2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL odlehčená - 220x200 cm

2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL odlehčená - 220x200 cm

2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL odlehčená - 220x200 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL odlehčená - 220x200 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL odlehčená - 220x200 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 4049 Kč
Naše cena: 2699 Ověřit dostupnost

Vysoce kvalitní lehounké lůžkoviny české výroby ze směsi bavlny a lyocellu. Odlehčená náplň pro letní období. Chladivý povrch tkaniny a funkční výplň odvedou pot a zajistí příjemný pocit. Lůžkoviny jsou neuvěřitelně lehké a příjemné, aktuálně nejlepší materiál z naší nabídky. Povrch lůžkovin tvoří 50 % bavlna a 50 % lyocell, výplň z funkčních materiálů - směs 50 % lyocelu a 50 % polyesterového dutého vlákna. Výběr z rozměrů: klasická přikrývka - 135x200 cm o váze náplně 540g prodloužená přikrývka -…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL odlehčená - 220x200 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL odlehčená - 220x200 cm

Michal Mendrok, Mladeč

, Mladeč:
Žena mě pověřila zakoupením 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL odlehčená - 220x200 cm. I když jsem nevěřil doporučení€radu jejích přítelkyň0, nakonec jsem byl mile překvapen. Milá vůně, výborná chuť, snadná příprava. 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL odlehčená - 220x200 cm jsem naservíroval svým kamarádům a sklidil zasloužený potlesk. Určitě najde své hezké místo v naší kanceláři.

David Kaláb, Želivsko

, Želivsko:
Tento 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL odlehčená - 220x200 cm jsem zakoupil poprvé a můžu s radostí recenzovat, že jsem stoprocentně spokojený. Výrobek funguje jak má, vše bylo doručeno v pořádku a hlavně v rekordním čase. A i když to byl můj první objednávka, tak po této zkušenosti chci napsat, že tento výrobek si opět pořídím jen odsud. Jsem opravdu šťastný a chci všem jen doporučit. Spolehlivost a kvalita. Perfektní.

Ondřej Jaška, Janůvky

, Janůvky:
Přes net nenakupuji moc často, jelikož mi chybí to, že si zboží nemohu vyzkoušet a někdy jsou i předlouhé doručovací lhůty. Ovšem v tomto eshopu jsem udělal změnu a vrátilo se mi to. 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL odlehčená - 220x200 cm je úplně takový, jaký jsem hledal, splňuje moje očekávání, navíc za skvělou cenu a dodání skoro okamžité. Ještě jednou děkuji. Určitě se na vás opět v blízké době obrátím.

Zuzana Kočířová, Dolní Loučky

, Dolní Loučky:
Chvíli jsem měla chmury, protože můj kamarád mi horlivě doporučoval něco zcela jiného. To on dělá rád. Ale rozhodující v mém podání byla cena. Tento 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL odlehčená - 220x200 cm vyšel nejlevněji a přesto, že ho přítel pomlouval, já jsem úplně spokojená. Nakonec i on uznal, že tento výrobek je velmi kvalitní. Jsem ráda, že jsem nedbala jeho rady, poněvadž jsem pomocí svému rozhodnutí hodně ušetřila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 01. 10. 2022.

Hodnocení 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL odlehčená - 220x200 cm

hodnocení 5/5 od 24 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL odlehčená - 220x200 cm

Miroslav K: Celkem jsem spokojený.

Natálie Š: dobré

Magdaléna B: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Adam M: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Nikol K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL odlehčená - 220x200 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL odlehčená - 220x200 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt