5 x Werz Bio Müsli 3-zrnné s mandlemi bez lepku, 400g

5 x Werz Bio Müsli 3-zrnné s mandlemi bez lepku, 400g

5 x Werz Bio Müsli 3-zrnné s mandlemi bez lepku, 400g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 5 x Werz Bio Müsli 3-zrnné s mandlemi bez lepku, 400g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 5 x Werz Bio Müsli 3-zrnné s mandlemi bez lepku, 400g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 815 Kč
Naše cena: 543 Kč Ověřit dostupnost

Bezlepková müsli směs rýžových, pohankových a jáhlových vloček s mandlemi a hrozinkami představují jak lahodné müsli pro nenáročné celialiky, tak optimální plnohodnotný základ na zdravé a vyvážené müsli, kdy pomocí Vaší fantazie už zbývá jen doplnit další přísady a unikátní zdravé domácí bezlepkové müsli je na světě. Ideální s rostlinným mlékem, jogurtem či tvarohem nebo jednoduše samotné jako zdravá a vydatná svačinka či snídaně nejen pro Vaše nejmenší kdykoliv během dne. Složení: 3-zrnné celozrnné vločky* (51%) (rýže*, proso*, pohanka*), hrozinky*, mandle* (12%).*Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1493 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 62.8 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 7.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.3 g, Bílkoviny: 7.2 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 5 x Werz Bio Müsli 3-zrnné s mandlemi bez lepku, 400g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 5 x Werz Bio Müsli 3-zrnné s mandlemi bez lepku, 400g

Oliver Bílovský, Veverská Bítýška

Oliver Bílovský, Veverská Bítýška:
Tento 5 x Werz Bio Müsli 3-zrnné s mandlemi bez lepku, 400g jsem si vybral po přečtení různých zkušeností.Vzhledem k tomu že mám milenek více,mám možnost srovnávat i ostatní prodejce ale tento se mi zatím jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám krátkou dobu a tak na nějakou dlouhodobou recenzi je ještě čas ale zatím se jeví jako perfektní výrobek.

Gabriela Kebrdlová, Smolotely

Gabriela Kebrdlová, Smolotely:
Daný 5 x Werz Bio Müsli 3-zrnné s mandlemi bez lepku, 400g jsem si pořídila na základě nízké ceny a hlavně, že byl ihned k odeslání. Byla jsem nesvá, jelikož zkušenosti zákazníků nebyly moc pozitivní. Nejvíce proti bylo datum dodání. Bohužel měli pravdu. Tento 5 x Werz Bio Müsli 3-zrnné s mandlemi bez lepku, 400g jsem vyžadovala poměrně rychle, a ve finále ho kurýr přivezl s nemalým zpožděním, jak bylo uvedeno u konkurence.

Radim Hajzner, Klášterská Lhota

Radim Hajzner, Klášterská Lhota:
5 x Werz Bio Müsli 3-zrnné s mandlemi bez lepku, 400g si kupuji už dlouho. Ne každému je asi po chuti, ale proto na něj nedám dopustit. Cítím se díky jí skvěle. Rozhodně jej můžu všem okolo doporučit. Navíc za takovou design, jakou jsem objevil zde, jsem jej na trhu ještě nenašel. Pokud nejste si jistí, tak si to určitě pořiďte také, protože za takovou cenu 5 x Werz Bio Müsli 3-zrnné s mandlemi bez lepku, 400g jinde neseženete.

Lukáš Pidima, Poběžovice u Holic

Lukáš Pidima, Poběžovice u Holic:
Perfektní a cenově levný 5 x Werz Bio Müsli 3-zrnné s mandlemi bez lepku, 400g, ke kterému se rád navrátím. Vadí mi jen menší velikost než u předchozí verze. Jinak jsem spokojený se vyhotovením. Byl to dárek, proto jsem si nemohl moc vybírat, ale opravdu mě to potěšilo. Přemýšlím o zakoupení ještě jednoho kusu této značky. Doporučuji.

Radek Stratinský, Tomice

Radek Stratinský, Tomice:
Vyborna 5 x Werz Bio Müsli 3-zrnné s mandlemi bez lepku, 400g, bohuzel v nasi zemi drahá. Jeste zacatkem ledna stala moc, nyni ji vetsina prodavačů nabizi levněji. Nerozumim teto cenove politice. Pro mne to znamena jet do Drážďan, abych usetril. Takto jsme tam jeli i pro mnohé věci. Co se to tady v Ostravě deje s cenami???

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 08. 2018.

Hodnocení 5 x Werz Bio Müsli 3-zrnné s mandlemi bez lepku, 400g

hodnocení 5/5 od 13 hodnotících

Diskuze 5 x Werz Bio Müsli 3-zrnné s mandlemi bez lepku, 400g

Jaroslav H: tak jsem to dostala aje to super

Sebastian Ř: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Denisa K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Lucie F: Tento 5 x Werz Bio Müsli 3-zrnné s mandlemi bez lepku, 400g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Marek T: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 5 x Werz Bio Müsli 3-zrnné s mandlemi bez lepku, 400g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 5 x Werz Bio Müsli 3-zrnné s mandlemi bez lepku, 400g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt