5 x Naturata Bio Jablečné kroužky sušené, 70g

5 x Naturata Bio Jablečné kroužky sušené, 70g

5 x Naturata Bio Jablečné kroužky sušené, 70g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 5 x Naturata Bio Jablečné kroužky sušené, 70g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 5 x Naturata Bio Jablečné kroužky sušené, 70g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 522 Kč
Naše cena: 348 Kč Ověřit dostupnost

Klasické sušené jablečné kroužky nejvyšší kvality přirozeně sladké bez jakýchkoliv přidaných látek a konzervantů představují klasickou volbu zdravého sušeného ovoce, plného vlákniny, minerálů, vitamínů a dalších zdraví prospěšných stopových prvků nejen k přímé konzumaci pro rychlé doplnění energie, ale také jako skvělou jablečnou přísadu do domácích müsli, kaší či na sladké pečení a všude tam kde Vaše chuť a fantazie zavelí.Složení: Sušené jablečné kroužky*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1402 kJ (331 kcal) na 100 g. Sacharidy: 68.8 g, (z toho cukr: 63.7 g), Tuky: 0.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 3.3 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 5 x Naturata Bio Jablečné kroužky sušené, 70g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 5 x Naturata Bio Jablečné kroužky sušené, 70g

Pavel Pieter, Vysoká Libyně

Pavel Pieter, Vysoká Libyně:
Než jsem si objednal 5 x Naturata Bio Jablečné kroužky sušené, 70g, tak jsem zavolal prodejci zda fakt mají 5 x Naturata Bio Jablečné kroužky sušené, 70g na skladě. Byl jsem nedůvěřivý, ale bez důvodu, zanedlouho mi doma zvonil kurýr. Vysoká rychlost dopravy a pohodová cena.

Oliver Lejska, Makov

Oliver Lejska, Makov:
Pokud toužíte po růžových 5 x Naturata Bio Jablečné kroužky sušené, 70g a jde Vám hlavně o design a vzhled, určitě na internetu nenajdete lepší v podobné cenové kategorii. Nemůžu si vynachválit i perfektní servis obchodě!

Hana Kněbortová, Nová Olešná

Hana Kněbortová, Nová Olešná:
Objednávala jsem tento 5 x Naturata Bio Jablečné kroužky sušené, 70g prvně. A i když jsem měla určité obavy, zjistila jsem, že byly naprosto liché. Rychlost dodání, hezká komunikace a personální přístup je bonusem a já jsem uspokojená. Zcela mi vyhovuje a vím, že jsem v tomto eshopu nenakupovala naposled. Můžu jen a všem všem doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 08. 2018.

Hodnocení 5 x Naturata Bio Jablečné kroužky sušené, 70g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 5 x Naturata Bio Jablečné kroužky sušené, 70g

Matouš Š: je to fajné

František B: 5 x Naturata Bio Jablečné kroužky sušené, 70g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Tadeáš O: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Aneta P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Andrea A: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 5 x Naturata Bio Jablečné kroužky sušené, 70g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 5 x Naturata Bio Jablečné kroužky sušené, 70g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt