2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 240x200 cm

2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 240x200 cm

2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 240x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 240x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 240x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 4799 Kč
Naše cena: 3199 Ověřit dostupnost

Vysoce kvalitní lehounké lůžkoviny české výroby ze směsi bavlny a lyocellu. Celoroční univerzální přikrývka. Chladivý povrch tkaniny a funkční výplň odvedou pot a zajistí příjemný pocit. Lůžkoviny jsou neuvěřitelně lehké a příjemné, aktuálně nejlepší materiál z naší nabídky. Povrch lůžkovin tvoří 50 % bavlna a 50 % lyocell, výplň z funkčních materiálů - směs 50 % lyocelu a 50 % polyesterového dutého vlákna. Výběr z rozměrů: klasická přikrývka - 135x200 cm o váze náplně 1000g prodloužená přikrývka -…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 240x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 240x200 cm

Tobiáš Tót, Radenice

, Radenice:
S manželkou jsme poptávali dobrý 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 240x200 cm do naší zahrady. Hledali jsme dostařující 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 240x200 cm, který nám vydrží delší čas. Jsme již oba v důchodu a nemůžeme si dovolit vyhazovat peníze. Velmi jste nám pomohli při výběru, oceňujeme rychlé a příjemné jednání.

Radek Humeník, Orlické Podhůří

, Orlické Podhůří:
kompaktni, planujeme s sebou vozit i na dovcu, nezabere moc mista, takove male 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 240x200 cm z toho je, materiálováđložením kombinace je super, bez komercnich maluvek, bocni okynka budou v lete fajne vetrat, mala je z neho nadsena, jsou tam i úchyty na upevneni

Zuzana Binarová, Horní Bečva

, Horní Bečva:
Jednoduše jsem chtěla ve svém bytí realizovat velkou změnu. 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 240x200 cm se k tomu ukázal jako stvořený. A vážně, s ním je moje každodenní rutina nyní mnohem příjemnější než před nákupem. I vás někdy přepadne nutkání, že byste měli změnit život? Ale chybí vám k životní změně většinou dostatek chuti. Pomocí 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 240x200 cm budou takové chmury ihned pryč. Zjistíte, že na radikální změnu stačí většinou opravdu málo.

Aneta Richtermocová, Dolní Morava

, Dolní Morava:
Stejně jako většina žen, které jsou zároveň manželkou i maminkou, také pro mě je hlavní vitalita nejbližších. Jak se zařídit, aby jim nechybělo to důležité a současně potěšit mlsné jazýčky muže i dětí? Je to těžký a důležitý úkol. Jeho splnění je však snazší, než by se mohlo zdát. A pomohl mi k tomu 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 240x200 cm. Díky němu mám garantováno, že o mou rodinu je náležitě postaráno.

Nikola Kosterová, Kobylice

, Kobylice:
Tento 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 240x200 cm samozřejmě doporučuji. Po přečtení testů a popisku jsem si objednala hned čtyři kusy a jsem s nimi naprosto ráda. Vzhled i objem odpovídá grafice a s kontaktováním prodejce kvůli doručení taky nebyl žádný zádrhel. Používám je občasně a pořád vypadají tři jako nové. Určitě jim zůstanu oddaná i nadále a zakoupím další, bude-li potřeba. Což nepředpokládám, protože zatím fungují 100%.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 02. 10. 2020.

Hodnocení 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 240x200 cm

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 240x200 cm

Kristián Š: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Sebastian S: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Lucie S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Kristýna M: děda je z dárku je nadšený

Nikol P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 240x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 240x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt