2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm

2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm

2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2699 Kč
Naše cena: 1799 Ověřit dostupnost

Vysoce kvalitní lehounké lůžkoviny české výroby ze směsi bavlny a lyocellu. Extra hřejivá přikrývka pro chladnější měsíce. Chladivý povrch tkaniny a funkční výplň odvedou pot a zajistí příjemný pocit. Lůžkoviny jsou neuvěřitelně lehké a příjemné, aktuálně nejlepší materiál z naší nabídky. Povrch lůžkovin tvoří 50 % bavlna a 50 % lyocell, výplň z funkčních materiálů - směs 50 % lyocelu a 50 % polyesterového dutého vlákna. Výběr z rozměrů: klasická přikrývka - 135x200 cm o váze náplně 1200g prodloužená…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm

Emma Hamiová, Košťany

, Košťany:
Na nákupy přes net jsem si nikdy nezvykla. Jsem ze "staré školy", i když teda vím, že je to občas levnější a je zboží, které sám na maloměstě ani jinak nekoupí. O pořízení 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm jsem přemýšlela už docela delší dobu. A kámoška mě vysloveně přemlouvala, ať si ho koupím. Pomohla mi s vyplněním všech těch kolonek a za pár dnů 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm byl doručen. Používám ho už druhý měsíc a jsem vysloveně spokojená.

Kristýna Vendlová, Kunčina Ves

, Kunčina Ves:
Nechci si postěžovat, zboží dorazilo v naprostém pořádku. I když byla stanovena několikadenní doručovací lhůta, přišel mi produkt už třetí den, pěkně zabalený a bez vad. Okamžitě jsme ho museli na zahradě vyzkoušet a pracuje bezvadně. Ani jsem nečekala, že s ním budu tak překvapená, ale jsem ráda, že jsem neváhala a 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm zakoupila. Této koupě rozhodně nelituji.

Daniela Kuderová, Olbramov

, Olbramov:
Obdržela jsem ho jako dárek. Do té doby jsem nikdy ani nepřemýšlela o tom, že bych si ho sama koupila. Pak jsem se tedy rozhodnula, že ho hned otestuji. Bez výčitek chci uznat, že jsem byla moc mile spokojená. Kamarádky, které u mě byly na skok se ihned ptaly, jak jsem s ní zadobře. Tak jsem popravdě pověděla, že si nemůžu stěžovat a bez okolků jsem jim ho doporučila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 30. 09. 2022.

Hodnocení 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm

hodnocení 5/5 od 18 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm

Julie B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Nikola P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Marek B: je to fajné

Antonín Š: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Gabriela H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt