4 x Spielberger Bio Vločky kamutové 250g

4 x Spielberger Bio Vločky kamutové     250g

4 x Spielberger Bio Vločky kamutové 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 4 x Spielberger Bio Vločky kamutové 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 4 x Spielberger Bio Vločky kamutové 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 294 Kč
Naše cena: 196 Kč Ověřit dostupnost

Kamutové vločky z kvalitní původní odrůdy pšenice Kamut pěstovaná v Kanadě představují unikátní lehce stravitelnou a plnohodnotnou alternativu klasickým ovesným vločkám. Na přípravu kaší a ideální přísada do těst na chleba, dorty, do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani, ale i na výrobu domácích müsli tyčinek či domácích karbanátků. Složení: Kamut vločky*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1625 kJ (384 kcal) na 100 g. Sacharidy: 68.2 g, (z toho cukr: 2.4 g), Tuky: 2.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 19.6 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 4 x Spielberger Bio Vločky kamutové 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 4 x Spielberger Bio Vločky kamutové 250g

František Geltner, Prysk

František Geltner, Prysk:
4 x Spielberger Bio Vločky kamutové 250g, který jsem hledal, byl jen u tohoto prodejce. Byl jsem mile překvapen z rozsáhlé nabídky. Průběh objednávky mne ujistil o solidnosti tohoto eshopu. A tak mohu doporučit všem, kteří hledají kvalitu za rozumnou cenu. Jediným nedostatkem je asi klasicky, přeprava.

Barbora Vyziblová, Janůvky

Barbora Vyziblová, Janůvky:
Dobrý 4 x Spielberger Bio Vločky kamutové 250g, díky kterému zvládám své denní povinnosti zcela s přehledem. Luxusní, šikovný, ale také i nejnovější a trendy. V e-shopu je prodáván v mnoha variantách, které uspokojí i ty pohodlné zákazníky. Velkým kladem je cena, která umožňuje jeho koupení široké veřejnosti. 4 x Spielberger Bio Vločky kamutové 250g je také i ideálním dárkem k narozeninám, svátku nebo jen tak pro štěstí.

Daniel Šíma, Malenice

Daniel Šíma, Malenice:
Nejedná se takovou převratnou novinku, ale mě oslovuje. Z počátku jsem chtěl koupit dražší 4 x Spielberger Bio Vločky kamutové 250g, ale nakonec jsem se rozhodl, že se spokojím se dražším modelem a jsem za to celkem rád. Soused si koupil právě novější a neustále má nějaké problémy. Já jej používám přes čtvrt roku a nenašel jsem zatím žádné chyby.

Tadeáš Olejník, Kobylí

Tadeáš Olejník, Kobylí:
Nejlepší 4 x Spielberger Bio Vločky kamutové 250g co jsem kdy měl, úžasné VELKÁ SPOKOJENOST!!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2018.

Hodnocení 4 x Spielberger Bio Vločky kamutové 250g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 4 x Spielberger Bio Vločky kamutové 250g

Nikolas S: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Anna G: Tento 4 x Spielberger Bio Vločky kamutové 250g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Ema H: Ideální k osmnáctinám :)

Sára Z: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Hana Š: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 4 x Spielberger Bio Vločky kamutové 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 4 x Spielberger Bio Vločky kamutové 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt