2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm

2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm

2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 974 Kč
Naše cena: 649 Ověřit dostupnost

Polštář z kolekce Bamboo s dvojitým vakem. Výběr z velikostí: 70x90 cm - tradiční česká velikost, váha náplně 900 g 50x70 cm - nejběžnější evropská velikost, váha náplně 500 g Bambus jako přírodní materiál udržuje optimální prostředí - v horku se vlákna roztahují a umožní odvod par a v zimě se naopak vlákna stahují a udržují teplo. Polštáře jsou tvořeny dvojím vakem pro pohodlnější praní - nemusíte prát celý polštář, ale stačí sundat vnější povlak. Výplň je tvořena z kuličkového vlákna pro zachování…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm

Jáchym Gregorčík, Petrůvky

, Petrůvky:
Dávám zejména přednost funkčnosti a nekladu důraz na styl. Důležité pro mě je, aby mi 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm roky a bez problémů sloužil. Což tento 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm skutečně garantuje, můžete si ho užívat kdekoliv. Pro všechny aktivní zájemce ho tak musím určitě doporučit. 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm s vámi bez debat absolvuje i cestu k moři. Jenom si dejte pozor, aby na něj nezačala žárlit vaše žena či partnerka.

Aleš Nestával, Domamil

, Domamil:
Protože jsem člověk, který si zakládá na vlastnostech, více než na cenovce, pořídil jsem si 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm v tomto e-shopu. Než jsem to však provedl, telefonoval jsem do firmy, abych měl jistotu, že mi bude 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm odeslán ve vysoké kvalitě a neprodleně. Bohužel jsem následně získal informace, že přestože prodejce avizuje 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm dostupný, skladem nebyl. Navzdory tomu jsme se domluvili k spokojenosti pro obě strany a objednávka se uskutečnil v pohodě.

Anna Přečková, Bělá

, Bělá:
Původně jsem si přála 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm ve velikosti 48 které jste ve velikosti 48 neměli, proto jsem objednala modré v očekávané velikosti 44 , velikost sedí, vysoký sdtřed to zas až tak nemá, tak polovysoký. Ale jinak perfektní, už dlouho jsem netrefila velikost která docela sedí.

Roman Bartička, Morkovice-Slížany

, Morkovice-Slížany:
2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm jsem si zvolil na základě dobré kombinace slibované zpracování a výhodné ceny. Webové stránky jsou hezky zpracované, vytvářejí ve mně důvěru a to považuji za faktor pro kupujícího velmi důležitý. Komukoliv,kteří už dlouhou dobu zvažují, že by 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm zakoupily, bych poradil, ať s koupí neváhají. Evidentně je nás, spokojených kupujících, dost, a potencionální drobnosti, které 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm občas lidé vytýkají, považuji ze nepodstatné. Alespoň mně to radost z nákupu rozhodně nezkazilo.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2022.

Hodnocení 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm

Ema Č: já jsem to prostě chtěla

Nikola P: Tento 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Eliška Š: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Karolína L: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Veronika H: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Polštář Bamboo - 50x70 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt