6 x Antersdorfer Bio Rýže Basmati neloupaná, 1kg

6 x Antersdorfer Bio Rýže Basmati neloupaná, 1kg

6 x Antersdorfer Bio Rýže Basmati neloupaná, 1kg

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Antersdorfer Bio Rýže Basmati neloupaná, 1kg. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Antersdorfer Bio Rýže Basmati neloupaná, 1kg vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1314 Kč
Naše cena: 876 Kč Ověřit dostupnost

Dlouhozrnná rýže Basmati, neloupaná, prvotřídní celozrnné kvality a klasické jemně oříškové chuti, si díky své přírodní formě zachovává všechny důležité látky a jedinečné aroma, a představuje oblíbenou rýžovou odrůdu v zdravější neloupané formě. Ideální přísada do rozličných polévek, asijských jídel a jako výjimečná příloha rozličným zeleninovým jídlům dle Vaší kulinářské fantazie. Složení: Dlouhozrnná rýže Basmati neloupaná*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1516 kJ (358 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72.2 g, (z toho cukr: 0.9 g), Tuky: 3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.9 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.4 g, Bílkoviny: 9.8 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Antersdorfer Bio Rýže Basmati neloupaná, 1kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Antersdorfer Bio Rýže Basmati neloupaná, 1kg

Eva Strnisková, Babice u Rosic:
Tento 6 x Antersdorfer Bio Rýže Basmati neloupaná, 1kg jsem shlédla u maminky a začala jsem se o něj informovat. Na kamarádky doporučení jsem okamžitě, co jsem přišla z kanceláře, sedla k tabletu a zakoupila. Po celkem krátké chvíli zazvonil kurýr a já ho můžu otestovat. Jsem opravdu spokojená a budu doporučovat dál. Nejen svým kamarádkám, ale každému, koho uvidím a dám se s ním do rozhovoru.

Veronika Téglová, Čichalov:
Na nákupy přes internet jsem si pořádně nezvykla. Jsem ze "staré gardy", i když samozřejmě vím, že je to někdy levnější a jsou výrobky, které sám na vesnici ani jinak nesežene. O objednání 6 x Antersdorfer Bio Rýže Basmati neloupaná, 1kg jsem přemýšlela už celkem delší dobu. A dcera mě doslova přemlouvala, ať si ho koupím. Pomohla mi s vyplněním potřebných kolonek a za několik dnů 6 x Antersdorfer Bio Rýže Basmati neloupaná, 1kg dorazil. Užívám ho již druhý měsíc a jsem vysloveně spokojená.

Karel Kludka, Čestlice:
6 x Antersdorfer Bio Rýže Basmati neloupaná, 1kg je prostě vynikající! Po saměťáku jsem se několik let pohyboval po Evropě jako obchodní zástupce a tak mám možnost porovnání. Je vidět obrovský pokrok a i v Česku je možné najít velmi výbornou nabídku. Po všech stránkách konkuruje prodejcům v Evropě a cenově je asi levnější než v některých okolních státech. Jen tak dál.

Antonín Skuhravý, Holedeč:
Nejedná se nějakou převratnou novinku, ale mě vyhovuje. Nejprve jsem chtěl pořídit novější 6 x Antersdorfer Bio Rýže Basmati neloupaná, 1kg, ale přece jenom jsem se rozhodl, že se spokojím se starším modelem a jsem za to i rád. Kamarád si pořídil tedy dražší a neustále má nějaké chyby. Já jej užívám přes půl roku a nenašel jsem zatím žádné chyby.

Viktorie Půdová, Doloplazy:
Za náš roky používaný 6 x Antersdorfer Bio Rýže Basmati neloupaná, 1kg, na který jsem zvyklá, jsem hledala jiný, protože původní už není k dostání. Hledala jsem na internetu a našla tento. Má o hodně lepší funkčnost a i vzhledově se mi líbil, tak jsem jej ihned zakoupila, protože i cenově je pro mne přijatelný. Moje volba byla po všech ohledech dobrá a počítám i do budoucna.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 03. 2018.

Hodnocení 6 x Antersdorfer Bio Rýže Basmati neloupaná, 1kg

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Antersdorfer Bio Rýže Basmati neloupaná, 1kg

Aneta T: Proboha. To raději přispěju na charitu

Daniel M: 110 % spokojenost

Denisa B: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Rozálie C: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Michal R: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Antersdorfer Bio Rýže Basmati neloupaná, 1kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Antersdorfer Bio Rýže Basmati neloupaná, 1kg

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt