2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm

2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm

2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1349 Kč
Naše cena: 899 Ověřit dostupnost

Polštář z kolekce Botanica s dvojitým vakem. Příjemná a hladká bavlna. Výběr z velikostí: 70x90 cm - tradiční česká velikost, váha náplně 900 g 50x70 cm - nejběžnější evropská velikost, váha náplně 500 g Povrchovým materiálem je 100% bavlna - jemný batist. Polštář poskytuje příjemný chladivý pocit. Polštáře jsou tvořeny dvojím vakem pro pohodlnější praní - nemusíte prát celý polštář, ale stačí sundat vnější povlak. Výplň je tvořena z kuličkového vlákna pro zachování tvarové stálosti. Polštáře jsou…

Výrobce: 2G Lipov
EAN: 8595138441143

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm

Vanesa Behancová, Klokočov

, Klokočov:
Nejsem příznivec objednávání 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm v eshopu, z důvodů, že moje dřívější nákupy o Vánocích skončily nejen špatnou náladou, ale zároveň vyhozením spousty peněz. Jsem z toho důvodu na internetu dost zdrženlivá. Vždy si vše kontroluji 2 krát, než 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm koupím na eshopu. Ale s tímto internetovým prodejcem jsem velmi spokojená a můžu vřele doporučit. Než jsem odeslala objednávku, zavolala jsem na telefonní číslo, kde mi bylo bez výmluv vysvětleno, co můžu od tohoto 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm očekávat a jaké jsou jejich výhody, zápory. Což mi zaručeně odsouhlasíte, že v kamenném obchodě se setkáte jen s plusy. Zásilku jsem měla k dispozici k datu, jak mi bylo řečeno.

Karolína Hankovcová, Vícenice u Náměště nad Oslavou

, Vícenice u Náměště nad Oslavou:
Řeknu Vám, že k nákupům přes net jsem hodně nepřátelská, a proto jsem si i tento obchod ze začátku vyzkoušela a zavolala tam. Musím napsat, že paní, co mi odepsala na emial, byla velmi milá a ubezpečila mě, že zboží dojde v pořádku do čtyř dnů od zakoupení. Nakonec jsem si tento výrobek objednala a na dodání jsem nečekala ani tří dni. 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm došel v pořádku. Užívám ho celkem často a neměnila bych.

Gabriela Dlapková, Mankovice

, Mankovice:
Jsem šťastná. 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm byl opravdu rychle doručen k mé celkové radosti. Určitě budu doporučovat dále všem svým kamarádkám v okolí a nejen jim. Protože se jedná opravdu o dobrý obchod, okamžitá komunikace se zákazníky a když máte nějaký dotaz, vše vám hodně rychle a v klidně zodpoví. Mám ráda, když se jedná o okamžité dodání zboží a tady to skvěle funguje. Doporučuji!

Jaroslav Rubák, Smrk

, Smrk:
Já si odjakživa takové zboží nepořizuji, tohle je to záležitost mé paní. Ale 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm byl o něčem jiném, ten jsem spatřil v reklamě a ihned jsem se utvrdil v tom, že ho chci. Tak jsem si udělal trošku radost, zakoupil si ho a řekl si, že ho aspoň vyzkouším. Nebudu vás zbytečně nervovat, je to úplně vynikající věc a nevím, co bych bez ní dělal. Bez 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm bych si už nedovedl svůj život představit.

Magdaléna Rádsetoulalová, Činěves

, Činěves:
S 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm jsem nadmíru spokojena. Naprosto splnil má očekávání a stejně tak byl stejný jako na fotografii z eshopu. Již podle produktových fotek jsem měla jistotu v tom, co si nechávám zaslat a naštvaná jsem tak nebyla. Ode dne, co ho mám doma, se můj život opravdu opravdu zlepšil. Všem můžu vřele doporučit jeho objednávku. Zbavíte se jeho prostřednictvím celá řady potíží.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 01. 2021.

Hodnocení 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm

Denisa M: dobré

František K: Celkem jsem spokojený.

Tereza M: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Tadeáš K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Eliška J: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt