2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm

2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm

2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 6749 Kč
Naše cena: 4499 Ověřit dostupnost

Kvalitní lůžkoviny české výroby ze směsi bavlny a lyocellu. Zátěžové přikrývky je možné využít jako pomůcku u mnoha aktuálních diagnóz, se kterými se v moderním světe setkáváme. U dětí jsou to většinou ADHD, hyperaktivita, poruchy autistického spektra, u dospělých to mohou být úzkostné stavy nebo nespavost. Přikrývky mají rovnoměrně rozmístěnou zátěž v podobě polypropylenových kuliček. Odolné kuličky svojí vahou vytváří tlak na tělo a stimulují nervová centra, která spáče zklidní. Rozměry: rozměr pro…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm

Nikola Rejfková, Dolní Dvořiště

, Dolní Dvořiště:
2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm je vážně dobrý. Doma mě museli ukecat, ale pak co jsem zahlédla podobný typ u mojí kámošky a ta mi vysvětlila, jak to funguje, věděla jsem, že potřebuji mít doma něco podobného. Je až k uzoufání, kolik je možných použití a co to všechno dokáže. Jsem jasně nadšená. Nemůže se to mému ošoupanému typu rovnat. Kdybych měla říci všechny plusy, byla bych tady velmi dlouho, takže musí stačit mé doporučení.

Michaela Theinertová, Rájec

, Rájec:
Koupeno rodičům jako nevšední vánoční dárek. Velká spokojenost. Dáreček je oba potěšil a já ušetřila penízky! :-) Nejvíc se mi líbí, jak jsou teď s 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm spokojení. Naučili se ho snadno používat a chválí si jeho všestrannost. Možná si ho koupím zítra taky. Nepoužiji ho sice tak často jako táta s mámou, ale taková věc se na chatu hodí vždy.

Petra Vejsadová, Bystrovany

, Bystrovany:
Nejprv mne zaujala jednoduchost a přehlednost Eshopu a nabízeného zboží. Vše byla informačně bohaté na první pohled a zakoupila jsem. Potom mne hned překvapila rychlost dovezení objednaného 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm a dobré zabalení balíčku, aby balíček nebylo poškozeno. Fungování a nepoškozenost je samozřejmostí. Cena nejkrásnější a nejlevnější, komunikace milá a dodání opravdu bleskové. Nemám nic, co bych řekla jako špatné, takže za mě dvě velké ano! Doporučuji.

Jiří Kajš, Mírová pod Kozákovem

, Mírová pod Kozákovem:
Hledal jsem obchod, ve kterém mi vyjdou maximálně vstříc, protože mé potřeby byly celkem specifické. Obrátil jsem se tedy na vás a pořídil přesně takový 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm, který jsem hledal. Děkuji za snahu a pomoc, jsem hodně náročný nakupující. Konečně jsem si zakoupil přesně to, co jsem potřeboval a jsem skutečně moc spokojený. Tento prodejce doporučuji všemi deseti.

David Baňka, Stvolínky

, Stvolínky:
Není mnoho podobných kousků jako právě 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm. Už po prvním vyzkoušení mi bylo jasné, že toto je skutečně to, co jsem předlouho hledal. V dnešní době určitě není přebytek unikátního zboží v této cenové kategorii. 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm splňuje vše, co jsem chtěl, snad ještě víc, předčil má poměrně vysoká očekávání. Proto ho rád doporučím všem z okolí, kteří o pořízení uvažujete. Zvláště je třeba zmínit vstřícnost ze strany eshopu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 05. 2022.

Hodnocení 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm

hodnocení 5/5 od 30 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm

Kristián T: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Eliška T: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Johana K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Sofie N: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Jana G: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt