2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm

2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm

2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1349 Kč
Naše cena: 899 Ověřit dostupnost

Polštář z kolekce Botanica s dvojitým vakem. Příjemná a hladká bavlna. Výběr z velikostí: 70x90 cm - tradiční česká velikost, váha náplně 900 g 50x70 cm - nejběžnější evropská velikost, váha náplně 500 g Povrchovým materiálem je 100% bavlna - jemný batist. Polštář poskytuje příjemný chladivý pocit. Polštáře jsou tvořeny dvojím vakem pro pohodlnější praní - nemusíte prát celý polštář, ale stačí sundat vnější povlak. Výplň je tvořena z kuličkového vlákna pro zachování tvarové stálosti. Polštáře jsou…

Výrobce: 2G Lipov
EAN: 8595138441143

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm

Vanesa Behancová, Klokočov

, Klokočov:
Nejsem fanoušek objednávání 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm na internetu, z důvodů, že moje minulé nákupy o vánočních svátcích skončily nejen rozhořčením, ale zároveň útratou velkého množství finančních prostředků. Jsem z toho důvodu na internetu velmi zdrženlivá. Raději si položky prověřuji vícekrát, než 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm objednám na eshopu. Ale s tímto online prodejcem jsem opravdu spokojená a můžu všem doporučit. Než jsem provedla objednávku, zatelefonovala jsem na dané číslo, kde mi bylo bez výmluv objasněno, co můžu od tohoto 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm čekat a jaké jsou jejich benefity, mínusy. Což mi jistě odsouhlasíte, že v normálním obchodě se setkáte jen s plusy. Balíček jsem obdržela do pár dní, jak mi bylo řečeno.

Karolína Hankovcová, Vícenice u Náměště nad Oslavou

, Vícenice u Náměště nad Oslavou:
Řeknu Vám, že k objednávkám přes web jsem trochu nedůvěřivá, a proto jsem si i tento obchod ze začátku prověřila a napsala tam. Musím napsat, že paní, co mi odepsala na emial, byla hodně přátelská a ujistila mě, že zboží dorazí v pořádku do čtyř dnů od objednání. Proto jsem si tento výrobek objednala a na doručení jsem nečekala ani čtyři dni. 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm dorazil v pořádku. Používám ho celkem pravidelně a neměnila bych.

Gabriela Dlapková, Mankovice

, Mankovice:
Jsem spokojená. 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm byl velmi rychle zaslán k mé plné štěstí. jistě budu doporučovat dále všem svým přítelkyním v okolí a nejen jim. Protože se jedná opravdu o suprový obchod, rychlá komunikace se zákazníky a když máte jakýkoliv dotaz, vše vám hodně rychle a v klidně zodpoví. Uspokojuje mě, když se jedná o "skorohned" doručení zboží a tady to opravdu probíhá. Doporučuji!

Jaroslav Rubák, Smrk

, Smrk:
Já si obyčejně takové věci nepořizuji, tohle dělá moje manželka. Ale 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm byl o něčem jiném, ten jsem viděl v reklamě a okamžitě jsem si byl jistý, že ho musím mít. Tudíž jsem si udělal ohromnou radost, zakoupil si ho a řekl si, že ho aspoň prověřím. Nebudu vás dlouho nervovat, je to úplně užitečná věc a nevím, co bych bez ní dělal. Bez 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm bych si nyní nedovedl svůj život představit.

Magdaléna Rádsetoulalová, Činěves

, Činěves:
S 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm jsem vskutku spokojena. Stoprocentně splnil má očekávání a stejně tak odpovídal popisu z eshopu. Již podle prodejních fotografií jsem bezpečně věděla, co si kupuji a v rozpacích jsem tak nebyla. Od té doby, co ho používám, se můj život skutečně výrazně zlepšil. Všem můžu velmi doporučit jeho objednávku. Zbavíte se jeho prostřednictvím množství problémů.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 30. 09. 2020.

Hodnocení 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm

František T: Jsem ráda, že to mám

Tereza B: dobré

Klára S: Tento 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Vanesa Č: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Denisa Š: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Polštář Botanica z bavlny - 70x90 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt