6 x Allos Bio Pomazánka z červené řepy, 135g

6 x Allos Bio Pomazánka z červené řepy, 135g

6 x Allos Bio Pomazánka z červené řepy, 135g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Allos Bio Pomazánka z červené řepy, 135g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Allos Bio Pomazánka z červené řepy, 135g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2996 Kč
Naše cena: 1997 Kč Ověřit dostupnost

Zeleninová pomazánka s červenou řepou od německého biofarmáře bez přidaného cukru vyniká svou čerstvostí. Klasická pomazánka vhodná pro každodenní spotřebu představuje zdravou a chutnou pochoutku klasické chuti ideální do každé zdravé kuchyně na chleba, pečivo, toasty či topinky na snídani či jako malá svačinka kdykoliv během dne nejen pro všechny milovníky originálních zdravých pomazánek. Složení: Červená řepa* (50%), křen* (12%), slunečnicový olej*, slunečnicová semena*, okurky* (4%), cibule* (4%), červená řepa*, sirup z agáve*, bramborový škrob*, koncentrované citronové šťávy*, mořská sůl , zahušťovadlo: guma z lusku rohovníku*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 943 kJ (228 kcal) na 100 g. Sacharidy: 10.7 g, (z toho cukr: 7.3 g), Tuky: 18.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.5 g, Bílkoviny: 2.7 g, Sůl: 1.9 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Allos Bio Pomazánka z červené řepy, 135g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Allos Bio Pomazánka z červené řepy, 135g

Jáchym Turay, Snět

Jáchym Turay, Snět:
Brouzdám na internetu opravdu často, je to pro mě rychlejší. Podobné to je také s 6 x Allos Bio Pomazánka z červené řepy, 135g. Prostě jsem vypátral ten svůj, nakoupil a za pár dní byl 6 x Allos Bio Pomazánka z červené řepy, 135g rovnou ve schránce. Já se místo toho můžu věnovat jiným aktivitám. Jsem opravdu rád za skutečnost, že taková možnost existuje, 6 x Allos Bio Pomazánka z červené řepy, 135g se mi opravdu zalíbil. Tato alternativa nakupování je ideální pro všechny ty z vás, kteří nemají, podobně jako já, rádi ztrátu času v přeplněných nákupních galeriích.

Kristýna Dotková, Nespeky

Kristýna Dotková, Nespeky:
6 x Allos Bio Pomazánka z červené řepy, 135g mi koupil manžel k svátku. Byla jsem trochu překvapená. Takové překvapení si normálně nedáváme. "Zkus to a poznáš," řekl mi, když shlédl, jak se tvářím. S lehkou nedůvěrou, ale přece jen jsem 6 x Allos Bio Pomazánka z červené řepy, 135g vyzkoušela. Nyní už se tomu spolu smějeme. S dárkem mě teda víc než udělal radost.

Roman Preisinger, Kovanec

Roman Preisinger, Kovanec:
Než jsem si nechal zaslat 6 x Allos Bio Pomazánka z červené řepy, 135g, tak jsem zavolal prodejci zda skutečně mají 6 x Allos Bio Pomazánka z červené řepy, 135g na skladě. Byl jsem nervózní, ale neopodstatněně, zanedlouho mi doma zvonil pošťák. Blesková rychlost dopravy a pohodová cena.

Petr Slavětinský, Dolní Bojanovice

Petr Slavětinský, Dolní Bojanovice:
Po zkušenostech se domácím nářadím už nakupuji pouze 6 x Allos Bio Pomazánka z červené řepy, 135g. perfektně drží, rukojeť je jemná. S 6 x Allos Bio Pomazánka z červené řepy, 135g se dostanete úplně všude. Koupil jsem ji na zahradní práce, 1x použita na dřevo. Funguje skvěle

Sebastian Fryštacký, Dubicko

Sebastian Fryštacký, Dubicko:
Nejdříve jsem byl hodně skeptický. Ovšem okamžitě po zakoupení si mě 6 x Allos Bio Pomazánka z červené řepy, 135g rychle získal, je skutečně úžasný. Nemám co záporného bych dopsal a to jsem vytrvalý kritik. Asi bych trochu přidal na vzhledu, ale jak se píše, sto lidí, deset chutí. {UrčitěRozhodně doporučuji, zde není proč váhat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 08. 2019.

Hodnocení 6 x Allos Bio Pomazánka z červené řepy, 135g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Allos Bio Pomazánka z červené řepy, 135g

Johana B: já jsem to prostě chtěla

Barbora C: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Nikola K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Vojtěch K: Celkem jsem spokojený.

Viktorie C: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Allos Bio Pomazánka z červené řepy, 135g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Allos Bio Pomazánka z červené řepy, 135g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt