5 x Werz Bio Müsli 3-zrnné s mandlemi bez lepku, 400g

5 x Werz Bio Müsli 3-zrnné s mandlemi bez lepku, 400g

5 x Werz Bio Müsli 3-zrnné s mandlemi bez lepku, 400g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 5 x Werz Bio Müsli 3-zrnné s mandlemi bez lepku, 400g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 5 x Werz Bio Müsli 3-zrnné s mandlemi bez lepku, 400g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 815 Kč
Naše cena: 543 Kč Ověřit dostupnost

Bezlepková müsli směs rýžových, pohankových a jáhlových vloček s mandlemi a hrozinkami představují jak lahodné müsli pro nenáročné celialiky, tak optimální plnohodnotný základ na zdravé a vyvážené müsli, kdy pomocí Vaší fantazie už zbývá jen doplnit další přísady a unikátní zdravé domácí bezlepkové müsli je na světě. Ideální s rostlinným mlékem, jogurtem či tvarohem nebo jednoduše samotné jako zdravá a vydatná svačinka či snídaně nejen pro Vaše nejmenší kdykoliv během dne. Složení: 3-zrnné celozrnné vločky* (51%) (rýže*, proso*, pohanka*), hrozinky*, mandle* (12%).*Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1493 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 62.8 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 7.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.3 g, Bílkoviny: 7.2 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 5 x Werz Bio Müsli 3-zrnné s mandlemi bez lepku, 400g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 5 x Werz Bio Müsli 3-zrnné s mandlemi bez lepku, 400g

Oliver Bílovský, Veverská Bítýška

Oliver Bílovský, Veverská Bítýška:
Tento 5 x Werz Bio Müsli 3-zrnné s mandlemi bez lepku, 400g jsem si vybral po dohledání různých recenzí.Vzhledem k tomu že mám aut více,mám možnost srovnávat i ostatní výrobce ale tento se mi zatím jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám nedlouhou dobu a tak na nějakou víceletou recenzi je ještě čas ale pořád se jeví jako slušný výrobek.

Gabriela Kebrdlová, Smolotely

Gabriela Kebrdlová, Smolotely:
Daný 5 x Werz Bio Müsli 3-zrnné s mandlemi bez lepku, 400g jsem si pořídila z důvodu nízké ceny a z důvodu, že byl dostupný. Byla jsem na nervy, protože hodnocení nebyly příliš dobré. Největším negativem byl den doručení. Bohužel to byla pravda. Tento 5 x Werz Bio Müsli 3-zrnné s mandlemi bez lepku, 400g jsem chtěla mít doma docela rychle, a nakonec ho pošta doručila s nemalým zpožděním, jak uváděly jiné internetové obchody.

Radim Hajzner, Klášterská Lhota

Radim Hajzner, Klášterská Lhota:
5 x Werz Bio Müsli 3-zrnné s mandlemi bez lepku, 400g si pořizuji už dlouho. Ne každému je asi po chuti, ale přesto na něj nedám dopustit. Cítím se díky tomu bezvadně. Rozhodně jej můžu všem přátelům doporučit. Navíc za takovou hodnotu, jakou jsem našel tady, jsem jej na trhu ještě nepotkal. Pokud váháte, tak si to určitě kupte také, protože za takovou cenu 5 x Werz Bio Müsli 3-zrnné s mandlemi bez lepku, 400g jinde neseženete.

Lukáš Pidima, Poběžovice u Holic

Lukáš Pidima, Poběžovice u Holic:
Perfektní a cenově dostupný 5 x Werz Bio Müsli 3-zrnné s mandlemi bez lepku, 400g, ke kterému se rád vracím. Vadí mi jen menší barevnost než u předchozí verze. Jinak jsem spokojený se kvalitou. Byl to dárek, proto jsem si nemohl hodně vybírat, ale vážně mě to potěšilo. Přemýšlím o pořízení dalšího kusu této značky. Doporučuji.

Radek Stratinský, Tomice

Radek Stratinský, Tomice:
Vyborna 5 x Werz Bio Müsli 3-zrnné s mandlemi bez lepku, 400g, bohuzel v nasi zemi drahá. Jeste zacatkem února stala přespříliš, nyni ji vetsina prodavačů nabizi levněji. Nerozumim teto cenove politice. Pro mne to znamena jet do Mnichova, abych usetril. Takto jsme tam jeli i pro mnohé věci. Co se to tady v Praze deje s cenami???

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 10. 2018.

Hodnocení 5 x Werz Bio Müsli 3-zrnné s mandlemi bez lepku, 400g

hodnocení 5/5 od 19 hodnotících

Diskuze 5 x Werz Bio Müsli 3-zrnné s mandlemi bez lepku, 400g

Sabina K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Alena T: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Daniela M: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Eliška L: Je to dostatečné?

Filip T: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 5 x Werz Bio Müsli 3-zrnné s mandlemi bez lepku, 400g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 5 x Werz Bio Müsli 3-zrnné s mandlemi bez lepku, 400g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt