2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm

2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm

2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 599 Kč
Naše cena: 399 Ověřit dostupnost

Kvalitní polštář se zipem pro volbu regulace náplně. S blahodárnými účinky Aloe vera. Polštář z kolekce Aloe Vera je naplněn polyesterovým kuličkovým vláknem, které oproti dutému vláknu dlouho neztratí svůj tvar. Je opatřen zipem, díky kterému je možnost přidávání nebo ubírání náplně pro Vaše pohodlí. Výběr z velikostí: 70x90 cm - tradiční česká velikost, váha náplně 900 g 50x60 cm - velikost obvyklá zejména ve Skandinávii 50x50 cm - slouží zejména pro dekorační účely, nebo jako "polštář na polštář" 50x70…

Výrobce: 2G Lipov
EAN: 8595638202978

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm

Richard Hubačka, Javornice

, Javornice:
S tímto výrobkem jsem úplně spokojen. Koupen pro staršího dědu s snahou jednoduchého běžného užívání. Ve prospěch 2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm hraje také velikost i jeho rozumná váha. Na designu mi nezáleželo, ale i tak vzhlíží docela pěkně a moderně. Vhodný nejen pro začátečníky. Má všechny nutné funkce a poměr ceny a užitku je více než přijatelný.

Jan Valníček, Štěměchy

, Štěměchy:
Nedávno jsem objevil katalog 2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm, kde jsem si o tom dohledal detailnější informace. Oslovil mě už papírově podobě. Koupil jsem ho jako překvapení a také praktickou pomůcku. A musím napsat, že jsem jistě neudělal špatně. Design, cena, provedení – všechno na špičkové úrovni. Alespoň se nemusím bát, že by takový dárek přišel nevhod. Málo co udělalo mé přítelkyni takovou radost, jako tento 2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 01. 10. 2022.

Hodnocení 2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm

hodnocení 5/5 od 27 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm

Julie P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Emma K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Jonáš R: Přišlo to celkem rychle

Karel V: Celkem jsem spokojený.

Šárka K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Polštář Aloe vera se zipem a kuličkovou náplní - 60x70 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt