2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 524 Kč
Naše cena: 349 Ověřit dostupnost

Jersey chrániče s PUR zátěrem slouží jako ochrana před nehodou či jako ochrana před znečištěním matrace. Na rozdíl od PVC chrániče je i částečně prodyšný. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyuretanový film - PUR zátěr, který umožňuje i…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm

Vojtěch Suder, Plav

, Plav:
Pro nákup zboží typu 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm jsem se rozhodoval delší čas. Snažím se všechny nákupy přes web dobře zvážit. Už jsme se s milenkou jednou spálili a nakoupili u nedůvěryhodného eshopu. Tady mě ale mile překvapily hodně přehledné webové stránky, vše bylo pěkně vysvětleno, cena příjemná. A účinnost 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm mě mile překvapila. Myslím, že jsem se rozhodnul správně.

Petra Ambrožová, Meclov

, Meclov:
Před měsícem jsem si u vás koupila 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm a tolik mě rozmazlil, že jsem nákup velmi rychle zopakovala. Je opravdu velmi pěkný a hlavně užitečný. I kamarád si ji pochvaluje, a to je velmi náročný. Chci ocenit také bleskové dodání i milou pozornost v podobě slevy na příští nákup. Hodně si vážím profesionálního přístupu i pomoci při sestavení. I když tam byl plánek, s kamarádem jsme se v tom maličko ztratili. Vaši pomoc jsme tedy velice uvítali.

Jonáš Hublar, Číchov

, Číchov:
Je pouze málo věcí, ze kterých má člověk určitě radost a 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm je jednou z nich. Používám dennodenně a nemám co pomluvit. Vypadá opravdu dobře, takže nemám obavu, že bych musel opět objednávat další. Myslím, že jde celkem o kvalitní věc.

Šimon Šabach, Lhota pod Radčem

, Lhota pod Radčem:
2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm jsem si vybral na základě příjemné kombinace slibované zpracování a výhodné ceny. Webové stránky jsou hezky udělané, vytvářejí ve mně důvěru a to považuji za faktor pro kupujícího hodně důležitý. Komukoliv,kteří už nějakou dobu zvažují, že by 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm vyzkoušeli, bych poradil, ať s koupí neváhají. Evidentně je nás, spokojených zákazníků, dost, a případné detaily, které 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm někdy lidé reklamují, považuji ze nepodstatné. Alespoň mně to radost z objednávky rozhodně nezkazilo.

Sabina Rolová, Kameničná

, Kameničná:
Dlouhou dobu jsem váhala nad tím, který produkt by pro mě mohl být nejpřínosnější. Otestovala Pořídila jsem jich celou řadu. Až nyní, když jsem vypátrala 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm jsem ale věděla, že našla to pravé. Zamilovala jsem se do něj na první vyzkoušení a přišla jsem si na své. Svými funkcemi mi 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm stoprocentně vyhovuje, zvládá všechno, co od něho vyžaduji. Jenom mi ho čas od času zabaví můj partner.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 09. 2020.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm

Jáchym K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Anežka K: dobré

Václav M: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Radim P: funkční výrobek

Marie G: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt