2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm

2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm

2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 6749 Kč
Naše cena: 4499 Ověřit dostupnost

Kvalitní lůžkoviny české výroby ze směsi bavlny a lyocellu. Zátěžové přikrývky je možné využít jako pomůcku u mnoha aktuálních diagnóz, se kterými se v moderním světe setkáváme. U dětí jsou to většinou ADHD, hyperaktivita, poruchy autistického spektra, u dospělých to mohou být úzkostné stavy nebo nespavost. Přikrývky mají rovnoměrně rozmístěnou zátěž v podobě polypropylenových kuliček. Odolné kuličky svojí vahou vytváří tlak na tělo a stimulují nervová centra, která spáče zklidní. Rozměry: rozměr pro…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm

Nikola Rejfková, Dolní Dvořiště

, Dolní Dvořiště:
2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm je opravdu perfektní. Doma mě museli přemlouvat, ale poté co jsem zahlédla podobný produkt u mojí kamarádky a ta mi řekla, jak vše funguje, věděla jsem, že potřebuji mít doma něco takového. Je až k uzoufání, kolik existuje podobných využití a co to všechno umí. Jsem jasně nadšená. Nemůže se to mému ošoupanému typu rovnat. Kdybych měla říci všechny výhody, byla bych tady velmi dlouho, takže musí postačit mé doporučení.

Michaela Theinertová, Rájec

, Rájec:
Koupeno rodičům jako nevšední vánoční dárek. Perfektní spokojenost. Dáreček je oba potěšil a já ušetřila kačky! :-) Moc se mi líbí, jak jsou teď s 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm spokojení. Naučili se ho snadno používat a chválí si jeho všestrannost. Možná si ho koupím až dopíšu komentář taky. Nepoužiji ho sice tak často jako děda s babičkou, ale taková věc se na chatu hodí vždy.

Petra Vejsadová, Bystrovany

, Bystrovany:
Nejprv mne zaujala jasnost a přehlednost obchodu a prodávaného zboží. Vše byla informačně bohaté na první pohled a zakoupila jsem. Poté mne hned překvapila rychlost dodání objednaného 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm a super zabalení dodávky, aby zboží nebylo poškozeno. Fungování a nepoškozenost je samozřejmostí. Cena nejlepší a levná, komunikace milá a dodání opravdu bleskové. Nemám nic, co bych napsala jako špatné, takže za mě tři velké plus! Doporučuji.

Jiří Kajš, Mírová pod Kozákovem

, Mírová pod Kozákovem:
Hledal jsem eshop, ve kterém mi vyjdou maximálně vstříc, protože mé potřeby byly poměrně specifické. Obrátil jsem se tedy na vás a objednal přesně takový 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm, který jsem sháněl. Děkuji za podporu a pomoc, jsem hodně složitý nakupující. Konečně jsem si objednal přesně to, co jsem hledal a jsem opravdu hodně spokojený. Tento e-shop doporučuji všemi deseti.

David Baňka, Stvolínky

, Stvolínky:
Není mnoho podobných kousků jako právě 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm. Už po prvním otestování mi bylo jasné, že tohle je přesně to, co jsem dlouho čekal. V dnešní době určitě není přebytek kvalitního zboží v této váhové kategorii. 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm dělá vše, co jsem očekával, snad ještě víc, předčil má poměrně vysoká očekávání. Proto ho rád doporučím všem z vás, kteří o zakoupení uvažujete. Zvláště je třeba zvýraznit vstřícnost ze strany eshopu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 30. 11. 2020.

Hodnocení 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm

Julie H: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Karel H: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Kamila P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Johana M: já jsem to prostě chtěla

Viktorie Š: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt