2G Lipov Polštář Merino ovčí vlna - 50x70 cm

2G Lipov Polštář Merino ovčí vlna - 50x70 cm

2G Lipov Polštář Merino ovčí vlna - 50x70 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Polštář Merino ovčí vlna - 50x70 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Polštář Merino ovčí vlna - 50x70 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1349 Kč
Naše cena: 899 Ověřit dostupnost

Kvalitní hřejivý polštář nejen pro zimní období. Vlna Merino evropského původu pro zajištění pohodlí a zdravotní nezávadnosti. Slyšeli jste již o výhodách spaní v lůžkovinách z přírodní vlny? Není to přežitek, ani nová móda. Vlna si stabilně drží své místo na trhu pro své skvělé termoregulační vlastnosti, hygieničnost a trvanlivost. Polštář na výběr ve dvou velikostech: menší 50x70 cm nebo klasický český rozměr 70x90 cm. Povrch polštáře je snímatelný. Je vyroben ze 100% ovčí vlny – včesu a je opatřen…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Polštář Merino ovčí vlna - 50x70 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Polštář Merino ovčí vlna - 50x70 cm

Simona Buranská, Frýdlant

, Frýdlant:
Jednoduše jsem musela ve svém bytí udělat podstatnou změnu. 2G Lipov Polštář Merino ovčí vlna - 50x70 cm se k tomuto účelu jevil jako ideální. A vážně, s ním je moje každodenní rutina teď podstatně příjemnější než před nákupem. I vás čas od času přepadne nutkání, že byste měli udělat krok do neznáma? Ale chybí vám k životní změně většinou dostatek motivace. prostřednictvím 2G Lipov Polštář Merino ovčí vlna - 50x70 cm budou podobné pocity obratem matnou vzpomínkou. Zjistíte, že na radikální změnu stačí někdy opravdu málo.

Jana Stibalová, Krajníčko

, Krajníčko:
Měla jsem štěstí a koupila jsem 2G Lipov Polštář Merino ovčí vlna - 50x70 cm za zlevněnou cenu. Čekala jsem skoro tři dny, než balíček došel. Řešila jsem s eshopem nějaké problémy s fakturační adresou a zaplacením. Naštěstí se všechno vyjasnilo a balíček mi byl doručen. Ještě jsem skutečně neotestovala všechny funkce, ale už teď jsem ráda a těším se, až budu mít více času ho detailněji vyzkoušet a pochlubím se známým.

Sára Ponertová, Hora Svaté Kateřiny

, Hora Svaté Kateřiny:
Prostřednictvím eshopu jsem si zakoupila 2G Lipov Polštář Merino ovčí vlna - 50x70 cm, který v kamenném obchodě nestojí méně než pár korun. I když jsem byla upozorněna mým partnerem, že dražší věci není moc bezpečné nakupovat přes internet, chtěla jsem učinit partnerovi dobrou náladu (sobě taktéž), a tak jsem si jej pořídila. Stoprocentní spokojenost jak s cenou, tak s dodacím termínem. Vřele doporučuji tento e-shop.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 10. 12. 2022.

Hodnocení 2G Lipov Polštář Merino ovčí vlna - 50x70 cm

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Polštář Merino ovčí vlna - 50x70 cm

Vít M: Přišlo to celkem rychle

Linda Š: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Matouš R: Jsem ráda, že to mám

Lucie W: Ideální k osmnáctinám :)

Rozálie D: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Polštář Merino ovčí vlna - 50x70 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Polštář Merino ovčí vlna - 50x70 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt