2G Lipov Podložky Merino ovčí vlna - 80x200 cm

2G Lipov Podložky Merino ovčí vlna - 80x200 cm

2G Lipov Podložky Merino ovčí vlna - 80x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Podložky Merino ovčí vlna - 80x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Podložky Merino ovčí vlna - 80x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Ověřit dostupnost

Hřejivé podložky z ovčí vlny nejen pro zimní období. Skvěle hřejí a izolují. Vlna Merino evropského původu pro zajištění pohodlí a zdravotní nezávadnosti. Slyšeli jste již o výhodách spaní v lůžkovinách z přírodní vlny? Není to přežitek, ani nová móda. Vlna si stabilně drží své místo na trhu pro své skvělé termoregulační vlastnosti, hygieničnost a trvanlivost. Už žádné pocení ani naopak pocit chladu při spánku či odpočinku. S produkty z ovčí vlny MERINO českého výrobce 2G Lipov budete jako v bavlnce.…

Výrobce: 2G Lipov
EAN: 8595638202213

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Podložky Merino ovčí vlna - 80x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Podložky Merino ovčí vlna - 80x200 cm

Filip Řepka, Vrbatův Kostelec

, Vrbatův Kostelec:
Paráda, dostal jsem přesně to, co jsem si objednal. Dodání bylo bezproblémové. 2G Lipov Podložky Merino ovčí vlna - 80x200 cm je velmi krásný, vypadá přesně jako na fotce na eshopu. Mě přesvědčil, že dobré zboží se dá pořídit za rozumné peníze i přes internet. Když bych ale objednával znovu, vzal bych víc a použil je jako dárek pro rodinu. Mým rodičům by se totiž jistě také hodil. Tak příště... :-)

Kristián Adamov, Stanovice

, Stanovice:
Při porovnání s podobnými výrobky jako je 2G Lipov Podložky Merino ovčí vlna - 80x200 cm mi Vámi inzerovaný vycházel na počáteční pohled suprově. Moc jsem proto nečekal a pořídil. Zabalení, doba doručení i cena jsou v normě. Přidanou hodnotou je, že 2G Lipov Podložky Merino ovčí vlna - 80x200 cm je tzv. user - friendly, tedy milý pro uživatele a to bylo pro mne hezké překvapení. Váš eshop proto doporučuji ostatním.

Patrik Fremuth, Úsobí

, Úsobí:
Chtěl jsem potěšit milenku dobrým dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a solidního jednání, 2G Lipov Podložky Merino ovčí vlna - 80x200 cm  mi přišel dneska a vše bylo přesně tak, jak jsem chtěl. Manželka má největší radost a já s ní, děkuji.

Antonín Rycka, Vacov

, Vacov:
Nejedná se nějakou převratnou novinku, ale mě líbí se. Nejprve jsem chtěl pořídit dražší 2G Lipov Podložky Merino ovčí vlna - 80x200 cm, ale přece jenom jsem se rozhodl, že se spokojím se levnějším kusem a jsem za to i rád. Soused si koupil tedy dražší a neustále má nějaké chyby. Já jej užívám přes čtvrt roku a neshledal jsem zatím žádné problémy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 05. 2022.

Hodnocení 2G Lipov Podložky Merino ovčí vlna - 80x200 cm

hodnocení 5/5 od 22 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Podložky Merino ovčí vlna - 80x200 cm

Nikol R: Je to dostatečné?

Petra B: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Aleš P: 110 % spokojenost

Tadeáš C: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Roman J: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Podložky Merino ovčí vlna - 80x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Podložky Merino ovčí vlna - 80x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt