2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2399 Kč
Naše cena: 1599 Ověřit dostupnost

Vysoce kvalitní lehounké lůžkoviny české výroby ze směsi bavlny a lyocellu. Celoroční univerzální přikrývka. Chladivý povrch tkaniny a funkční výplň odvedou pot a zajistí příjemný pocit. Lůžkoviny jsou neuvěřitelně lehké a příjemné, aktuálně nejlepší materiál z naší nabídky. Povrch lůžkovin tvoří 50 % bavlna a 50 % lyocell, výplň z funkčních materiálů - směs 50 % lyocelu a 50 % polyesterového dutého vlákna. Výběr z rozměrů: klasická přikrývka - 135x200 cm o váze náplně 1000g prodloužená přikrývka -…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

Michael Latzel, Nová Role

, Nová Role:
Pro objednávku výrobku typu 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm jsem se rozhodoval delší čas. Snažím se vždy nákupy přes web dobře zvážit. Už jsme se s milenkou dvakrát napálili a objednali u nedůvěryhodného prodejce. Zde mě ale příjemně překvapily hodně přehledné eshopové stránky, vše bylo pěkně vysvětleno, cena rozumná. A využití 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm mě hezky překvapila. Myslím, že jsem se rozhodnul dobře.

Karel Kopec, Vlkaneč

, Vlkaneč:
Šikovný a tichý pomocník. Funguje výborně. Splní účel, což je podle mého názoru hlavní. Vzhled mohl být hezčí, ale nenáročnému zákazníkovi bude po všech vlastnostech zcela stačit. Je nenáročný na obsluhu, což jistě ocení i dámy. Doručení proběhlo až nečekaně bleskově a bez problémů. Vřele doporučuji jak obchod, tak zboží samotný.

Nela Rosenkranzová, Poustka

, Poustka:
Tento eshop i 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm velice doporučuji. Objednávala jsem tady již po druhé a vždy všechno přišlo v cajku a do čtyř dnů jsem zásilku pokaždé dostala. Ani s tímto produktem jsem se nespálila, protože funguje perfektně. Po několikátém vyzkoušení vypadá pořád jako nový a dokonce přežil i pád ze stolu, kdy jsem se měla strach, že se rozbije. Když jsem ho pak vyzkoušela, tak pracoval stejně jako předtím. Takže všechno v pohodě.

Štěpán Podrabský, Rudlice

, Rudlice:
Co mě vedlo k tomu, abych objednal 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm? Jednoduše ta skromně levná cena. A taky recenze od přátel, kteří jsou už nějakou dobu zcela spokojeni. Musím říct, že mi nezbývá než souhlasit. Občas jsem k novým věcem skeptický, ale zde musím nechat svůj opatrnost stranou. Zbývá totiž jen chválit a doporučovat všude okolo.

Amálie Tučná, Ublo

, Ublo:
Našla jsem si u vás 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm a jsem velice spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem požadovala a hlavně funguje. Velice si cením rychlosti dodání, která byla opravdu okamžitá. Takové jednání jako u vás bohužel není běžné. Ještě jednou velcekrát děkuji za skvělé služby. Patřím mezi perfekcionistky, takže příliš často nechválím. Tentokrát však musím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2020.

Hodnocení 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

Šárka Š: Tento 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Sabina H: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Gabriela J: nemá chybu

Nikol P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Viktorie K: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt