2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 240x200 cm

2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 240x200 cm

2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 240x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 240x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 240x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 4799 Kč
Naše cena: 3199 Ověřit dostupnost

Vysoce kvalitní lehounké lůžkoviny české výroby ze směsi bavlny a lyocellu. Celoroční univerzální přikrývka. Chladivý povrch tkaniny a funkční výplň odvedou pot a zajistí příjemný pocit. Lůžkoviny jsou neuvěřitelně lehké a příjemné, aktuálně nejlepší materiál z naší nabídky. Povrch lůžkovin tvoří 50 % bavlna a 50 % lyocell, výplň z funkčních materiálů - směs 50 % lyocelu a 50 % polyesterového dutého vlákna. Výběr z rozměrů: klasická přikrývka - 135x200 cm o váze náplně 1000g prodloužená přikrývka -…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 240x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 240x200 cm

Tobiáš Tót, Radenice

, Radenice:
S babičkou jsme poptávali výborný 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 240x200 cm do naší zahrady. Hledali jsme dostařující 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 240x200 cm, který nám vydrží delší dobu. Jsme již oba v důchodu a nemůžeme si dovolit utrácet. Hodně jste nám pomohli při výběru, oceňujeme rychlé a milé jednání.

Radek Humeník, Orlické Podhůří

, Orlické Podhůří:
kompaktni, planujeme s sebou nosit i na dovcu, nezabere moc mista, takove male 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 240x200 cm z toho je, materiálováđložením kombinace je super, bez komercnich maluvek, bocni okynka budou v lete fajne vetrat, mala je z neho nadsena, jsou tam i úchyty na upevneni

Zuzana Binarová, Horní Bečva

, Horní Bečva:
Prostě jsem potřebovala ve svém bytí realizovat podstatnou změnu. 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 240x200 cm se k této příležitosti ukázal jako perfektní řešení. A opravdu, s jeho pomocí je moje každodenní rutina nyní o poznání lepší než kdy dříve. I vás možná přepadne pocit, že byste měli změnit život? Ale nemáte k životní volbě obvykle dost chuti. S 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 240x200 cm budou takové chmury obratem ty tam. Zjistíte, že na radikální změnu je zapotřebí většinou velmi málo.

Aneta Richtermocová, Dolní Morava

, Dolní Morava:
Stejně jako každá žena, která je současně manželkou i matkou, i já řeším vitalita rodinných příslušníků. Jakým způsobem se zařídit, aby mým nejbližším nescházelo to podstatné a přitom se trefit do rozmanitých chutí manžela i dětiček? Jedná se o komplikovaná a důležitý úkol. Jeho splnění je však snazší, než se vám jeví. A vyřešil to za mě 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 240x200 cm. Jeho prostřednictvím mám zajištěno, že o mé blízké je dokonale postaráno.

Nikola Kosterová, Kobylice

, Kobylice:
Tento 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 240x200 cm určitě doporučuji. Po přečtení recenzí a popisku jsem si objednala rovnou dva kusy a jsem s nimi zcela spokojená. Vzhled i velikost odpovídá grafice a s kontaktováním eshopu kvůli doručení taky nebyl žádný zádrhel. Pracuji s nimi občasně a stále vypadají tři jako nové. Jistě jim zůstanu oddaná i dále a zakoupím další, bude-li třeba. Což si nemyslím, jelikož dosud pracují 100%.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 02. 10. 2022.

Hodnocení 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 240x200 cm

hodnocení 5/5 od 28 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 240x200 cm

Matěj K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Tereza M: já jsem to prostě chtěla

Ondřej T: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Kristián S: tak jsem to dostala aje to super

Daniel C: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 240x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL celoroční - 240x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt