2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2399 Kč
Naše cena: 1599 Ověřit dostupnost

Vysoce kvalitní lehounké lůžkoviny české výroby ze směsi bavlny a lyocellu. Celoroční univerzální přikrývka. Chladivý povrch tkaniny a funkční výplň odvedou pot a zajistí příjemný pocit. Lůžkoviny jsou neuvěřitelně lehké a příjemné, aktuálně nejlepší materiál z naší nabídky. Povrch lůžkovin tvoří 50 % bavlna a 50 % lyocell, výplň z funkčních materiálů - směs 50 % lyocelu a 50 % polyesterového dutého vlákna. Výběr z rozměrů: klasická přikrývka - 135x200 cm o váze náplně 1000g prodloužená přikrývka -…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

Michael Latzel, Nová Role

, Nová Role:
Pro nákup výrobku typu 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm jsem se rozmýšlel delší dobu. Snažím se všechny nákupy přes web dobře zvážit. Už jsme se s milenkou dvakrát spálili a objednali u nedůvěryhodného eshopu. Tady mě ale mile překvapily hodně přehledné eshopové stránky, vše bylo pěkně vysvětleno, cena rozumná. A funkčnost 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm mě hezky překvapila. Myslím, že jsem se rozhodnul správně.

Karel Kopec, Vlkaneč

, Vlkaneč:
Dokonalý a tichý pracovník. Pracuje skvěle. Splní účel, což je podle mého názoru hlavní. Vzhled mohl být propracovanější, ale běžnému uživateli bude po všech vlastnostech plně vyhovovat. Je nenáročný na údržbu, což určitě ocení i dámy. Doručení proběhlo až nečekaně rychle a bez problémů. Klidně doporučuji jak obchod, tak zboží samotný.

Nela Rosenkranzová, Poustka

, Poustka:
Tento obchod i 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm velmi doporučuji. Kupovala jsem zde již po druhé a pokaždé všechno dorazilo v pořádku a do tří dnů jsem zásilku vždy dostala. Ani s tímto produktem jsem se nespletla, protože funguje perfektně. Po několikátém použití vzhlíží pořád jako nový a dokonce přežil i pád ze stolu, kdy jsem se bála, že se rozbije. Když jsem ho pak testovala, tak pracoval stejně jako předtím. Teda všechno OK.

Štěpán Podrabský, Rudlice

, Rudlice:
Co mě přivedlo k tomu, abych objednal 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm? Jednoduše ta skromně nejlevnější cena. A taky recenze od přátel, kteří jsou už nějakou dobu zcela spokojeni. Musím říct, že mi nezbývá než souhlasit. Často jsem k novým věcem skeptický, ale tady musím nechat svůj opatrnost stranou. Zbývá totiž jen chválit a doporučovat dál.

Amálie Tučná, Ublo

, Ublo:
Zakoupila jsem si u vás 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm a jsem velice spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem si představovala a hlavně funguje. Velmi si cením rychlosti doručení, která byla opravdu blesková. Takové jednání jako u vás bohužel není standartem. Ještě jednou mnohokrát děkuji za bezchybné služby. Patřím mezi pedantky, takže příliš často nechválím. Tentokrát však musím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 02. 10. 2022.

Hodnocení 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

hodnocení 5/5 od 29 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

Amálie H: Proboha. To raději přispěju na charitu

Michael Č: Přišlo to celkem rychle

Eva O: Ideální k osmnáctinám :)

Alena S: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Kamila K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 135x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt