pod Radčem:
2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm jsem si zvolil na základě dobré kombinace slibované zpracování a výhodné ceny. Webové stránky jsou hezky zpracované, budí ve mně důvěru a to považuji za důležité pro kupujícího hodně důležitý. Komukoliv,kteří už nějakou dobu přemýšlí, že by 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm vyzkoušeli, bych radil, ať s koupí neváhají. Evidentně je nás, klidných kupujících, dost, a případné detaily, které 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm občas lidé reklamují, považuji ze drobné. Tedy mně to radost z nákupu rozhodně nezkazilo.

Sabina Rolová, Kameničná

, Kameničná:
Dlouho jsem uvažovala nad tím, který produkt by pro mě mohl být tím nejlepším. Otestovala Pořídila jsem jich celou řadu. Až teprve, když jsem našla 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm jsem ovšem byla jistá, že tím hledání končí. Propadla jsem mu na první vyzkoušení a dále už hledat nechci. Svými funkcemi mi 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm plně vyhovuje, zvládá všechno, co od něho potřebuji. Bohužel mi ho někdy zabaví můj přítel.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 10. 2021.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm

Denisa R: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Vojtěch J: Celkem jsem spokojený.

Dominika K: Tento 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Michal K: tak jsem to dostala aje to super

Richard F: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt