2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm

2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm

2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2699 Kč
Naše cena: 1799 Ověřit dostupnost

Vysoce kvalitní lehounké lůžkoviny české výroby ze směsi bavlny a lyocellu. Extra hřejivá přikrývka pro chladnější měsíce. Chladivý povrch tkaniny a funkční výplň odvedou pot a zajistí příjemný pocit. Lůžkoviny jsou neuvěřitelně lehké a příjemné, aktuálně nejlepší materiál z naší nabídky. Povrch lůžkovin tvoří 50 % bavlna a 50 % lyocell, výplň z funkčních materiálů - směs 50 % lyocelu a 50 % polyesterového dutého vlákna. Výběr z rozměrů: klasická přikrývka - 135x200 cm o váze náplně 1200g prodloužená…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm

Emma Hamiová, Košťany

, Košťany:
Na nákupy přes net jsem si nikdy nezvykla. Jsem ze "staré školy", i když teda vím, že je to občas levnější a je zboží, které člověk na maloměstě ani jinak nekoupí. O pořízení 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm jsem přemýšlela už docela delší dobu. A kamarádka mě doslova ukecala, ať si ho objednám. Pomohla mi s vyplněním potřebných kolonek a za pár dnů 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm byl doručen. Užívám ho už třetí měsíc a jsem neodolatelně nadšená.

Kristýna Vendlová, Kunčina Ves

, Kunčina Ves:
Nechci si stěžovat, balíček dorazilo v naprostém ordnungu. I když byla stanovena týdenní doručovací lhůta, přišel mi výrobek už čtvrtý den, pěkně zabalený a bez vad. Okamžitě jsme ho museli na zahradě otestovat a pracuje bezvadně. Ani jsem nevěděla, že s ním budu tak spokojená, ale jsem ráda, že jsem neváhala a 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm zakoupila. Této objednávky rozhodně nelituji.

Daniela Kuderová, Olbramov

, Olbramov:
Obdržela jsem ho jako překvapení. Do toho času jsem nikdy ani nepřemýšlela nad tím, že bych si ho sama koupila. Pak jsem se tedy rozhodnula, že ho hned otestuji. Bez výčitek chci uznat, že jsem byla moc hezky překvapená. Přítelkyně, které u mě byly na návštěvě se ihned ptaly, jak jsem s ním zadobře. Tak jsem dle skutečnosti pověděla, že si nemůžu stěžovat a bez váhání jsem jim ho doporučila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2021.

Hodnocení 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm

Viktorie Š: Proboha. To raději přispěju na charitu

Adéla M: děda je z dárku je nadšený

Alena P: Je to dostatečné?

Barbora V: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Veronika M: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt