2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm

2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm

2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 974 Kč
Naše cena: 649 Ověřit dostupnost

Polštář z kolekce Bamboo s dvojitým vakem. Výběr z velikostí: 70x90 cm - tradiční česká velikost, váha náplně 900 g 50x70 cm - nejběžnější evropská velikost, váha náplně 500 g Bambus jako přírodní materiál udržuje optimální prostředí - v horku se vlákna roztahují a umožní odvod par a v zimě se naopak vlákna stahují a udržují teplo. Polštáře jsou tvořeny dvojím vakem pro pohodlnější praní - nemusíte prát celý polštář, ale stačí sundat vnější povlak. Výplň je tvořena z kuličkového vlákna pro zachování…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm

Jáchym Gregorčík, Petrůvky

, Petrůvky:
Dávám hlavně přednost funkčnosti a nekladu důraz na design. Důležité pro mě je, aby mi 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm po dlouhou dobu a bez potíží fungoval. Což tento 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm opravdu zaručuje, můžete si ho vzít kamkoli. Pro všechny aktivní pány ho tak musím bez výhrad doporučit. 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm s vámi bez debat absolvuje i cestu k moři. Jen si dejte pozor, aby na něj nezačala žárlit vaše žena nebo přítelkyně.

Aleš Nestával, Domamil

, Domamil:
Jelikož jsem spotřebitel, který lpí na vlastnostech, více než na cenovce, pořídil jsem si 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm u tohoto prodejce. Než jsem to ale realizoval, obrátil jsem se na prodejce, abych se ujistil, že mi bude 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm doručen ve vysoké kvalitě a neprodleně. Bohužel jsem následně získal informace, že i když prodejce avizuje 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm k dispozici, realita byla jiná. Navzdory tomu jsme dosáhli spokojenosti pro obě strany a objednávka se uskutečnila bez problémů.

Anna Přečková, Bělá

, Bělá:
Ponejprv jsem chtěla 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm ve velikosti 45 které jste ve velikosti 47 neměli, proto jsem objednala modré v požadované velikosti 44 , velikost sedí, vysoký pas to zas až tak nemá, tak polovysoký. Ale jinak perfektní, už dlouho jsem netrefila velikost která celkem sedí.

Roman Bartička, Morkovice-Slížany

, Morkovice-Slížany:
2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm jsem si vybral na základě příjemné kombinace slibované zpracování a výhodné ceny. Webové stránky jsou dobře udělané, vytvářejí ve mně důvěru a to považuji za faktor pro zákazníka hodně důležitý. Všem,kteří už dlouhou chvíli přemýšlí, že by 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm zakoupily, bych poradil, ať s koupí neváhají. Evidentně je nás, klidných zákazníků, dost, a případné detaily, které 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm občas lidé vytýkají, považuji ze drobné. Tedy mně to radost z objednávky rozhodně nezkazilo.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 05. 2021.

Hodnocení 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm

Šimon B: Celkem jsem spokojený.

Anna R: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Jan N: je to fajné

Tadeáš S: 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm je dobrý, ale chtělo yb to větší

Valerie H: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt