2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm

2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm

2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 974 Kč
Naše cena: 649 Ověřit dostupnost

Polštář z kolekce Bamboo s dvojitým vakem. Výběr z velikostí: 70x90 cm - tradiční česká velikost, váha náplně 900 g 50x70 cm - nejběžnější evropská velikost, váha náplně 500 g Bambus jako přírodní materiál udržuje optimální prostředí - v horku se vlákna roztahují a umožní odvod par a v zimě se naopak vlákna stahují a udržují teplo. Polštáře jsou tvořeny dvojím vakem pro pohodlnější praní - nemusíte prát celý polštář, ale stačí sundat vnější povlak. Výplň je tvořena z kuličkového vlákna pro zachování…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm

Jáchym Gregorčík, Petrůvky

, Petrůvky:
Dávám zejména přednost vlastnostem a nekladu důraz na módní výstřelky. Hlavní pro mě je, aby mi 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm dlouho a bez problémů sloužil. Což tento 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm skutečně garantuje, můžete si ho užívat kdekoliv. Pro všechny aktivní zákazníky ho tak musím bez výhrad doporučit. 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm s vámi bez reptání absolvuje i dovolenou. Pouze se mějte na pozoru, aby na něj nezačala žárlit vaše manželka nebo milenka.

Aleš Nestával, Domamil

, Domamil:
Protože jsem člověk, který lpí na kvalitním zpracování, více než na cenovce, koupil jsem si 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm v tomto e-shopu. Než jsem to ale uskutečnil, telefonoval jsem do společnosti, abych se ujistil, že mi bude 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm dodaný ve špičkové kvalitě a bez průtahů. Nicméně jsem následně získal informace, že navzdory tomu u zboží stojí 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm dostupný, realita byla jiná. Nicméně jsme se domluvili k spokojenosti pro nás všechny a obchod se povedl na výbornou.

Anna Přečková, Bělá

, Bělá:
Ponejprv jsem si přála 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm ve velikosti 48 které jste ve velikosti 47 nenabízeli, proto jsem objednala zkušeně v požadované velikosti 44 , velikost sedí, vysoký pas to zas až tak nemá, tak polovysoký. Ale jinak dobré, už dlouho jsem netrefila velikost která docela sedí.

Roman Bartička, Morkovice-Slížany

, Morkovice-Slížany:
2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm jsem si vybral na základě příjemné kombinace slibované kvality a prodejní ceny. Webové stránky jsou dobře udělané, vytvářejí ve mně důvěru a to považuji za faktor pro zákazníka velmi důležitý. Komukoliv,kteří už nějakou chvíli přemýšlí, že by 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm vyzkoušeli, bych radil, ať s objednáním neváhají. Evidentně je nás, klidných kupujících, dost, a případné drobnosti, které 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm občas lidé reklamují, považuji ze drobné. Alespoň mně to radost z nákupu rozhodně nezkazilo.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 09. 2020.

Hodnocení 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm

Daniela V: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Andrea M: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Zdeněk P: Tak až bude bunda doma, hodím foto

František D: je to fajné

Eva R: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt