4 x BioPlanete Bio Kokosový olej, 1l

4 x BioPlanete Bio Kokosový olej, 1l

4 x BioPlanete Bio Kokosový olej, 1l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 4 x BioPlanete Bio Kokosový olej, 1l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 4 x BioPlanete Bio Kokosový olej, 1l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 3020 Kč
Naše cena: 2013 Kč Ověřit dostupnost

100% kokosový olej, respektive tuk, nejvyšší kvality z filipínských kokosů s nádechem čerstvých kokosových ořechů je obecně ceněn pro své pozitivní účinky na lidské zdraví a má široké použití v každé zdravé kuchyni, ale i v kosmetice. Ideální alternativa klasickému oleji na každodenní smažení na pánvi, slané i sladké pečení, ale i jako ideální základ na výrobu domácí originální bylinkové kosmetiky.Složení: Kokosový olej*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 3404 kJ (828 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 92 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 87 g, mononenasycené mastné kyseliny: 4 g, polynenasycené mastné kyseliny: 1 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 4 x BioPlanete Bio Kokosový olej, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 4 x BioPlanete Bio Kokosový olej, 1l

Daniela Horneková, Homole u Panny

Daniela Horneková, Homole u Panny:
Včera jsem si vzpomněla, že vám musím napsat a předat velkou spokojenost. Pořídila jsem u vás celkem drahý 4 x BioPlanete Bio Kokosový olej, 1l a musím říci, že mě hezky překvapilo jednání a také kvalita. Vše jste mi dokonale vysvětlili a nevadilo vám odpovídat na mé trochu dotěrné otázky. Toho si velice vážím a jistě vás doporučím známým.

Nela Závůrková, Patokryje

Nela Závůrková, Patokryje:
4 x BioPlanete Bio Kokosový olej, 1l je díky příjemnému materiálu a trendy designu perfektní jak pro víkend, tak pro den ubíjejícícmu nás pracovními povinnostmi. Kámošky mi ho závidí, protože díky němu jsem zajímavá a vynikne přesně to, co vyniknout má. Oceňuji na něm i to, že je jednoduše dostupný a když potřebuji nový, není problém ho objednat. Doručení běžně proběhne do druhého dne a jsem o něm informována díky emailu předem.

Tomáš Landt, Ocmanice

Tomáš Landt, Ocmanice:
Hodně jsem se těšil, až mi kurýr přinese z eshopu 4 x BioPlanete Bio Kokosový olej, 1l. Byl jsem hezky překvapen, když jsem rozbalil zásilku a měl jsem 4 x BioPlanete Bio Kokosový olej, 1l doma.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2019.

Hodnocení 4 x BioPlanete Bio Kokosový olej, 1l

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 4 x BioPlanete Bio Kokosový olej, 1l

Kristýna D: dobré

Jaroslav S: funkční výrobek

Kristián Š: Celkem jsem spokojený.

Nikol L: Je to dostatečné?

Klára D: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 4 x BioPlanete Bio Kokosový olej, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 4 x BioPlanete Bio Kokosový olej, 1l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt