2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2399 Kč
Naše cena: 1599 Ověřit dostupnost

Vysoce kvalitní lehounké lůžkoviny české výroby ze směsi bavlny a lyocellu. Celoroční univerzální přikrývka. Chladivý povrch tkaniny a funkční výplň odvedou pot a zajistí příjemný pocit. Lůžkoviny jsou neuvěřitelně lehké a příjemné, aktuálně nejlepší materiál z naší nabídky. Povrch lůžkovin tvoří 50 % bavlna a 50 % lyocell, výplň z funkčních materiálů - směs 50 % lyocelu a 50 % polyesterového dutého vlákna. Výběr z rozměrů: klasická přikrývka - 135x200 cm o váze náplně 1000g prodloužená přikrývka -…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

Michael Latzel, Nová Role

, Nová Role:
Pro nákup výrobku typu 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm jsem se rozhodoval delší čas. Snažím se vždy objednávky přes internet dobře promyslet. Už jsme se s přítelkyní dvakrát napálili a nakoupili u nedůvěryhodného eshopu. Tady mě ale mile překvapily velice přehledné eshopové stránky, vše bylo pěkně vysvětleno, cena příjemná. A účinnost 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm mě mile překvapila. Myslím, že jsem se rozhodnul dobře.

Karel Kopec, Vlkaneč

, Vlkaneč:
Dokonalý a jemný pomocník. Funguje výborně. Splní účel, což je podle mého názoru hlavní. Vzhled mohl být lepší, ale běžnému zákazníkovi bude po všech stránkách plně vyhovovat. Je bezproblémový na obsluhu, což určitě ocení i dámy. Dodání proběhlo až nečekaně rychle a bez závad. Vřele doporučuji jak obchod, tak zboží samotný.

Nela Rosenkranzová, Poustka

, Poustka:
Tento eshop i 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm velmi doporučuji. Kupovala jsem tady již po několikáté a vždy všechno dorazilo v cajku a do čtyř dnů jsem zboží vždy dostala. Ani s tímto produktem jsem se nespletla, protože pracuje perfektně. Po několikátém vyzkoušení vzhlíží stále jako nový a snadno přežil i pád ze stolu, kdy jsem se bála, že nevydrží. Když jsem ho pak testovala, tak pracoval stejně jako dříve. Takže všechno OK.

Štěpán Podrabský, Rudlice

, Rudlice:
Co mě vedlo k tomu, abych objednal 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm? Jednoduše ta překvapivě výhodná cena. A taky doporučení od přátel, kteří jsou už nějakou dobu zcela spokojeni. Musím napsat, že mi nezbývá než se přidat. Často jsem k zaváděným věcem nedůvěřivý, ale zde musím nechat svůj skepticismus stranou. Zbývá totiž jen chválit a doporučovat dál.

Amálie Tučná, Ublo

, Ublo:
Pořídila jsem si u vás 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm a jsem hodně spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem chtěla a hlavně funguje. Velmi si cením rychlosti doručení, která byla opravdu rychlá. Takové jednání jako u vás bohužel není standartem. Ještě jednou velcekrát děkuji za skvělé služby. Patřím mezi perfekcionistky, takže hodně často nechválím. Tentokrát však musím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 30. 11. 2020.

Hodnocení 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

Kryštof R: je to fajné

Marie T: Ideální k osmnáctinám :)

Barbora B: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Ondřej B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Karel K: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt