2G Lipov Polštář Merino ovčí vlna 50x70cm

2G Lipov Polštář Merino ovčí vlna 50x70cm

2G Lipov Polštář Merino ovčí vlna 50x70cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Polštář Merino ovčí vlna 50x70cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Polštář Merino ovčí vlna 50x70cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 899 Kč
Naše cena: 599 Ověřit dostupnost

Kvalitní hřejivý polštář nejen pro zimní období. Vlna Merino evropského původu pro zajištění pohodlí a zdravotní nezávadnosti. Slyšeli jste již o výhodách spaní v lůžkovinách z přírodní vlny? Není to přežitek, ani nová móda. Vlna si stabilně drží své místo na trhu pro své skvělé termoregulační vlastnosti, hygieničnost a trvanlivost. Polštář je dodáván ve velikosti 50 x 70 cm. Povrch polštáře je snímatelný. Je vyroben ze 100% ovčí vlny – včesu a je opatřen zipem. Uvnitř najdete vyjímatelný polštář ve vaku …

Výrobce: 2G Lipov
EAN: 8595638202190

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Polštář Merino ovčí vlna 50x70cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Polštář Merino ovčí vlna 50x70cm

Eva Bobrová, Vidonín

, Vidonín:
Nutně jsem chtěla tento 2G Lipov Polštář Merino ovčí vlna 50x70cm velmi okamžitě doručit a měla jsem hodně divné přání. Díky vám vše dopadlo dobře a já jsem byla hodně překvapená profesionálním přístupem. 2G Lipov Polštář Merino ovčí vlna 50x70cm je přesně takový, jaký jsem potřebovala. Kamarád je spokojený (byl to dáreček pro něho), takže spokojenost na obou stranách. Kéž by všechny obchody fungovaly tak jistě, jako ten váš. To by bylo objednávání ještě mnohem milejší.

Josef Markovský, Čermná ve Slezsku

, Čermná ve Slezsku:
S tímto výrobkem jsem úplně spokojen. Pořízen pro staršího syna s snahou lehkého každodenního používání. Ve prospěch 2G Lipov Polštář Merino ovčí vlna 50x70cm hraje také malost i jeho nevelká hmotnost. Na vzhledu mi nezáleželo, ale i tak vypadá dost pěkně a soudobě. Vhodný nejen pro začátečníky. Má všechny nutné nastavení a poměr ceny a užitku je více než přijatelný.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 05. 02. 2023.

Hodnocení 2G Lipov Polštář Merino ovčí vlna 50x70cm

hodnocení 5/5 od 37 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Polštář Merino ovčí vlna 50x70cm

Jana B: já jsem to prostě chtěla

Roman K: Jsem ráda, že to mám

Sofie O: Je to dostatečné?

Julie K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Nikol Š: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Polštář Merino ovčí vlna 50x70cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Polštář Merino ovčí vlna 50x70cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt