2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2399 Kč
Naše cena: 1599 Ověřit dostupnost

Vysoce kvalitní lehounké lůžkoviny české výroby ze směsi bavlny a lyocellu. Celoroční univerzální přikrývka. Chladivý povrch tkaniny a funkční výplň odvedou pot a zajistí příjemný pocit. Lůžkoviny jsou neuvěřitelně lehké a příjemné, aktuálně nejlepší materiál z naší nabídky. Povrch lůžkovin tvoří 50 % bavlna a 50 % lyocell, výplň z funkčních materiálů - směs 50 % lyocelu a 50 % polyesterového dutého vlákna. Výběr z rozměrů: klasická přikrývka - 135x200 cm o váze náplně 1000g prodloužená přikrývka -…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

Michael Latzel, Nová Role

, Nová Role:
Pro nákup výrobku typu 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm jsem se rozhodoval delší dobu. Snažím se všechny nákupy přes web dobře promyslet. Už jsme se s přítelkyní jednou spálili a nakoupili u nedůvěryhodného eshopu. Tady mě ale příjemně překvapily hodně přehledné eshopové stránky, vše bylo pěkně vysvětleno, cena rozumná. A využití 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm mě hezky překvapila. Myslím, že jsem se rozhodnul dobře.

Karel Kopec, Vlkaneč

, Vlkaneč:
Šikovný a tichý pracovník. Funguje skvěle. Splní účel, což je podle mého názoru hlavní. Design mohl být lepší, ale běžnému zákazníkovi bude po všech vlastnostech zcela vyhovovat. Je nenáročný na obsluhu, což určitě ocení i ženy. Dodání proběhlo až nečekaně bleskově a bez závad. Klidně doporučuji jak obchod, tak produkt samotný.

Nela Rosenkranzová, Poustka

, Poustka:
Tento eshop i 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm velmi doporučuji. Kupovala jsem tady již po třetí a pokaždé všechno dorazilo v pořádku a do tří dnů jsem zboží vždy dostala. Ani s tímto produktem jsem se nespletla, protože funguje perfektně. Po několikátém otestování vzhlíží pořád jako nový a snadno přežil i pád na zem, kdy jsem se měla strach, že se rozbije. Když jsem ho pak vyzkoušela, tak fungoval stejně jako dříve. Teda všechno OK.

Štěpán Podrabský, Rudlice

, Rudlice:
Co mě vedlo k tomu, abych objednal 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm? Jednoduše ta skromně levná cena. A taky recenze od kamarádů, kteří jsou už nějakou dobu maximálně spokojeni. Musím říct, že mi nezbývá než souhlasit. Občas jsem k novým věcem nedůvěřivý, ale tady musím nechat svůj opatrnost stranou. Zbývá totiž jen chválit a doporučovat všude okolo.

Amálie Tučná, Ublo

, Ublo:
Zakoupila jsem si u vás 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm a jsem hodně spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem požadovala a hlavně funguje. Hodně si cením rychlosti zaslání, která byla opravdu okamžitá. Takové jednání jako u vás bohužel není časté. Ještě jednou mnohokrát děkuji za skvělé služby. Patřím mezi pedantky, takže hodně často nechválím. Tentokrát však musím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 03. 03. 2021.

Hodnocení 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

Vanesa M: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Vojtěch P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Adam C: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Antonín G: Jsem ráda, že to mám

Hana L: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt