2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm

2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm

2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2699 Kč
Naše cena: 1799 Ověřit dostupnost

Vysoce kvalitní lehounké lůžkoviny české výroby ze směsi bavlny a lyocellu. Extra hřejivá přikrývka pro chladnější měsíce. Chladivý povrch tkaniny a funkční výplň odvedou pot a zajistí příjemný pocit. Lůžkoviny jsou neuvěřitelně lehké a příjemné, aktuálně nejlepší materiál z naší nabídky. Povrch lůžkovin tvoří 50 % bavlna a 50 % lyocell, výplň z funkčních materiálů - směs 50 % lyocelu a 50 % polyesterového dutého vlákna. Výběr z rozměrů: klasická přikrývka - 135x200 cm o váze náplně 1200g prodloužená…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm

Emma Hamiová, Košťany

, Košťany:
Na nákupy přes net jsem si nikdy nezvykla. Jsem ze "staré školy", i když samozřejmě vím, že je to někdy levnější a jsou výrobky, které člověk na maloměstě ani jinak nekoupí. O pořízení 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm jsem přemýšlela už docela delší dobu. A kamarádka mě doslova přemlouvala, ať si ho objednám. Pomohla mi s vyplněním všech těch kolonek a za několik dnů 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm byl doručen. Užívám ho již druhý měsíc a jsem neodolatelně spokojená.

Kristýna Vendlová, Kunčina Ves

, Kunčina Ves:
Nemůžu si postěžovat, zboží dorazilo v naprostém pořádku. Třebaže byla stanovena několikadenní dodací lhůta, přišel mi produkt už čtvrtý den, hezky zabalený a bez vad. Hned jsme ho chtěli doma otestovat a funguje úžasně. Ani jsem nevěděla, že s ním budu tak překvapená, ale jsem ráda, že jsem nečekala a 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm zakoupila. Této koupě zcela jasně nelituji.

Daniela Kuderová, Olbramov

, Olbramov:
Obdržela jsem ho jako dárek. Do toho času jsem nikdy ani nepřemýšlela nad tím, že bych si ho sama koupila. Pak jsem se tedy rozhodla, že ho tedy zkusím. Bez přehánění chci potvrdit, že jsem byla velmi pěkně překvapená. Přítelkyně, které u mě byly na návštěvě se ihned ptaly, jak jsem s tím zadobře. Tak jsem popravdě řekla, že si nemohu stěžovat a bez okolků jsem jim ho doporučila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 09. 2020.

Hodnocení 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm

Hana J: Proboha. To raději přispěju na charitu

Nela V: děda je z dárku je nadšený

Matouš K: je to fajné

Gabriela B: dobré

Markéta W: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt