5 x Werz Bio Müsli 3-zrnné s mandlemi bez lepku, 400g

5 x Werz Bio Müsli 3-zrnné s mandlemi bez lepku, 400g

5 x Werz Bio Müsli 3-zrnné s mandlemi bez lepku, 400g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 5 x Werz Bio Müsli 3-zrnné s mandlemi bez lepku, 400g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 5 x Werz Bio Müsli 3-zrnné s mandlemi bez lepku, 400g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 815 Kč
Naše cena: 543 Kč Ověřit dostupnost

Bezlepková müsli směs rýžových, pohankových a jáhlových vloček s mandlemi a hrozinkami představují jak lahodné müsli pro nenáročné celialiky, tak optimální plnohodnotný základ na zdravé a vyvážené müsli, kdy pomocí Vaší fantazie už zbývá jen doplnit další přísady a unikátní zdravé domácí bezlepkové müsli je na světě. Ideální s rostlinným mlékem, jogurtem či tvarohem nebo jednoduše samotné jako zdravá a vydatná svačinka či snídaně nejen pro Vaše nejmenší kdykoliv během dne. Složení: 3-zrnné celozrnné vločky* (51%) (rýže*, proso*, pohanka*), hrozinky*, mandle* (12%).*Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1493 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 62.8 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 7.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.3 g, Bílkoviny: 7.2 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 5 x Werz Bio Müsli 3-zrnné s mandlemi bez lepku, 400g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 5 x Werz Bio Müsli 3-zrnné s mandlemi bez lepku, 400g

Oliver Bílovský, Veverská Bítýška

Oliver Bílovský, Veverská Bítýška:
Tento 5 x Werz Bio Müsli 3-zrnné s mandlemi bez lepku, 400g jsem si vybral po přečtení různých zkušeností.Vzhledem k tomu že mám aut více,mám možnost srovnávat i ostatní prodejce ale tento se mi stále jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám krátkou dobu a tak na nějakou dlouhodobou recenzi je ještě čas ale zatím se jeví jako slušný výrobek.

Gabriela Kebrdlová, Smolotely

Gabriela Kebrdlová, Smolotely:
Tento 5 x Werz Bio Müsli 3-zrnné s mandlemi bez lepku, 400g jsem si objednala z důvodu nízké ceny a zejména proto, že byl dostupný. Byla jsem na nervy, jelikož hodnocení nebyly moc skvělé. Největším negativem byl datum dodání. Bohužel to byla pravda. Tento 5 x Werz Bio Müsli 3-zrnné s mandlemi bez lepku, 400g jsem vyžadovala poměrně rychle, a nakonec jsem ho dostala s nemalým zpožděním, než u konkurence.

Radim Hajzner, Klášterská Lhota

Radim Hajzner, Klášterská Lhota:
5 x Werz Bio Müsli 3-zrnné s mandlemi bez lepku, 400g si objednávám už dlouho. Ne každému je asi po chuti, ale proto na něj nedám dopustit. Cítím se díky jí skvěle. Rozhodně jej můžu všem známým doporučit. Navíc za takovou cenu, jakou jsem objevil tady, jsem jej na trhu ještě nenašel. Pokud váháte, tak si to určitě pořiďte taky, protože za takovou cenu 5 x Werz Bio Müsli 3-zrnné s mandlemi bez lepku, 400g jinde nakoupíte.

Lukáš Pidima, Poběžovice u Holic

Lukáš Pidima, Poběžovice u Holic:
Kvalitní a cenově dostupný 5 x Werz Bio Müsli 3-zrnné s mandlemi bez lepku, 400g, ke kterému se rád vracím. Vadí mi pouze menší hrubost povrchu než u předchozí verze. Jinak jsem nadšený vyhotovením. Byl to dárek, takže jsem si nemohl hodně vybírat, ale opravdu mě to udělalo radost. Přemýšlím o zakoupení dalšího kusu této značky. Doporučuji.

Radek Stratinský, Tomice

Radek Stratinský, Tomice:
Vyborný 5 x Werz Bio Müsli 3-zrnné s mandlemi bez lepku, 400g, bohuzel v nasi zemi predrazena. Jeste zacatkem května stala moc, nyni ji vetsina eshopů nabizi levněji. nechapu teto cenove politice. Pro mne to znamena jet do Budapešti, abych usetril. Takto jsme tam jeli i pro další věci. Co se to tady v Praze deje s cenami???

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 14. 12. 2018.

Hodnocení 5 x Werz Bio Müsli 3-zrnné s mandlemi bez lepku, 400g

hodnocení 5/5 od 21 hodnotících

Diskuze 5 x Werz Bio Müsli 3-zrnné s mandlemi bez lepku, 400g

Nela D: já jsem to prostě chtěla

Zuzana H: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Sofie T: děda je z dárku je nadšený

Adéla Z: dobré

Nela H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 5 x Werz Bio Müsli 3-zrnné s mandlemi bez lepku, 400g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 5 x Werz Bio Müsli 3-zrnné s mandlemi bez lepku, 400g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt