2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm

2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm

2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 599 Kč
Naše cena: 399 Ověřit dostupnost

Kvalitní polštář se zipem pro volbu regulace náplně. S blahodárnými účinky Aloe vera. Polštář z kolekce Aloe Vera je naplněn polyesterovým kuličkovým vláknem, které oproti dutému vláknu dlouho neztratí svůj tvar. Je opatřen zipem, díky kterému je možnost přidávání nebo ubírání náplně pro Vaše pohodlí. Výběr z velikostí: 70x90 cm - tradiční česká velikost, váha náplně 900 g 50x60 cm - velikost obvyklá zejména ve Skandinávii 50x50 cm - slouží zejména pro dekorační účely, nebo jako "polštář na polštář" 50x70…

Výrobce: 2G Lipov
EAN: 8595638202978

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm

Richard Hubačka, Javornice

, Javornice:
S tímto produktem jsem úplně spokojen. Pořízen pro staršího otce s úmysle jednoduchého každodenního používání. Ve prospěch 2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm hraje také malost i jeho nevelká hmotnost. Na designu mi nezáleželo, ale i tak vypadá dost pěkně a soudobě. Vhodný nejen pro laiky. Má všechny potřebné funkce a poměr ceny a výkonu je více než dostačující.

Jan Valníček, Štěměchy

, Štěměchy:
Před časem jsem objevil katalog 2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm, kde jsem si o tom přečetl podrobnější informace. Oslovil mě už papírově podobě. Koupil jsem ho jako dárek a také praktickou pomůcku. A musím říct, že jsem určitě neudělal blbě. Design, cena, kvalita – všechno na vrcholné úrovni. Alespoň se nemusím bát, že by takový dárek byl by nevhod. Málo co udělalo mé manželce takovou radost, jako tento 2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 05. 02. 2023.

Hodnocení 2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm

hodnocení 5/5 od 31 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm

Gabriela P: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

David N: Jsem ráda, že to mám

Zuzana N: dobré

Linda S: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

David P: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt