2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2399 Kč
Naše cena: 1599 Ověřit dostupnost

Vysoce kvalitní lehounké lůžkoviny české výroby ze směsi bavlny a lyocellu. Celoroční univerzální přikrývka. Chladivý povrch tkaniny a funkční výplň odvedou pot a zajistí příjemný pocit. Lůžkoviny jsou neuvěřitelně lehké a příjemné, aktuálně nejlepší materiál z naší nabídky. Povrch lůžkovin tvoří 50 % bavlna a 50 % lyocell, výplň z funkčních materiálů - směs 50 % lyocelu a 50 % polyesterového dutého vlákna. Výběr z rozměrů: klasická přikrývka - 135x200 cm o váze náplně 1000g prodloužená přikrývka -…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

Michael Latzel, Nová Role

, Nová Role:
Pro nákup zboží typu 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm jsem se rozhodoval delší dobu. Snažím se vždy objednávky přes web dobře promyslet. Už jsme se s manželkou dvakrát napálili a nakoupili u nedůvěryhodného prodejce. Zde mě ale mile překvapily velice přehledné eshopové stránky, vše bylo srozumitelně vysvětleno, cena rozumná. A účinnost 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm mě mile překvapila. Myslím, že jsem vybral správně.

Karel Kopec, Vlkaneč

, Vlkaneč:
Dokonalý a jemný pomocník. Funguje skvěle. Splní funkci, což je podle mého názoru nejdůležitější. Design mohl být hezčí, ale nenáročnému zákazníkovi bude po všech stránkách zcela stačit. Je bezproblémový na údržbu, což jistě ocení i dámy. Dodání proběhlo až nečekaně rychle a bez problémů. Vřele doporučuji jak eshop, tak zboží samotný.

Nela Rosenkranzová, Poustka

, Poustka:
Tento eshop i 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm velmi doporučuji. Objednávala jsem zde již po několikáté a vždy všechno dorazilo v pořádku a do čtyř dnů jsem zásilku pokaždé dostala. Ani s tímto produktem jsem se nespletla, protože funguje perfektně. Po několikátém použití vzhlíží stále jako nový a dokonce přežil i pád ze stolu, kdy jsem se bála, že se rozbije. Když jsem ho pak testovala, tak pracoval stejně jako předtím. Takže všechno v pohodě.

Štěpán Podrabský, Rudlice

, Rudlice:
Co mě vedlo k tomu, abych objednal 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm? Jednoduše ta skromně výhodná cena. A taky doporučení od kamarádů, kteří jsou už delší dobu zcela spokojeni. Musím napsat, že mi nezbývá než souhlasit. Občas jsem k novým věcem skeptický, ale zde musím nechat svůj skepticismus bokem. Zbývá totiž pouze chválit a doporučovat všude okolo.

Amálie Tučná, Ublo

, Ublo:
Našla jsem si u vás 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm a jsem hodně spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem chtěla a hlavně funguje. Hodně si cením rychlosti doručení, která byla opravdu rychlá. Takové jednání jako u vás bohužel není standartem. Ještě jednou mnohokrát děkuji za skvělé služby. Patřím mezi perfekcionistky, takže příliš často nechválím. Tentokrát však musím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 05. 2022.

Hodnocení 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

hodnocení 5/5 od 21 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

Jana D: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Tereza V: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Zuzana B: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Václav K: Jsem ráda, že to mám

Dominika B: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt