2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x220 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x220 cm

2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x220 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x220 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x220 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1169 Kč
Naše cena: 779 Ověřit dostupnost

Jersey chrániče s PUR zátěrem slouží jako ochrana před nehodou či jako ochrana před znečištěním matrace. Na rozdíl od PVC chrániče je i částečně prodyšný. Nepropustné podložky byly vyvinuty a jsou vyráběny zejména pro potřeby veřejného sektoru - do nemocnic, penzionů pro seniory a všude tam, kde jsou zvýšené nároky kladené na udržení požadované úrovně hygieny lůžka. Pro dostatečnou fixaci podložky k lůžku jsou v rozích našity gumové pruženky. Podkladem je polyuretanový film - PUR zátěr, který umožňuje i…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x220 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x220 cm

Jiří Drchota, ČESKÉ BUDĚJOVICE

, ČESKÉ BUDĚJOVICE:
Asi před půl měsícem jsem koupil zboží od konkurence, který mě velice zklamal. Dokonce jsem si v té době řekl, že nic stejného už si pořizovat nebudu. Ale milenka mi k narozeninám objednala 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x220 cm. Prý si ho pochvaluje řada jejích přátel. Přemlouvala mě, ať ho taky otestuji. Po pravdě jsem se po nějakých recenzích a zkušenostech jiných uživatelů nikam nedíval. Pomyslel jsem si, že dám 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x220 cm šanci a usoudím sám. Byl jsem celkem nadšený. A když čtu recenze ostatních zákazníků, vidím jednoduše, že je nás víc.

Jiří Vacenovský, Kamenný Malíkov

, Kamenný Malíkov:
S tímto 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x220 cm jsem naprosto spokojen. Nejprve jsem ho dostal na otestování, ale za žádnou cenu bych ho už nevrátil. Beze zbytku naplnil mé očekávání. Užitečný pomocník v dobré kvalitě. I když jsem jako muž na domácí záležitosti celkem nešika, nemusel jsem mít obavy s 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x220 cm dělat. Ovládá se více než snadno, má minimální spotřebu energie a jeho provoz je hodně tichý. Klidně ho všem doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 06. 12. 2022.

Hodnocení 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x220 cm

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x220 cm

Nikola G: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Kateřina T: Ideální k osmnáctinám :)

Nikol Š: Proboha. To raději přispěju na charitu

Josef Ř: 110 % spokojenost

Kristýna R: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x220 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Nepropustný jersey chránič matrace s PUR zátěrem - 90x220 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt