2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2399 Kč
Naše cena: 1599 Ověřit dostupnost

Vysoce kvalitní lehounké lůžkoviny české výroby ze směsi bavlny a lyocellu. Celoroční univerzální přikrývka. Chladivý povrch tkaniny a funkční výplň odvedou pot a zajistí příjemný pocit. Lůžkoviny jsou neuvěřitelně lehké a příjemné, aktuálně nejlepší materiál z naší nabídky. Povrch lůžkovin tvoří 50 % bavlna a 50 % lyocell, výplň z funkčních materiálů - směs 50 % lyocelu a 50 % polyesterového dutého vlákna. Výběr z rozměrů: klasická přikrývka - 135x200 cm o váze náplně 1000g prodloužená přikrývka -…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

Michael Latzel, Nová Role

, Nová Role:
Pro nákup výrobku typu 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm jsem se rozmýšlel delší čas. Snažím se všechny nákupy přes web dobře zvážit. Už jsme se s manželkou jednou napálili a objednali u nedůvěryhodného eshopu. Zde mě ale mile překvapily hodně přehledné webové stránky, vše bylo pěkně vysvětleno, cena příjemná. A účinnost 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm mě hezky překvapila. Myslím, že jsem vybral dobře.

Karel Kopec, Vlkaneč

, Vlkaneč:
Šikovný a jemný pomocník. Funguje výborně. Splní účel, což je podle mého názoru hlavní. Design mohl být hezčí, ale nenáročnému uživateli bude po všech vlastnostech zcela vyhovovat. Je bezproblémový na údržbu, což jistě ocení i ženy. Dodání proběhlo až překvapivě bleskově a bez problémů. Vřele doporučuji jak eshop, tak výrobek samotný.

Nela Rosenkranzová, Poustka

, Poustka:
Tento eshop i 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm vřele doporučuji. Objednávala jsem zde již po druhé a vždy všechno přišlo v cajku a do čtyř dnů jsem zásilku vždy dostala. Ani s tímto výrobkem jsem se nespletla, protože pracuje bezvadně. Po několikátém otestování vzhlíží stále jako nový a dokonce přežil i pád na zem, kdy jsem se měla strach, že nevydrží. Když jsem ho pak vyzkoušela, tak fungoval stejně jako dříve. Teda všechno OK.

Štěpán Podrabský, Rudlice

, Rudlice:
Co mě vedlo k tomu, abych objednal 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm? Jednoduše ta skromně nejlevnější cena. A taky recenze od přátel, kteří jsou už nějakou dobu zcela spokojeni. Musím říct, že mi nezbývá než se přidat. Občas jsem k novým věcem skeptický, ale tady musím nechat svůj opatrnost stranou. Zbývá totiž pouze chválit a doporučovat dál.

Amálie Tučná, Ublo

, Ublo:
objednala jsem si u vás 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm a jsem velice spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem si představovala a hlavně funguje. Velice si cením rychlosti dodání, která byla opravdu rychlá. Takové jednání jako u vás bohužel není standartem. Ještě jednou velcekrát děkuji za bezchybné služby. Patřím mezi perfekcionistky, takže hodně často nechválím. Tentokrát však musím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 10. 2021.

Hodnocení 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

Eva S: Je to dostatečné?

Andrea Ž: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Matěj P: funkční výrobek

Eliška Š: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Magdaléna Z: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt