2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm

2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm

2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 599 Kč
Naše cena: 399 Ověřit dostupnost

Kvalitní polštář se zipem pro volbu regulace náplně. S blahodárnými účinky Aloe vera. Polštář z kolekce Aloe Vera je naplněn polyesterovým kuličkovým vláknem, které oproti dutému vláknu dlouho neztratí svůj tvar. Je opatřen zipem, díky kterému je možnost přidávání nebo ubírání náplně pro Vaše pohodlí. Výběr z velikostí: 70x90 cm - tradiční česká velikost, váha náplně 900 g 50x60 cm - velikost obvyklá zejména ve Skandinávii 50x50 cm - slouží zejména pro dekorační účely, nebo jako "polštář na polštář" 50x70…

Výrobce: 2G Lipov
EAN: 8595638202978

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm

Richard Hubačka, Javornice

, Javornice:
S tímto produktem jsem úplně spokojen. Koupen pro staršího dědu s snahou lehkého každodenního užívání. Ve prospěch 2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm hraje také malost i jeho rozumná hmotnost. Na vzhledu mi nezáleželo, ale i tak vzhlíží docela pěkně a moderně. Vhodný nejen pro začátečníky. Má všechny potřebné nastavení a poměr ceny a užitku je více než dostačující.

Jan Valníček, Štěměchy

, Štěměchy:
Nedávno jsem objevil katalog 2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm, kde jsem si o tom dohledal detailnější informace. Oslovil mě už papírově podobě. Koupil jsem ho jako překvapení a také praktickou pomůcku. A musím napsat, že jsem jistě nekoupil blbě. Design, cena, kvalita – všechno na vrcholné úrovni. Alespoň se nemusím bát, že by takový dárek byl by nevhod. Nic co udělalo mé manželce velkou radost, jako tento 2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 02. 10. 2020.

Hodnocení 2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm

Amálie B: Tento 2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Radek T: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Oliver S: Celkem jsem spokojený.

Radek M: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Rozálie K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt