2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2399 Kč
Naše cena: 1599 Ověřit dostupnost

Vysoce kvalitní lehounké lůžkoviny české výroby ze směsi bavlny a lyocellu. Celoroční univerzální přikrývka. Chladivý povrch tkaniny a funkční výplň odvedou pot a zajistí příjemný pocit. Lůžkoviny jsou neuvěřitelně lehké a příjemné, aktuálně nejlepší materiál z naší nabídky. Povrch lůžkovin tvoří 50 % bavlna a 50 % lyocell, výplň z funkčních materiálů - směs 50 % lyocelu a 50 % polyesterového dutého vlákna. Výběr z rozměrů: klasická přikrývka - 135x200 cm o váze náplně 1000g prodloužená přikrývka -…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

Michael Latzel, Nová Role

, Nová Role:
Pro objednávku výrobku typu 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm jsem se rozmýšlel delší čas. Snažím se všechny objednávky přes internet dobře promyslet. Už jsme se s přítelkyní dvakrát napálili a nakoupili u nedůvěryhodného prodejce. Zde mě ale příjemně překvapily velice přehledné webové stránky, vše bylo jasně vysvětleno, cena příjemná. A účinnost 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm mě hezky překvapila. Myslím, že jsem vybral dobře.

Karel Kopec, Vlkaneč

, Vlkaneč:
Šikovný a tichý pracovník. Pracuje výborně. Splní funkci, což je podle mého názoru nejdůležitější. Vzhled mohl být propracovanější, ale běžnému uživateli bude po všech stránkách plně stačit. Je nenáročný na obsluhu, což určitě ocení i dámy. Dodání proběhlo až nečekaně rychle a bez závad. Klidně doporučuji jak obchod, tak výrobek samotný.

Nela Rosenkranzová, Poustka

, Poustka:
Tento obchod i 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm velmi doporučuji. Objednávala jsem tady již po druhé a pokaždé všechno přišlo v cajku a do čtyř dnů jsem zásilku vždy dostala. Ani s tímto výrobkem jsem se nespálila, protože funguje bezvadně. Po několikátém otestování vzhlíží stále jako nový a snadno přežil i pád na zem, kdy jsem se bála, že nevydrží. Když jsem ho pak testovala, tak fungoval stejně jako předtím. Takže všechno OK.

Štěpán Podrabský, Rudlice

, Rudlice:
Co mě vedlo k tomu, abych objednal 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm? Jednoduše ta skromně výhodná cena. A taky doporučení od přátel, kteří jsou už delší dobu maximálně spokojeni. Musím napsat, že mi nezbývá než souhlasit. Často jsem k novým věcem skeptický, ale tady musím nechat svůj skepticismus stranou. Zbývá totiž pouze chválit a doporučovat všude okolo.

Amálie Tučná, Ublo

, Ublo:
Našla jsem si u vás 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm a jsem velmi spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem požadovala a hlavně funguje. Hodně si cením rychlosti dodání, která byla opravdu rychlá. Takové jednání jako u vás bohužel není běžné. Ještě jednou mnohokrát děkuji za skvělé služby. Patřím mezi perfekcionistky, takže příliš často nechválím. Tentokrát však musím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 11. 05. 2021.

Hodnocení 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

hodnocení 5/5 od 13 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

Tomáš S: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Rozálie J: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Nikol F: nemá chybu

Kateřina V: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Viktorie S: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt