2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm

2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm

2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2699 Kč
Naše cena: 1799 Ověřit dostupnost

Vysoce kvalitní lehounké lůžkoviny české výroby ze směsi bavlny a lyocellu. Extra hřejivá přikrývka pro chladnější měsíce. Chladivý povrch tkaniny a funkční výplň odvedou pot a zajistí příjemný pocit. Lůžkoviny jsou neuvěřitelně lehké a příjemné, aktuálně nejlepší materiál z naší nabídky. Povrch lůžkovin tvoří 50 % bavlna a 50 % lyocell, výplň z funkčních materiálů - směs 50 % lyocelu a 50 % polyesterového dutého vlákna. Výběr z rozměrů: klasická přikrývka - 135x200 cm o váze náplně 1200g prodloužená…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm

Emma Hamiová, Košťany

, Košťany:
Na nákupy přes internet jsem si pořádně nezvykla. Jsem ze "staré gardy", i když teda vím, že je to občas levnější a je zboží, které člověk na maloměstě ani jinak nekoupí. O koupi 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm jsem přemýšlela už celkem dlouho. A kámoška mě vysloveně přemlouvala, ať si ho objednám. Pomohla mi s vyplněním všech těch kolonek a za pár dnů 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm dorazil. Používám ho již třetí měsíc a jsem vysloveně spokojená.

Kristýna Vendlová, Kunčina Ves

, Kunčina Ves:
Nemůžu si postěžovat, balíček dorazilo v naprostém ordnungu. I když byla stanovena týdenní dodací lhůta, přišel mi výrobek už třetí den, hezky zabalený a bez vad. Okamžitě jsme ho chtěli doma otestovat a funguje bezvadně. Ani jsem nevěděla, že s ním budu tolik překvapená, ale jsem ráda, že jsem nečekala a 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm zakoupila. Této objednávky rozhodně nelituji.

Daniela Kuderová, Olbramov

, Olbramov:
Dostala jsem ho jako dárek. Do té doby jsem nikdy ani neuvažovala nad tím, že bych si ho sama koupila. Pak jsem se tedy rozhodnula, že ho hned zkusím. Bez přehánění musím potvrdit, že jsem byla moc pěkně spokojená. Kamarádky, které u mě byly na návštěvě se okamžitě tázaly, jak jsem s ní spokojená. Tak jsem dle skutečnosti řekla, že si nemohu stěžovat a bez váhání jsem jim to doporučila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 05. 2022.

Hodnocení 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm

hodnocení 5/5 od 13 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm

Kristýna N: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Johana B: Je to dostatečné?

Emma K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Lucie K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Amálie B: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt