2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm

2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm

2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 6749 Kč
Naše cena: 4499 Ověřit dostupnost

Kvalitní lůžkoviny české výroby ze směsi bavlny a lyocellu. Zátěžové přikrývky je možné využít jako pomůcku u mnoha aktuálních diagnóz, se kterými se v moderním světe setkáváme. U dětí jsou to většinou ADHD, hyperaktivita, poruchy autistického spektra, u dospělých to mohou být úzkostné stavy nebo nespavost. Přikrývky mají rovnoměrně rozmístěnou zátěž v podobě polypropylenových kuliček. Odolné kuličky svojí vahou vytváří tlak na tělo a stimulují nervová centra, která spáče zklidní. Rozměry: rozměr pro…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm

Nikola Rejfková, Dolní Dvořiště

, Dolní Dvořiště:
2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm je opravdu skvělý. Doma mě museli ukecat, ale poté co jsem zahlédla stejný produkt u mojí kámošky a ta mi vysvětlila, jak to funguje, věděla jsem, že potřebuji mít doma něco takového. Je až k uzoufání, kolik existuje možných použití a co to všechno umí. Jsem dokonce nadšená. Nemůže se to mému ošoupanému typu rovnat. Kdybych měla říci všechny výhody, byla bych tady velmi dlouho, takže musí postačit mé doporučení.

Michaela Theinertová, Rájec

, Rájec:
Koupeno rodičům jako nevšední vánoční dárek. Velká spokojenost. Dáreček je oba potěšil a já ušetřila korunky! :-) Hodně se mi líbí, jak jsou teď s 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm spokojení. Naučili se ho lehko používat a chválí si jeho všestrannost. Možná si ho koupím zítra taky. Nepoužiji ho sice tak často jako táta s mámou, ale taková věc se na chatu hodí vždy.

Petra Vejsadová, Bystrovany

, Bystrovany:
Nejdříve mne zaujala krása a úhlednost obchodu a prodávaného zboží. Vše byla informačně bohaté na první pohled a zakoupila jsem. Potom mne ihned překvapila rychlost dodání zakoupeného 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm a super zabalení zboží, aby zboží nebylo poškozeno. Fungování a správnost je samozřejmostí. Cena nejlepší a nejlevnější, komunikace milá a dodání opravdu okamžité. Nemám nic, co bych řekla jako negativní, takže za mě tři velké ano! Doporučuji.

Jiří Kajš, Mírová pod Kozákovem

, Mírová pod Kozákovem:
Hledal jsem obchod, ve kterém budou se mi snažit maximálně vstříc, protože mé potřeby byly poměrně zvláštní. Obrátil jsem se tedy na vás a objednal přesně takový 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm, jaký jsem sháněl. Děkuji za podporu a pomoc, jsem hodně náročný zákazník. Nakonec jsem si objednal přesně to, co jsem chtěl a jsem opravdu moc spokojený. Tento prodejce doporučuji všemi deseti.

David Baňka, Stvolínky

, Stvolínky:
Není mnoho podobných kousků jako právě 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm. Už po prvním vyzkoušení mi bylo jasné, že tohle je skutečně to, co jsem dlouho čekal. V dnešní době určitě není přebytek unikátního zboží v této cenové kategorii. 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm dělá vše, co jsem očekával, snad dokonce víc, předčil má celkem vysoká očekávání. Proto ho rád doporučím všem z okolí, kteří o pořízení uvažujete. Speciálně je třeba zmínit vstřícnost ze strany obchodu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 04. 02. 2023.

Hodnocení 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm

hodnocení 5/5 od 44 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm

Nela F: nemá chybu

Julie P: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Šimon K: Přišlo to celkem rychle

Zdeněk H: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Richard P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt