2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm

2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm

2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 6749 Kč
Naše cena: 4499 Ověřit dostupnost

Kvalitní lůžkoviny české výroby ze směsi bavlny a lyocellu. Zátěžové přikrývky je možné využít jako pomůcku u mnoha aktuálních diagnóz, se kterými se v moderním světe setkáváme. U dětí jsou to většinou ADHD, hyperaktivita, poruchy autistického spektra, u dospělých to mohou být úzkostné stavy nebo nespavost. Přikrývky mají rovnoměrně rozmístěnou zátěž v podobě polypropylenových kuliček. Odolné kuličky svojí vahou vytváří tlak na tělo a stimulují nervová centra, která spáče zklidní. Rozměry: rozměr pro…

Výrobce: 2G Lipov

3 důvody proč prodáváme 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm

Nikola Rejfková, Dolní Dvořiště

, Dolní Dvořiště:
2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm je opravdu skvělý. Doma mě museli ukecat, ale poté co jsem zahlédla podobný typ u mojí kámošky a ta mi řekla, jak vše funguje, věděla jsem, že potřebuji mít v bytě něco takového. Je až k neuvěření, kolik existuje podobných využití a co to všechno umí. Jsem jasně spokojená. Nemůže se to mému starému typu rovnat. Kdybych měla napsat všechny výhody, byla bych tady velmi dlouho, takže musí stačit mé doporučení.

Michaela Theinertová, Rájec

, Rájec:
Koupeno prarodičům jako nevšední vánoční dárek. Grandiózní spokojenost. Dáreček je oba potěšil a já ušetřila penízky! :-) Hodně se mi líbí, jak jsou teď s 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm spokojení. Naučili se ho rychle používat a chválí si jeho všestrannost. Možná si ho koupím pozítří taky. Nepoužiji ho sice tak často jako děda s babičkou, ale taková věc se na zahradu hodí vždy.

Petra Vejsadová, Bystrovany

, Bystrovany:
Nejdříve mne zaujala jednoduchost a přehlednost obchodu a nabízeného zboží. Vše byla informačně bohaté na první pohled a objednala jsem. Poté mne hned překvapila rychlost doručení objednaného 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm a super zabalení balíčku, aby balíček nebylo poškozeno. Fungování a správnost je samozřejmostí. Cena nejkrásnější a nejlevnější, komunikace příjemná a doručení opravdu bleskové. Nemám nic, co bych řekla jako negativní, takže za mě tři velké ano! Doporučuji.

Jiří Kajš, Mírová pod Kozákovem

, Mírová pod Kozákovem:
Hledal jsem obchod, ve kterém mi vyjdou co nejvíc vstříc, protože mé požadavky byly celkem zvláštní. Obrátil jsem se nakonec na vás a pořídil přesně takový 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm, jaký jsem potřeboval. Děkuji za snahu a pomoc, jsem hodně složitý zákazník. Konečně jsem si zakoupil přesně to, co jsem chtěl a jsem opravdu hodně spokojený. Tento prodejce doporučuji všemi deseti.

David Baňka, Stvolínky

, Stvolínky:
Není mnoho podobných výrobků jako právě 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm. Už po prvním otestování mi bylo jasné, že toto je přesně to, co jsem dlouho čekal. V dnešní době určitě není přebytek unikátního zboží v této váhové kategorii. 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm dělá vše, co jsem chtěl, snad dokonce víc, předčil má celkem vysoká očekávání. Proto ho spokojeně doporučím všem z okolí, kteří o pořízení uvažujete. Speciálně je třeba zmínit vstřícnost ze strany obchodu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2021.

Hodnocení 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm

hodnocení 5/5 od 13 hodnotících

Diskuze 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm

Eva F: já jsem to prostě chtěla

Viktorie P: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Vít H: funkční výrobek

Sára G: děda je z dárku je nadšený

Šárka L: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 2G Lipov Přikrývka LYOCELL-TENCEL zátěžová - 135x100 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt