6 x Antersdorfer Bio Rýže Basmati neloupaná, 1kg

6 x Antersdorfer Bio Rýže Basmati neloupaná, 1kg

6 x Antersdorfer Bio Rýže Basmati neloupaná, 1kg

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Antersdorfer Bio Rýže Basmati neloupaná, 1kg. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Antersdorfer Bio Rýže Basmati neloupaná, 1kg vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1274 Kč
Naše cena: 849 Kč Ověřit dostupnost

Dlouhozrnná rýže Basmati, neloupaná, prvotřídní celozrnné kvality a klasické jemně oříškové chuti, si díky své přírodní formě zachovává všechny důležité látky a jedinečné aroma, a představuje oblíbenou rýžovou odrůdu v zdravější neloupané formě. Ideální přísada do rozličných polévek, asijských jídel a jako výjimečná příloha rozličným zeleninovým jídlům dle Vaší kulinářské fantazie. Složení: Dlouhozrnná rýže Basmati neloupaná*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1516 kJ (358 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72.2 g, (z toho cukr: 0.9 g), Tuky: 3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.9 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.4 g, Bílkoviny: 9.8 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Antersdorfer Bio Rýže Basmati neloupaná, 1kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Antersdorfer Bio Rýže Basmati neloupaná, 1kg

Anna Sidorová, Zvoleněves

Anna Sidorová, Zvoleněves:
Objednávám na tomto Eshopu dle potřeby. Vždy jsem spokojena jak s hezkou komunikací, tak s produktem, které mi přijde. Vše je kvalitně zabaleno a zasláno v nejrychlejší možné době. Opravdu můžu tento produkt doporučit všem. Navíc budete mile potěšeni tím, jak hezky funguje. A milé jednání, vstřícnost a pilná komunikace jsou jen bonusem navíc, který miluji.

Petr Kurel, Sobčice

Petr Kurel, Sobčice:
Před časem jsem objevil katalog 6 x Antersdorfer Bio Rýže Basmati neloupaná, 1kg, kde jsem si o tom dohledal podrobnější informace. Zaujal mě už papírově podobě. Objednal jsem ho jako překvapení a zároveň šikovnou pomůcku. A musím říct, že jsem jistě nekoupil špatně. Vzhled, cena, provedení – všechno na špičkové úrovni. Rozhodně se nemusím obávat, že by takový dárek přišel nevhod. Málo co udělalo mé ženě takovou radost, jako tento 6 x Antersdorfer Bio Rýže Basmati neloupaná, 1kg.

Tomáš Zelníček, Střelná

Tomáš Zelníček, Střelná:
Není hodně takových výrobků jako právě 6 x Antersdorfer Bio Rýže Basmati neloupaná, 1kg. Už po prvním vyzkoušení mi bylo jasné, že tohle je skutečně to, co jsem dlouho čekal. V dnešní době určitě není nadbytek kvalitního zboží v této cenové kategorii. 6 x Antersdorfer Bio Rýže Basmati neloupaná, 1kg splňuje vše, co jsem očekával, snad ještě víc, předčil má celkem přemrštěná očekávání. Proto ho rád doporučím všem z okolí, kteří o zakoupení přemýšlíte. Speciálně je třeba zvýraznit vstřícnost ze strany eshopu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 07. 2018.

Hodnocení 6 x Antersdorfer Bio Rýže Basmati neloupaná, 1kg

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 6 x Antersdorfer Bio Rýže Basmati neloupaná, 1kg

Kamila R: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Marek H: funkční výrobek

Dominika H: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Pavel M: 6 x Antersdorfer Bio Rýže Basmati neloupaná, 1kg je dobrý, ale chtělo yb to větší

Viktorie V: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Antersdorfer Bio Rýže Basmati neloupaná, 1kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Antersdorfer Bio Rýže Basmati neloupaná, 1kg

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt