2G Lipov Polštář MikroSTOP protiroztočový - 50x60 cm

2G Lipov Polštář MikroSTOP protiroztočový - 50x60 cm

2G Lipov Polštář MikroSTOP protiroztočový - 50x60 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Polštář MikroSTOP protiroztočový - 50x60 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Polštář MikroSTOP protiroztočový - 50x60 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 794 Kč
Naše cena: 529 Ověřit dostupnost

Kvalitní polštář s antialergickou úpravou. Protiroztočový program české výroby. Výběr ze dvou velikostí: 50x60 cm 70x90 cm Bakterie, plísně a roztoči nebudou mít tuto sadu lůžkovin vůbec rádi. Díky irskému dutému vláknu Fillwell® Wellcare se jim v ní nebude dařit. Je tedy ideální pro děti, seniory a alergiky. Polštář je opatřen zipem pro snadnou regulaci výšky - můžete si sami odebrat nebo doplnit náplň podle potřeby. Pro zajištění vyšší životnosti polštáře je použito pro výplň kuličkové vlákno -…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Polštář MikroSTOP protiroztočový - 50x60 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Polštář MikroSTOP protiroztočový - 50x60 cm

Karel Sysel, Hradiště (vojenský újezd)

, Hradiště (vojenský újezd):
2G Lipov Polštář MikroSTOP protiroztočový - 50x60 cm je jednoduše vynikající! Po revoluci jsem se několik roků pohyboval po Evropě jako obchoďák a tak mám možnost porovnání. Je vidět velký skok a i v Česku je možné objevit velmi výbornou nabídku. Po všech stránkách konkuruje prodejcům v Evropě a cenově je snad levnější než v některých vedlejších zemích. Jen tak dál.

Amálie Sauerová, Močerady

, Močerady:
Pořád jsem si myslela, jak to moje kámoška dělá, že jí to moc sluší. Nejdřív jsem si myslela, že to jsou jen hormony, ale pak mi to nedalo a otázala jsem se jí, co za tím opravdu stojí. Se záchvatem mi o 2G Lipov Polštář MikroSTOP protiroztočový - 50x60 cm pověděla. Aplikuje ho už několik let a je naprosto uspokojená. Tedy já nemám na co otálet, jdu taky do toho. Mají perfektní eshop, na kterém si ho klidně objednám.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2021.

Hodnocení 2G Lipov Polštář MikroSTOP protiroztočový - 50x60 cm

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Polštář MikroSTOP protiroztočový - 50x60 cm

Vít M: Jsem ráda, že to mám

Marie Š: Tento 2G Lipov Polštář MikroSTOP protiroztočový - 50x60 cm jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Sabina V: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Jakub Ž: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Patrik Š: 2G Lipov Polštář MikroSTOP protiroztočový - 50x60 cm je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Polštář MikroSTOP protiroztočový - 50x60 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Polštář MikroSTOP protiroztočový - 50x60 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt