2G Lipov Polštář Anti-stress s karbonovým vláknem - 70x90 cm

2G Lipov Polštář Anti-stress s karbonovým vláknem - 70x90 cm

2G Lipov Polštář Anti-stress s karbonovým vláknem - 70x90 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Polštář Anti-stress s karbonovým vláknem - 70x90 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Polštář Anti-stress s karbonovým vláknem - 70x90 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1049 Kč
Naše cena: 699 Ověřit dostupnost

Polštář s karbonovými vlákny, která Vás zbaví přebytečného stresu. Pro dokonalý odpočinek, uvolnění a hluboký klid. Novinka v naší nabídce! Řada Anti-stress je určena lidem s aktivním životním stylem, kteří se potřebují zbavit stresu. Vnější potah polštáře je obohacen o karbonová/uhlíková vlákna, která zachycují statickou elektřinu vydávanou tělem a uvolňuje ji do vzduchu. Výrobky Anti-stress tak přinášejí lepší odpočinek, menší zatížení a plnohodnotný spánek. Vybírejte z rozměrů: 50 x 70 cm o hmotnosti…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Polštář Anti-stress s karbonovým vláknem - 70x90 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Polštář Anti-stress s karbonovým vláknem - 70x90 cm

Aneta Ryjáčková, Obora

, Obora:
Pořídila jsem si 2G Lipov Polštář Anti-stress s karbonovým vláknem - 70x90 cm a byla jsem velice šťastná. Oslovil mne především kvůli tomu, že nejen dobře slouží, ale také skvěle vypadá. Mám ráda pěkné a kvalitní věci, které vynikají vysokou odolností a slouží. Velice mi udělala radost také prakticky bleskurychlá rychlost doručení, protože jsem na doručení 2G Lipov Polštář Anti-stress s karbonovým vláknem - 70x90 cm opravdu spěchala.

Magdaléna Kupská, Horní Libchava

, Horní Libchava:
Koupeno prarodičům jako nevšední vánoční dárek. Grandiózní spokojenost. Dáreček je oba potěšil a já ušetřila korunky! :-) Moc se mi líbí, jak jsou teď s 2G Lipov Polštář Anti-stress s karbonovým vláknem - 70x90 cm spokojení. Naučili se ho lehko používat a chválí si jeho všestrannost. Možná si ho koupím časem taky. Nepoužiji ho sice tak často jako táta s mámou, ale taková věc se na zahradu hodí vždy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 01. 10. 2022.

Hodnocení 2G Lipov Polštář Anti-stress s karbonovým vláknem - 70x90 cm

hodnocení 5/5 od 19 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Polštář Anti-stress s karbonovým vláknem - 70x90 cm

Samuel W: je to fajné

Vanesa P: dobré

Alžběta M: nemá chybu

Richard M: Celkem jsem spokojený.

Eliška K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Polštář Anti-stress s karbonovým vláknem - 70x90 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Polštář Anti-stress s karbonovým vláknem - 70x90 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt