2G Lipov Polštář Merino ovčí vlna - 70x90 cm

2G Lipov Polštář Merino ovčí vlna - 70x90 cm

2G Lipov Polštář Merino ovčí vlna - 70x90 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Polštář Merino ovčí vlna - 70x90 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Polštář Merino ovčí vlna - 70x90 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1649 Kč
Naše cena: 1099 Ověřit dostupnost

Kvalitní hřejivý polštář nejen pro zimní období. Vlna Merino evropského původu pro zajištění pohodlí a zdravotní nezávadnosti. Slyšeli jste již o výhodách spaní v lůžkovinách z přírodní vlny? Není to přežitek, ani nová móda. Vlna si stabilně drží své místo na trhu pro své skvělé termoregulační vlastnosti, hygieničnost a trvanlivost. Polštář na výběr ve dvou velikostech: menší 50x70 cm nebo klasický český rozměr 70x90 cm. Povrch polštáře je snímatelný. Je vyroben ze 100% ovčí vlny – včesu a je opatřen…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Polštář Merino ovčí vlna - 70x90 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Polštář Merino ovčí vlna - 70x90 cm

Andrea Mifková, Ponědraž

, Ponědraž:
Za tento 2G Lipov Polštář Merino ovčí vlna - 70x90 cm dávám velký palec nahoru. Opravdu mě udělal radost a mohu napsat, že jsem nečekala velký úspěch. Kupovala jsem tento výrobek y počátkunejdříve} jako překvapení k svátku, kdy jsem si ho po otestování musela objednat i já sama. Teď už v rodině objednáváme jen tento produkt a nemůžeme si ho vynachválit. Všem nám bezchybně pracuje, co vím, nikdo s ním neměl zatím žádný problém.

Tomáš Knapek, Bořice

, Bořice:
Koupeno ze zkušenosti pro 2G Lipov Polštář Merino ovčí vlna - 70x90 cm ten bružura ! - doporučuji radši ani nečíst, je lépe to smontovat podle fotky na obalu. Výrobce by určitě zkrachoval, kdyby přidal 1 list papíru s podrobnějším popisem... Montáž taky chvíli potrvá. Proč všichni všude použijou ty dřevo - hned při montáži 1 držák na kolo nevydržel a to jsem se to snažil nervat při dotahování. Co asi budu dělat, až nevydrží ty dotahovače nebo úchyty středu?

Nikol Mitričová, Zlukov

, Zlukov:
2G Lipov Polštář Merino ovčí vlna - 70x90 cm je hodně pěkný a užitečný. Rozhodně doporučuji. Cena odpovídá zpracování. Neřekla bych však, že si si připlatíte, dostanete něco báječnějšího. Pokud ano, já jsem s tímto zbožím tedy spokojená. Myslím, že se jedná o poměrně nadprůměrný produkt, který umí hodně věcí a za tu cenu zvládne vše, co žádám.

Jakub Klozík, Vranov nad Dyjí

, Vranov nad Dyjí:
Obdržel jsem 2G Lipov Polštář Merino ovčí vlna - 70x90 cm jako dárek, ale přesto jsem spokojený. Ono se povídá, že obdarovanému koni na zuby nečum, ale zde ani na nic čumět nejde. Lehký jednoduchý povrch, žádná chybovost. Zkrátka dokonalý výrobek, který mi udělal zcela radost a doporučuji známým, kteří váhají nebo se rozhodují mezi několika produkty. vyberte jistě tenhle.

Richard Chyťa, Kladeruby nad Oslavou

, Kladeruby nad Oslavou:
Dávám především přednost praktičnosti a neřeším módní výstřelky. Hlavní pro mě je, aby mi 2G Lipov Polštář Merino ovčí vlna - 70x90 cm dlouho a bez problémů sloužil. Což tento 2G Lipov Polštář Merino ovčí vlna - 70x90 cm skutečně garantuje, můžete si ho vzít kamkoli. Pro všechny aktivní chlapy ho tak musím rozhodně doporučit. 2G Lipov Polštář Merino ovčí vlna - 70x90 cm s vámi vždy absolvuje i cestu k moři. Pouze buďte na pozoru, aby na něj nenadávala vaše manželka či přítelkyně.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 01. 2023.

Hodnocení 2G Lipov Polštář Merino ovčí vlna - 70x90 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Polštář Merino ovčí vlna - 70x90 cm

Julie K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Lukáš K: Celkem jsem spokojený.

Nikol P: Ideální k osmnáctinám :)

Antonín F: 110 % spokojenost

Kateřina S: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Polštář Merino ovčí vlna - 70x90 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Polštář Merino ovčí vlna - 70x90 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt