2G Lipov Přikrývka Bamboo odlehčená - 135x220 cm

2G Lipov Přikrývka Bamboo odlehčená - 135x220 cm

2G Lipov Přikrývka Bamboo odlehčená - 135x220 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Přikrývka Bamboo odlehčená - 135x220 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Přikrývka Bamboo odlehčená - 135x220 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2249 Kč
Naše cena: 1499 Ověřit dostupnost

Odlehčená přikrývka s náplní z bambusového rouna. Super prodyšná z přírodních materiálů. Rozměry a váhy náplní přikrývek: Klasická 135x200 cm - váha náplně 600 g Prodloužená 135x220 cm - váha náplně 660 g Dvojitá 200x220 cm - váha náplně 1000 g Přikrývky jsou odlehčené, primárně určené pro letní období. Ve vytápěných bytech jsou pak vhodné pro celý rok. Bambus jako přírodní materiál udržuje optimální prostředí - v horku se vlákna roztahují a umožní odvod par a v zimě se naopak vlákna stahují a udržují…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Přikrývka Bamboo odlehčená - 135x220 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Přikrývka Bamboo odlehčená - 135x220 cm

Matyáš Neuberg, Krumvíř

, Krumvíř:
Tak tenhle 2G Lipov Přikrývka Bamboo odlehčená - 135x220 cm jsme si s holkou zakoupili do našeho současného bydlení. Popravdě, jí se to moc nepozdávalo, předem jsem si vyslechl, že je to na nic, že za produkt jen vyhodíme peníze a skutek utekl, máte to stejně, ne? Ale následně ho doručili, a co tušíte, že bylo pak? Týna se do něj zamilovala, a nezbylo mi, než si objednat druhý, protože fakt hodně rychle změnila pohled na věc. V současnosti už bychom se bez tak skvělé 2G Lipov Přikrývka Bamboo odlehčená - 135x220 cm neobešli.

Adam Vrbík, Pokřikov

, Pokřikov:
Už jsem se párkrát nechal podvést nesolidními prodejci, takže jsem se trochu bál, jestli další objednávání nedopadne zrovna tak. Raději jsem do e-shopu několikrát zavolal, vše sledoval… Popravdě, neměl jsem jistotu, jestli jsem peníze nevyhodil zbytečně. Ale nebylo to tak. 2G Lipov Přikrývka Bamboo odlehčená - 135x220 cm mi doručili až do domu, pěkně zabalený, bez sebemenší známky poškození na kvalitě a funguje perfektně. Dodnes jsem na něm nenašel vadu. U prodejce budu určitě objednávat často.

Johana Szwanczarová, Horní Bukovina

, Horní Bukovina:
Co víc chtít, než právě dokonalý 2G Lipov Přikrývka Bamboo odlehčená - 135x220 cm, kdyby podobných bylo víc, hned by se lépe žilo. Je opravdu luxusní, což dokážu poznat a tak doporučuji dál. Každodenní užívání je doslova príma, ano, mám ráda věci, které nejsou pouhým výrobkem nebo spotřebním zbožím. Vždy hledám něco víc a v tomto stylu jsem to něco objevila. Díky.

Aneta Uhrinová, Tisem

, Tisem:
Spokojenost zákazníka by pokaždé měla být na hlavním místě. To už povídal nejen Tomáš Baťa a přesto jde spíš o utopii. Ovšem zrovna 2G Lipov Přikrývka Bamboo odlehčená - 135x220 cm to splňuje, podobně tak, jako tento obchod, protože jsem hodně spokojena. Za nízkou cenu jsem dostala to, co jsem chtěla. Svou kvalitou rozhodně předčí podobné výrobky, tím jsem přesvědčená. Mám radost, že jsem nenaletěla nekvalitnímu výrobci.

Richard Ekl, Olbramice

, Olbramice:
Doporučuji všem, kteří rádi kempují a řeší velikost kufru auta při balení všech potřebností jako je stan,spacáky, karimatky, skládací stoleček s křesly, oblečení, kola a pod. Toto je perfektní 2G Lipov Přikrývka Bamboo odlehčená - 135x220 cm řešení - vše zabaleno v kufříku, který je po rozložení stolečkem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 09. 2020.

Hodnocení 2G Lipov Přikrývka Bamboo odlehčená - 135x220 cm

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Přikrývka Bamboo odlehčená - 135x220 cm

Kristýna Č: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Marie H: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Matouš H: Jsem ráda, že to mám

Kateřina B: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Vanesa K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Přikrývka Bamboo odlehčená - 135x220 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Přikrývka Bamboo odlehčená - 135x220 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt