2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm

2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm

2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2699 Kč
Naše cena: 1799 Ověřit dostupnost

Vysoce kvalitní lehounké lůžkoviny české výroby ze směsi bavlny a lyocellu. Extra hřejivá přikrývka pro chladnější měsíce. Chladivý povrch tkaniny a funkční výplň odvedou pot a zajistí příjemný pocit. Lůžkoviny jsou neuvěřitelně lehké a příjemné, aktuálně nejlepší materiál z naší nabídky. Povrch lůžkovin tvoří 50 % bavlna a 50 % lyocell, výplň z funkčních materiálů - směs 50 % lyocelu a 50 % polyesterového dutého vlákna. Výběr z rozměrů: klasická přikrývka - 135x200 cm o váze náplně 1200g prodloužená…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm

Emma Hamiová, Košťany

, Košťany:
Na nákupy přes net jsem si nikdy nezvykla. Jsem ze "staré gardy", i když samozřejmě vím, že je to často levnější a je zboží, které sám na maloměstě ani jinak nekoupí. O koupi 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm jsem přemýšlela už docela delší dobu. A kolegyně v práci mě doslova přemlouvala, ať si ho koupím. Pomohla mi s vyplněním všech těch kolonek a za pár dnů 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm byl doručen. Užívám ho už třetí měsíc a jsem neodolatelně spokojená.

Kristýna Vendlová, Kunčina Ves

, Kunčina Ves:
Nemůžu si stěžovat, balíček dorazilo v totálním ordnungu. Třebaže byla udána několikadenní doručovací lhůta, přišel mi produkt už čtvrtý den, pěkně zabalený a bez poškození. Hned jsme ho chtěli doma otestovat a pracuje bezvadně. Ani jsem nečekala, že s tím budu tak spokojená, ale jsem ráda, že jsem neváhala a 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm objednala. Této koupě zcela jasně nelituji.

Daniela Kuderová, Olbramov

, Olbramov:
Obdržela jsem ho jako dárek. Do té doby jsem nikdy ani neuvažovala nad tím, že bych si ho sama pořídila. Pak jsem se přece jen rozhodla, že ho tedy otestuji. Bez výčitek musím uznat, že jsem byla moc hezky spokojená. Kamarádky, které u mě byly na návštěvě se ihned tázaly, jak jsem s ní zadobře. Tak jsem dle skutečnosti řekla, že si nemůžu stěžovat a bez okolků jsem jim ho doporučila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 10. 2021.

Hodnocení 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm

Denisa M: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Alena P: Ideální k osmnáctinám :)

Radim Š: je to fajné

Šárka H: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Rozálie G: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL extra hřejivá - 135x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt