2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2399 Kč
Naše cena: 1599 Ověřit dostupnost

Vysoce kvalitní lehounké lůžkoviny české výroby ze směsi bavlny a lyocellu. Celoroční univerzální přikrývka. Chladivý povrch tkaniny a funkční výplň odvedou pot a zajistí příjemný pocit. Lůžkoviny jsou neuvěřitelně lehké a příjemné, aktuálně nejlepší materiál z naší nabídky. Povrch lůžkovin tvoří 50 % bavlna a 50 % lyocell, výplň z funkčních materiálů - směs 50 % lyocelu a 50 % polyesterového dutého vlákna. Výběr z rozměrů: klasická přikrývka - 135x200 cm o váze náplně 1000g prodloužená přikrývka -…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

Michael Latzel, Nová Role

, Nová Role:
Pro objednávku zboží typu 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm jsem se rozhodoval delší dobu. Snažím se vždy objednávky přes web dobře promyslet. Už jsme se s milenkou dvakrát spálili a nakoupili u nedůvěryhodného prodejce. Zde mě ale mile překvapily velice přehledné eshopové stránky, vše bylo jasně vysvětleno, cena příjemná. A účinnost 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm mě hezky překvapila. Myslím, že jsem se rozhodnul dobře.

Karel Kopec, Vlkaneč

, Vlkaneč:
Dokonalý a jemný pracovník. Funguje výborně. Splní funkci, což je podle mého názoru hlavní. Vzhled mohl být hezčí, ale běžnému uživateli bude po všech stránkách plně vyhovovat. Je nenáročný na údržbu, což jistě ocení i ženy. Dodání proběhlo až překvapivě bleskově a bez závad. Klidně doporučuji jak obchod, tak výrobek samotný.

Nela Rosenkranzová, Poustka

, Poustka:
Tento eshop i 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm velice doporučuji. Kupovala jsem tady již po několikáté a pokaždé všechno přišlo v pořádku a do tří dnů jsem zásilku pokaždé obdržela. Ani s tímto výrobkem jsem se nespálila, protože pracuje bezvadně. Po několikátém použití vzhlíží pořád jako nový a snadno přežil i pád z rukou, kdy jsem se měla strach, že se rozbije. Když jsem ho pak vyzkoušela, tak pracoval stejně jako dříve. Teda všechno OK.

Štěpán Podrabský, Rudlice

, Rudlice:
Co mě vedlo k tomu, abych objednal 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm? Jednoduše ta překvapivě levná cena. A taky recenze od přátel, kteří jsou už delší dobu maximálně spokojeni. Musím napsat, že mi nezbývá než se přidat. Často jsem k novým věcem nedůvěřivý, ale zde musím nechat svůj skepticismus bokem. Zbývá totiž pouze chválit a doporučovat všude okolo.

Amálie Tučná, Ublo

, Ublo:
Pořídila jsem si u vás 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm a jsem velice spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem si představovala a hlavně funguje. Velmi si cením rychlosti dodání, která byla opravdu rychlá. Takové jednání jako u vás bohužel není běžné. Ještě jednou velcekrát děkuji za skvělé služby. Patřím mezi perfekcionistky, takže příliš často nechválím. Tentokrát však musím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 08. 02. 2023.

Hodnocení 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

hodnocení 5/5 od 35 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

Denisa K: děda je z dárku je nadšený

Barbora C: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Nikola H: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Martin J: 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm je dobrý, ale chtělo yb to větší

Sabina A: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt