2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm

2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm

2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 974 Kč
Naše cena: 649 Ověřit dostupnost

Polštář z kolekce Bamboo s dvojitým vakem. Výběr z velikostí: 70x90 cm - tradiční česká velikost, váha náplně 900 g 50x70 cm - nejběžnější evropská velikost, váha náplně 500 g Bambus jako přírodní materiál udržuje optimální prostředí - v horku se vlákna roztahují a umožní odvod par a v zimě se naopak vlákna stahují a udržují teplo. Polštáře jsou tvořeny dvojím vakem pro pohodlnější praní - nemusíte prát celý polštář, ale stačí sundat vnější povlak. Výplň je tvořena z kuličkového vlákna pro zachování…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm

Jáchym Gregorčík, Petrůvky

, Petrůvky:
Dávám za všech okolností přednost vlastnostem a neřeším styl. Podstatné pro mě je, aby mi 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm dlouho a spolehlivě fungoval. Což tento 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm opravdu zaručuje, můžete si ho přibalit na cesty. Pro všechny aktivní zákazníky ho tak musím určitě doporučit. 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm s vámi vždy absolvuje i cestu k moři. Jenom buďte na pozoru, aby na něj nezačala žárlit vaše žena či partnerka.

Aleš Nestával, Domamil

, Domamil:
Jelikož jsem zákazník, který si zakládá na kvalitním zpracování, více než na slevových akcích, pořídil jsem si 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm v tomto e-shopu. Než jsem to ovšem provedl, kontaktoval jsem firmu, abych měl jistotu, že mi bude 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm odeslán ve vysoké kvalitě a bez průtahů. Nicméně jsem však dostal odpověď, že přestože prodejce avizuje 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm k dispozici, realita byla jiná. Navzdory tomu jsme našli řešení spokojenosti pro mě i eshop a obchod se vydařil na jedničku.

Anna Přečková, Bělá

, Bělá:
Původně jsem chtěla 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm ve velikosti 46 které jste ve velikosti 47 nenabízeli, proto jsem objednala zkušeně v požadované velikosti 48 , velikost sedí, vysoký sdtřed to zas až tak nemá, tak polovysoký. Ale jinak dostačující, už dlouho jsem nenašla velikost která docela sedí.

Roman Bartička, Morkovice-Slížany

, Morkovice-Slížany:
2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm jsem si vybral na základě příjemné kombinace slibované kvality a výhodné ceny. Webové stránky jsou dobře udělané, vytvářejí ve mně důvěru a to považuji za důležité pro zákazníka velmi důležitý. Všem,kteří už dlouhou chvíli přemýšlí, že by 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm zakoupily, bych poradil, ať s objednáním neváhají. Zcela jasně je nás, spokojených zákazníků, dost, a potencionální drobnosti, které 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm občas lidé vytýkají, považuji ze nepodstatné. Tedy mně to radost z nákupu rozhodně nezkazilo.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 10. 2021.

Hodnocení 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm

Aneta Ž: Ideální k osmnáctinám :)

Jiří V: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Filip M: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Hana K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Štěpán J: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt