5 x Naturata Bio Jablečné kroužky sušené, 70g

5 x Naturata Bio Jablečné kroužky sušené, 70g

5 x Naturata Bio Jablečné kroužky sušené, 70g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 5 x Naturata Bio Jablečné kroužky sušené, 70g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 5 x Naturata Bio Jablečné kroužky sušené, 70g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 573 Kč
Naše cena: 382 Kč Ověřit dostupnost

Klasické sušené jablečné kroužky nejvyšší kvality přirozeně sladké bez jakýchkoliv přidaných látek a konzervantů představují klasickou volbu zdravého sušeného ovoce, plného vlákniny, minerálů, vitamínů a dalších zdraví prospěšných stopových prvků nejen k přímé konzumaci pro rychlé doplnění energie, ale také jako skvělou jablečnou přísadu do domácích müsli, kaší či na sladké pečení a všude tam kde Vaše chuť a fantazie zavelí.Složení: Sušené jablečné kroužky*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1402 kJ (331 kcal) na 100 g. Sacharidy: 68.8 g, (z toho cukr: 63.7 g), Tuky: 0.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 3.3 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 5 x Naturata Bio Jablečné kroužky sušené, 70g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 5 x Naturata Bio Jablečné kroužky sušené, 70g

Antonín Jun, Zlatá Olešnice

Antonín Jun, Zlatá Olešnice:
Hledal jsem nějaké doplňující informace k 5 x Naturata Bio Jablečné kroužky sušené, 70g a vše mi bylo hezky a příjemně vysvětleno. Už to mne přesvědčilo, že si produkt opravdu objednám. Samozřejmostí je i rychlost dodání, což pro mne byl milý bonus a navíc model byl za velmi příjemnou cenu. Vše probíhalo ihned a jednoduše a díky těmto pozitivním faktorům můžu výrobek doporučit všem, co o něj projevují zájem. Totálně nejlepší.

Eliška Rohnová, Petrovičky

Eliška Rohnová, Petrovičky:
Otestovala jsem už šest stejných výrobků a se žádným jsem nebyla uspokojena tak jako s 5 x Naturata Bio Jablečné kroužky sušené, 70g. Vřele doporučuji! Při množství kladných vlastností jsem po zakoupení doufala alespoň v to, že výrobek bude plnit polovinu z vyjmenovaných vlastností. K mému velkému potěšení vše dorazilo pevně zabalené, se vším všudy a hlavně plně funkční! Jsem nadšená. Nenašla jsem na jednu chybu, za mě jednoznačná výhra.

Rozálie Brantlová, Věcov

Rozálie Brantlová, Věcov:
Nakupuji na tomto obchodu dle potřeby. Vždy jsem spokojena jak s milou komunikací, tak s zbožím, které mi dojde. Vše je kvalitně zabaleno a dodané v nejrychlejší možném času. Jenom můžu tento produkt doporučit všem. Navíc budete příjemně potěšeni tím, jak hezky slouží. A milé jednání, vstřícnost a pilná komunikace jsou jen bonusem navíc, který si užívám.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 03. 2019.

Hodnocení 5 x Naturata Bio Jablečné kroužky sušené, 70g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 5 x Naturata Bio Jablečné kroužky sušené, 70g

Zuzana V: Je to dostatečné?

Tadeáš Z: 5 x Naturata Bio Jablečné kroužky sušené, 70g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Kryštof Č: Celkem jsem spokojený.

Kryštof B: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Lukáš H: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 5 x Naturata Bio Jablečné kroužky sušené, 70g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 5 x Naturata Bio Jablečné kroužky sušené, 70g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt