2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm

2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm

2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1349 Kč
Naše cena: 899 Ověřit dostupnost

Polštář z kolekce Botanica s dvojitým vakem. Příjemná a hladká bavlna. Výběr z velikostí: 70x90 cm - tradiční česká velikost, váha náplně 900 g 50x70 cm - nejběžnější evropská velikost, váha náplně 500 g Povrchovým materiálem je 100% bavlna - jemný batist. Polštář poskytuje příjemný chladivý pocit. Polštáře jsou tvořeny dvojím vakem pro pohodlnější praní - nemusíte prát celý polštář, ale stačí sundat vnější povlak. Výplň je tvořena z kuličkového vlákna pro zachování tvarové stálosti. Polštáře jsou…

Výrobce: 2G Lipov
EAN: 8595138441143

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm

Vanesa Behancová, Klokočov

, Klokočov:
Nejsem blázen do pořizování 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm přes internet, protože moje loňské nákupy o Vánocích dopadly nejen zklamáním, ale zároveň útratou nadmíry financí. Jsem z toho důvodu v eshopech opravdu opatrná. Vždy si vše prověřuji vícekrát, než 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm objednám na eshopu. Ale s tímto online obchodem jsem stoprocentně spokojená a můžu vřele doporučit. Než jsem odeslala objednávku, zavolala jsem na dané číslo, kde mi bylo ochotně vysvětleno, co bych měla od tohoto 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm čekat a jaké jsou jejich plusy, mínusy. Což mi jistě potvrdíte, že v normálním obchodě se setkáte jen s benefity. Zboží jsem měla doma do pár dní, jak mi bylo přislíbeno.

Karolína Hankovcová, Vícenice u Náměště nad Oslavou

, Vícenice u Náměště nad Oslavou:
Přiznám se, že k objednávkám přes web jsem hodně nedůvěřivá, a proto jsem si i tento eshop nejdříve vyzkoušela a napsala tam. Musím napsat, že paní, co mi zvedla telefon, byla hodně přátelská a ujistila mě, že zboží dorazí v pořádku do dvou dnů od objednání. Proto jsem si tento produkt zakoupila a na doručení jsem nečekala ani tří dni. 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm došel v pořádku. Užívám ho docela pravidelně a neměnila bych.

Gabriela Dlapková, Mankovice

, Mankovice:
Jsem šťastná. 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm byl opravdu bleskově doručen k mé celkové radosti. jistě budu povídat dále všem svým kamarádkám v okolí a nejen jim. Protože se jedná tedy o dobrý obchod, rychlá komunikace se zákazníky a pokud máte nějaký dotaz, vše vám velmi okamžitě a v pohodě zodpoví. Uspokojuje mě, když se jedná o "skorohned" dodání zboží a tady to opravdu probíhá. Doporučuji!

Jaroslav Rubák, Smrk

, Smrk:
Já si většinou takové produkty neobjednávám, tohle nechávám na manželce. Ale 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm byl výjimkou, zboží jsem viděl na billboardu a na první pohled jsem věděl, že ho chci. Tak jsem si udělal trošku radost, koupil si ho a řekl si, že ho aspoň prověřím. Nebudu vás zbytečně napínat, je to úplně skvělá věcička a nechci domýšlet, kde bych bez ní byl. Bez 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm bych si nyní nedokázal svůj každodenní stereotyp představit.

Magdaléna Rádsetoulalová, Činěves

, Činěves:
S 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm jsem velmi spokojena. Stoprocentně splnil má kritéria a stejně tak byl stejný jako na fotografii z internetového obchodu. Již podle produktových fotek jsem bezpečně věděla, co si kupuji a v rozpacích jsem tak nebyla. Od chvíle, co ho mám doma, se můj život skutečně opravdu zlepšil. Ostatním můžu bez debat doporučit jeho pořízení. Zbavíte se jeho prostřednictvím množství potíží.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 10. 2021.

Hodnocení 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm

Vojtěch C: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Radek N: 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm je dobrý, ale chtělo yb to větší

Eliška P: Proboha. To raději přispěju na charitu

Anežka J: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Alena V: Tento 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt