2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL odlehčená - 220x200 cm

2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL odlehčená - 220x200 cm

2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL odlehčená - 220x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL odlehčená - 220x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL odlehčená - 220x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 4049 Kč
Naše cena: 2699 Ověřit dostupnost

Vysoce kvalitní lehounké lůžkoviny české výroby ze směsi bavlny a lyocellu. Odlehčená náplň pro letní období. Chladivý povrch tkaniny a funkční výplň odvedou pot a zajistí příjemný pocit. Lůžkoviny jsou neuvěřitelně lehké a příjemné, aktuálně nejlepší materiál z naší nabídky. Povrch lůžkovin tvoří 50 % bavlna a 50 % lyocell, výplň z funkčních materiálů - směs 50 % lyocelu a 50 % polyesterového dutého vlákna. Výběr z rozměrů: klasická přikrývka - 135x200 cm o váze náplně 540g prodloužená přikrývka -…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL odlehčená - 220x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL odlehčená - 220x200 cm

Michal Mendrok, Mladeč

, Mladeč:
Manželka mě pověřila nákupem 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL odlehčená - 220x200 cm. I když jsem nevěřil doporučení€radu jejích kamarádek0, nakonec jsem byl hezky překvapen. Příjemná vůně, výborná chuť, snadná příprava. 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL odlehčená - 220x200 cm jsem naservíroval svým kamarádům a sklidil nečekaný potlesk. Jistě najde své pevné místo v naší dílně.

David Kaláb, Želivsko

, Želivsko:
Tento 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL odlehčená - 220x200 cm jsem nakoupil poprvé a můžu s radostí oznámit, že jsem maximálně spokojený. Výrobek funguje dostatečně, vše bylo doručeno v pořádku a hlavně v rekordním čase. A i když to byl můj první objednávka, tak po této zkušenosti můžu říct, že tento výrobek si opět koupím jen zde. Jsem zcela spokojený a můžu všem pouze doporučit. Spolehlivost a rychlost. Perfektní.

Ondřej Jaška, Janůvky

, Janůvky:
Přes net neobjednávám moc často, protože mi vadí to, že si zboží nemohu vyzkoušet a občas jsou i předlouhé doručovací lhůty. Ovšem v tomto obchodu jsem udělal výjimku a vrátilo se mi to. 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL odlehčená - 220x200 cm je přesně takový, jaký jsem sháněl, splňuje moje očekávání, navíc za dobrou cenu a dodání skoro bleskové. Ještě jednou děkuji. Určitě se na vás zase v blízké době obrátím.

Zuzana Kočířová, Dolní Loučky

, Dolní Loučky:
Chvíli jsem měla chmury, protože můj kamarád mi horlivě doporučoval něco zcela jiného. To on dělá rád. Ale rozhodující v mém případě byla cena. Tento 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL odlehčená - 220x200 cm stál levněji a přesto, že ho přítel pomlouval, já jsem zcela spokojená. Potom i on uznal, že tento typ je opravdu kvalitní. Jsem ráda, že jsem nedbala jeho rady, jelikož jsem díky svému úsudku výrazně ušetřila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 10. 2021.

Hodnocení 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL odlehčená - 220x200 cm

hodnocení 5/5 od 13 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL odlehčená - 220x200 cm

Zuzana H: Ideální k osmnáctinám :)

Petr K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Gabriela G: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Michael C: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Emma S: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL odlehčená - 220x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL odlehčená - 220x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt