40 x Rapunzel Bio Sušené droždí, 9g

40 x Rapunzel Bio Sušené droždí, 9g

40 x Rapunzel Bio Sušené droždí, 9g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 40 x Rapunzel Bio Sušené droždí, 9g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 40 x Rapunzel Bio Sušené droždí, 9g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1047 Kč
Naše cena: 698 Kč Ověřit dostupnost

Klasické sušené droždí, klasické, neutrální chuti a prvotřídní kvality, představuje nepostradatelného pomocníka do každé zdravé domácnosti na pečení chleba, pečiva, bábovek a dalších sladkých dobrot. Složení: Droždí*, bramborový škrob*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1338 kJ (320 kcal) na 100 g. Sacharidy: 11 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.28 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 29 g, Bílkoviny: 41 g, Sůl: 0.175 g

3 důvody proč prodáváme 40 x Rapunzel Bio Sušené droždí, 9g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 40 x Rapunzel Bio Sušené droždí, 9g

František Hodinář, Litomyšl

František Hodinář, Litomyšl:
Objednal jsme 40 x Rapunzel Bio Sušené droždí, 9g pro kamaráda jako dárek k svátku. Nejdřív to bylo vlastně z srandy. Když jsme se potom po dvou dnech opět viděli, hodně si ho chválil. Prý fakt moc děkuje, že by ho samotného nenapadlo si ho pořídit. Celkem mě tím nahlodal. Doma jsem si sednul k počítači a už ho mám také.

Sebastian Krettek, Dolní Roveň

Sebastian Krettek, Dolní Roveň:
Rád objednávám na internetu. Nemám rád přeplněné supermarkety a navíc se mi líbí porovnání cen, což v klasických krámech není možné. A tak jsem šťastný, že jsem si 40 x Rapunzel Bio Sušené droždí, 9g pořídil právě u vás. Vše bylo zařízeno z klidu gauče a ani jsem se nenačekal a byl mi dodán balíček, který byl zcela rychlostí blesku u mě. K tomu když přidám přehlednost, cenu a zpracování objednávky, tak můžu s klidem říci, že jsem zcela spokojen.

Jan Mejzlík, Dřísy

Jan Mejzlík, Dřísy:
Jsem povahou Střelec - prostě risk nebo zisk. A když mi někde na netu vyběhla reklama na 40 x Rapunzel Bio Sušené droždí, 9g, zkusil jsem to pořídil. A bingo, trefa do středu. Produkt přišel bezvadně zabalený a a proto neponičený. Vynikající poměr cena/kvalita, hezký povrch, příjemné používání, profesionální vyhotovení. Celkem výhra a totální spokojenost. Děkuji a doporučuji.

Matěj Smazal, Valchov

Matěj Smazal, Valchov:
Nechtěl jsme koupit zajíce v pytli, proto jsem se předem hodně informoval nejen o vašem shopu, ale také o 40 x Rapunzel Bio Sušené droždí, 9g, který jsem potřeboval zakoupit. Zjistil jsem dobré reference a dostalo se mi |skvělých|perfektních|bezchybných} služeb. Musím vám tedy dát největší pochvalu a poděkovat

Adam Cirkovský, Tovačov

Adam Cirkovský, Tovačov:
Patřím k chlapům, kteří neumí kupovat dárky. Často mě nenapadne nic skvělého, čím bych udělal radost. A občas mě to dost mrzí. Teď, co znám 40 x Rapunzel Bio Sušené droždí, 9g, je to ale úplně jiné. Už jsem ji jako dárek objednal celkem pěti lidem a všichni byli stejně rádi jako já. K tomu hodně překvapení, že jsem se zrovna já tak trefil s skvělým {dárkem|překvapením.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2019.

Hodnocení 40 x Rapunzel Bio Sušené droždí, 9g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 40 x Rapunzel Bio Sušené droždí, 9g

Daniela Č: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Zuzana Š: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Laura D: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Nela H: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Natálie S: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 40 x Rapunzel Bio Sušené droždí, 9g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 40 x Rapunzel Bio Sušené droždí, 9g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt