2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm

2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm

2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1349 Kč
Naše cena: 899 Ověřit dostupnost

Polštář z kolekce Botanica s dvojitým vakem. Příjemná a hladká bavlna. Výběr z velikostí: 70x90 cm - tradiční česká velikost, váha náplně 900 g 50x70 cm - nejběžnější evropská velikost, váha náplně 500 g Povrchovým materiálem je 100% bavlna - jemný batist. Polštář poskytuje příjemný chladivý pocit. Polštáře jsou tvořeny dvojím vakem pro pohodlnější praní - nemusíte prát celý polštář, ale stačí sundat vnější povlak. Výplň je tvořena z kuličkového vlákna pro zachování tvarové stálosti. Polštáře jsou…

Výrobce: 2G Lipov
EAN: 8595138441143

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm

Vanesa Behancová, Klokočov

, Klokočov:
Nejsem příznivec pořizování 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm v eshopu, jelikož moje minulé objednávky během Vánoc dopadly nejen zklamáním, ale i útratou spousty financí. Jsem z toho důvodu na internetu opravdu opatrná. V každém případě si položky prověřuji dvakrát, než 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm objednám v elektronickém obchodě. Ale s tímto online prodejcem jsem stoprocentně spokojená a můžu všem doporučit. Než jsem odeslala objednávku, zavolala jsem na telefonní číslo, kde mi bylo ochotně vysvětleno, co bych měla od tohoto 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm očekávat a jaké jsou jejich plusy, negativa. Což mi jistě dáte za pravdu, že v kamenném obchodě se setkáte jen s klady. Balíček jsem měla k dispozici do týdne, jak mi bylo garantováno.

Karolína Hankovcová, Vícenice u Náměště nad Oslavou

, Vícenice u Náměště nad Oslavou:
Řeknu Vám, že k objednávkám přes web jsem trochu nepřátelská, a proto jsem si i tento e-shop ze začátku prověřila a napsala tam. Musím napsat, že paní, co mi odepsala na emial, byla velmi milá a ujistila mě, že zboží dojde v pořádku do tří dnů od zakoupení. Proto jsem si tento produkt objednala a na doručení jsem nečekala ani tří dni. 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm došel v pořádku. Používám ho celkem pravidelně a neměnila bych.

Gabriela Dlapková, Mankovice

, Mankovice:
Jsem šťastná. 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm byl velmi bleskově dodán k mé plné štěstí. Určitě budu doporučovat dále všem svým známým v okolí a nejen jim. Protože se jedná opravdu o dobrý eshop, rychlá komunikace se zákazníky a pokud máte nějaký dotaz, vše vám hodně rychle a v pořádně zodpoví. Mám ráda, když se jedná o okamžité dodání zboží a tady to skvěle probíhá. Doporučuji!

Jaroslav Rubák, Smrk

, Smrk:
Já si vždy takové produkty nekupuji, tohle dělá to má žena. Ale 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm byl o něčem jiném, zboží jsem spatřil v tisku a okamžitě jsem se utvrdil v tom, že ho chci. Tak jsem si udělal ohromnou radost, objednal si ho a řekl si, že ho aspoň prověřím. Nebudu vás zbytečně nervovat, je to naprosto perfektní věc a netuším, kde bych bez ní byl. Bez 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm bych si nyní nedovedl svůj běžný den představit.

Magdaléna Rádsetoulalová, Činěves

, Činěves:
S 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm jsem velmi spokojena. Naprosto splnil má kritéria a po rozbalení plně odpovídal popisu z eshopu. Již dle prodejních fotek jsem si byla jistá v tom, co si objednávám a naštvaná jsem tak nebyla. Od té doby, co ho můžu používat, se můj život opravdu výrazně zjednodušil. Ostatním můžu vřele doporučit jeho vyzkoušení. Zbavíte se s jeho pomocí množství potíží.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 05. 2022.

Hodnocení 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm

hodnocení 5/5 od 19 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm

Šimon G: tak jsem to dostala aje to super

Nikola O: Je to dostatečné?

Šimon D: je to fajné

Richard K: funkční výrobek

Hana C: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt