2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm

2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm

2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 599 Kč
Naše cena: 399 Ověřit dostupnost

Kvalitní polštář se zipem pro volbu regulace náplně. S blahodárnými účinky Aloe vera. Polštář z kolekce Aloe Vera je naplněn polyesterovým kuličkovým vláknem, které oproti dutému vláknu dlouho neztratí svůj tvar. Je opatřen zipem, díky kterému je možnost přidávání nebo ubírání náplně pro Vaše pohodlí. Výběr z velikostí: 70x90 cm - tradiční česká velikost, váha náplně 900 g 50x60 cm - velikost obvyklá zejména ve Skandinávii 50x50 cm - slouží zejména pro dekorační účely, nebo jako "polštář na polštář" 50x70…

Výrobce: 2G Lipov
EAN: 8595638202978

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm

Richard Hubačka, Javornice

, Javornice:
S tímto produktem jsem úplně spokojen. Pořízen pro staršího otce s snahou jednoduchého běžného užívání. Ve prospěch 2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm hraje také objem i jeho rozumná hmotnost. Na designu mi nezáleželo, ale i tak vypadá docela pěkně a soudobě. Vhodný nejen pro laiky. Má všechny potřebné nastavení a poměr ceny a užitku je více než přijatelný.

Jan Valníček, Štěměchy

, Štěměchy:
Nedávno jsem objevil katalog 2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm, kde jsem si o něm přečetl podrobnější informace. Zaujal mě už papírově podobě. Objednal jsem ho jako překvapení a zároveň praktickou pomůcku. A musím napsat, že jsem jistě neudělal špatně. Vzhled, cena, provedení – všechno na špičkové úrovni. Rozhodně se nemusím obávat, že by takový dárek byl by nevhod. Nic co udělalo mé manželce velkou radost, jako tento 2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 10. 2021.

Hodnocení 2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm

Sára L: Ideální k osmnáctinám :)

Laura K: Tento 2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Jana B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Nikola K: já jsem to prostě chtěla

Matyáš J: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt