2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm

2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm

2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 974 Kč
Naše cena: 649 Ověřit dostupnost

Polštář z kolekce Bamboo s dvojitým vakem. Výběr z velikostí: 70x90 cm - tradiční česká velikost, váha náplně 900 g 50x70 cm - nejběžnější evropská velikost, váha náplně 500 g Bambus jako přírodní materiál udržuje optimální prostředí - v horku se vlákna roztahují a umožní odvod par a v zimě se naopak vlákna stahují a udržují teplo. Polštáře jsou tvořeny dvojím vakem pro pohodlnější praní - nemusíte prát celý polštář, ale stačí sundat vnější povlak. Výplň je tvořena z kuličkového vlákna pro zachování…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm

Jáchym Gregorčík, Petrůvky

, Petrůvky:
Dávám za všech okolností přednost funkčnosti a neřeším design. Důležité pro mě je, aby mi 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm roky a stoprocentně sloužil. Což tento 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm skutečně garantuje, můžete si ho vzít kamkoli. Pro všechny aktivní pány ho tak musím vřele doporučit. 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm s vámi věrně absolvuje i cestu k moři. Pouze buďte na pozoru, aby na něj nezačala žárlit vaše žena nebo milenka.

Aleš Nestával, Domamil

, Domamil:
Z důvodu, že jsem člověk, který lpí na vlastnostech, více než na slevových akcích, zakoupil jsem si 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm právě zde. Než jsem to však provedl, telefonoval jsem do firmy, abych si byl jistý v tom, že mi bude 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm doručen ve špičkové kvalitě a bez průtahů. Bohužel jsem následně zjistil, že navzdory tomu je v popisku 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm skladem, realita byla jiná. Přesto jsme se domluvili k spokojenosti pro obě strany a objednávka se uskutečnil na výbornou.

Anna Přečková, Bělá

, Bělá:
Ponejprv jsem chtěla 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm ve velikosti 48 které jste ve velikosti 48 neměli, proto jsem objednala modré v požadované velikosti 45 , velikost sedí, vysoký pas to zas až tak nemá, tak polovysoký. Ale jinak dobré, už dlouho jsem nenašla velikost která docela sedí.

Roman Bartička, Morkovice-Slížany

, Morkovice-Slížany:
2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm jsem si zvolil na základě dobré kombinace slibované zpracování a výhodné ceny. Webové stránky jsou hezky zpracované, vytvářejí ve mně důvěru a to považuji za důležité pro kupujícího velmi důležitý. Všem,kteří už nějakou dobu zvažují, že by 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm zakoupily, bych radil, ať s objednáním neváhají. Evidentně je nás, spokojených kupujících, dost, a případné drobnosti, které 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm někdy lidé vytýkají, považuji ze nepodstatné. Tedy mně to radost z nákupu rozhodně nezkazilo.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 05. 02. 2023.

Hodnocení 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm

hodnocení 5/5 od 17 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm

Johana P: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Zdeněk C: Přišlo to celkem rychle

Natálie B: Je to dostatečné?

Kateřina S: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Samuel H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt