2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm

2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm

2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2699 Kč
Naše cena: 1799 Ověřit dostupnost

Vysoce kvalitní lehounké lůžkoviny české výroby ze směsi bavlny a lyocellu. Extra hřejivá přikrývka pro chladnější měsíce. Chladivý povrch tkaniny a funkční výplň odvedou pot a zajistí příjemný pocit. Lůžkoviny jsou neuvěřitelně lehké a příjemné, aktuálně nejlepší materiál z naší nabídky. Povrch lůžkovin tvoří 50 % bavlna a 50 % lyocell, výplň z funkčních materiálů - směs 50 % lyocelu a 50 % polyesterového dutého vlákna. Výběr z rozměrů: klasická přikrývka - 135x200 cm o váze náplně 1200g prodloužená…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm

Emma Hamiová, Košťany

, Košťany:
Na nákupy přes net jsem si nikdy nezvykla. Jsem ze "staré gardy", i když teda vím, že je to někdy levnější a jsou výrobky, které člověk na maloměstě ani jinak nesežene. O koupi 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm jsem přemýšlela už celkem delší dobu. A kamarádka mě vysloveně ukecala, ať si ho objednám. Pomohla mi s vyplněním potřebných kolonek a za pár dnů 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm dorazil. Používám ho už druhý měsíc a jsem neodolatelně spokojená.

Kristýna Vendlová, Kunčina Ves

, Kunčina Ves:
Nechci si postěžovat, zboží dorazilo v totálním ordnungu. Třebaže byla udána několikadenní doručovací lhůta, dorazil mi výrobek už čtvrtý den, pěkně zabalený a bez vad. Okamžitě jsme ho museli na dvoře otestovat a funguje bezvadně. Ani jsem nečekala, že s tím budu tolik spokojená, ale jsem ráda, že jsem nečekala a 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm zakoupila. Této objednávky zcela jasně nelituji.

Daniela Kuderová, Olbramov

, Olbramov:
Dostala jsem ho jako dárek. Do toho času jsem nikdy ani neuvažovala nad tím, že bych si ho sama objednala. Pak jsem se přece jen rozhodnula, že ho tedy zkusím. Bez přehánění musím potvrdit, že jsem byla moc hezky překvapená. Přítelkyně, které u mě byly na návštěvě se okamžitě ptaly, jak jsem s ní zadobře. Tak jsem dle skutečnosti řekla, že si nemohu stěžovat a bez váhání jsem jim ho doporučila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 05. 02. 2023.

Hodnocení 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm

hodnocení 5/5 od 26 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm

Emma M: Proboha. To raději přispěju na charitu

Vanesa S: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Denisa B: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Jana P: nemá chybu

Petr Č: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt