2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 240x200 cm

2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 240x200 cm

2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 240x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 240x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 240x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 4799 Kč
Naše cena: 3199 Ověřit dostupnost

Vysoce kvalitní lehounké lůžkoviny české výroby ze směsi bavlny a lyocellu. Celoroční univerzální přikrývka. Chladivý povrch tkaniny a funkční výplň odvedou pot a zajistí příjemný pocit. Lůžkoviny jsou neuvěřitelně lehké a příjemné, aktuálně nejlepší materiál z naší nabídky. Povrch lůžkovin tvoří 50 % bavlna a 50 % lyocell, výplň z funkčních materiálů - směs 50 % lyocelu a 50 % polyesterového dutého vlákna. Výběr z rozměrů: klasická přikrývka - 135x200 cm o váze náplně 1000g prodloužená přikrývka -…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 240x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 240x200 cm

Tobiáš Tót, Radenice

, Radenice:
S přítelkyní jsme poptávali výborný 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 240x200 cm do naší kuchyně. Hledali jsme dostařující 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 240x200 cm, který nám vydrží delší čas. Jsme již oba v důchodu a nemůžeme si dovolit vyhazovat peníze. Hodně jste nám pomohli při výběru, oceňujeme kvalitní a milé jednání.

Radek Humeník, Orlické Podhůří

, Orlické Podhůří:
kompaktni, planujeme s sebou vozit i na dovcu, nezabere moc mista, takove male 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 240x200 cm z toho je, barevná kombinace je super, bez komercnich maluvek, bocni okynka budou v lete fajne vetrat, mala je z neho nadsena, jsou tam i koliky na upevneni

Zuzana Binarová, Horní Bečva

, Horní Bečva:
Prostě jsem potřebovala ve svém životě udělat nějakou změnu. 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 240x200 cm se k této příležitosti jevil jako naprosto ideální. A vážně, s ním je každý můj den nyní podstatně příjemnější než v minulosti. I vás občas přepadne nutkání, že byste měli udělat krok do neznáma? Ale chybí vám k životní volbě většinou dostatek chuti. prostřednictvím 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 240x200 cm budou takové chmury obratem minulostí. Uvidíte, že na lepší život stačí většinou opravdu málo.

Aneta Richtermocová, Dolní Morava

, Dolní Morava:
Stejně jako každá žena, která je současně manželkou i matkou, také mě záleží na zdravotní stav partnera a dětí. Jakým způsobem se zařídit, aby rodině nescházelo to podstatné a přitom potěšit mlsné jazýčky manžela i dětí? Jde o komplikovaná a důležitý úkol. Jeho splnění je ale triviálnější, než se na první pohled zdá. A jedná se o 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 240x200 cm. Díky němu mám garantováno, že o mé nejbližší je skvěle postaráno.

Nikola Kosterová, Kobylice

, Kobylice:
Tento 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 240x200 cm samozřejmě doporučuji. Po přečtení recenzí a popisku jsem si objednala rovnou tři kusy a jsem s nimi zcela ráda. Design i objem odpovídá obrázkům a s kontaktováním obchodu kvůli doručení taky nebyl žádný problém. Pracuji s nimi občasně a stále vypadají tři jako nové. Určitě jim zůstanu oddaná i dále a objednám další, bude-li potřeba. Což nepředpokládám, jelikož dosud pracují 100%.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2021.

Hodnocení 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 240x200 cm

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 240x200 cm

Jan Z: Přišlo to celkem rychle

Samuel B: Celkem jsem spokojený.

Aneta K: nemá chybu

Viktorie M: Ideální k osmnáctinám :)

Anežka R: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 240x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 240x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt