2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm

2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm

2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 6749 Kč
Naše cena: 4499 Ověřit dostupnost

Kvalitní lůžkoviny české výroby ze směsi bavlny a lyocellu. Zátěžové přikrývky je možné využít jako pomůcku u mnoha aktuálních diagnóz, se kterými se v moderním světe setkáváme. U dětí jsou to většinou ADHD, hyperaktivita, poruchy autistického spektra, u dospělých to mohou být úzkostné stavy nebo nespavost. Přikrývky mají rovnoměrně rozmístěnou zátěž v podobě polypropylenových kuliček. Odolné kuličky svojí vahou vytváří tlak na tělo a stimulují nervová centra, která spáče zklidní. Rozměry: rozměr pro…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm

Nikola Rejfková, Dolní Dvořiště

, Dolní Dvořiště:
2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm je opravdu perfektní. Doma mě museli přemlouvat, ale poté co jsem zahlédla podobný produkt u mojí mamky a ta mi řekla, jak to funguje, věděla jsem, že musím mít v bytě něco podobného. Je až k neuvěření, kolik existuje podobných využití a co to všechno dokáže. Jsem dokonce nadšená. Nemůže se to mému starému typu rovnat. Kdybych měla sepsat všechny výhody, byla bych tady hodně dlouho, takže musí stačit mé doporučení.

Michaela Theinertová, Rájec

, Rájec:
Koupeno rodičům jako nevšední vánoční dárek. Grandiózní spokojenost. Dáreček je oba potěšil a já ušetřila kačky! :-) Moc se mi líbí, jak jsou teď s 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm spokojení. Naučili se ho rychle používat a chválí si jeho všestrannost. Možná si ho koupím časem taky. Nepoužiji ho sice tak často jako táta s mámou, ale taková věc se na zahradu hodí vždy.

Petra Vejsadová, Bystrovany

, Bystrovany:
Nejdříve mne zaujala krása a přehlednost obchodu a nabízeného zboží. Vše byla jasné na první pohled a zakoupila jsem. Potom mne hned překvapila rychlost dodání zakoupeného 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm a super zabalení dodávky, aby dodávka nebylo poškozeno. Funkčnost a nepoškozenost je samozřejmostí. Cena nejlepší a nejlevnější, komunikace informovaná a doručení opravdu bleskové. Nemám nic, co bych napsala jako negativní, takže za mě dvě velké ano! Doporučuji.

Jiří Kajš, Mírová pod Kozákovem

, Mírová pod Kozákovem:
Hledal jsem obchod, ve kterém budou se mi snažit maximálně vstříc, protože mé požadavky byly poměrně specifické. Obrátil jsem se tedy na vás a koupil přesně takový 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm, jaký jsem sháněl. Děkuji za podporu a pomoc, jsem hodně složitý zákazník. Konečně jsem si objednal přesně to, co jsem potřeboval a jsem opravdu moc spokojený. Tento obchod doporučuji všemi deseti.

David Baňka, Stvolínky

, Stvolínky:
Není hodně takových kousků jako právě 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm. Už po prvním vyzkoušení mi bylo jasné, že toto je přesně to, co jsem předlouho hledal. V dnešní době rozhodně není nadbytek unikátního zboží v této váhové kategorii. 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm dělá vše, co jsem očekával, snad dokonce víc, předčil má poměrně přemrštěná očekávání. Proto ho rád doporučím všem z vás, kteří o pořízení přemýšlíte. Zvláště je třeba zvýraznit vstřícnost ze strany obchodu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2020.

Hodnocení 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm

Alena Ř: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Jáchym K: 110 % spokojenost

Lucie L: Tento 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Josef H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Roman S: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt