6 x Antersdorfer Bio Rýže Basmati neloupaná, 1kg

6 x Antersdorfer Bio Rýže Basmati neloupaná, 1kg

6 x Antersdorfer Bio Rýže Basmati neloupaná, 1kg

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Antersdorfer Bio Rýže Basmati neloupaná, 1kg. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Antersdorfer Bio Rýže Basmati neloupaná, 1kg vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1274 Kč
Naše cena: 849 Kč Ověřit dostupnost

Dlouhozrnná rýže Basmati, neloupaná, prvotřídní celozrnné kvality a klasické jemně oříškové chuti, si díky své přírodní formě zachovává všechny důležité látky a jedinečné aroma, a představuje oblíbenou rýžovou odrůdu v zdravější neloupané formě. Ideální přísada do rozličných polévek, asijských jídel a jako výjimečná příloha rozličným zeleninovým jídlům dle Vaší kulinářské fantazie. Složení: Dlouhozrnná rýže Basmati neloupaná*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1516 kJ (358 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72.2 g, (z toho cukr: 0.9 g), Tuky: 3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.9 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.4 g, Bílkoviny: 9.8 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Antersdorfer Bio Rýže Basmati neloupaná, 1kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Antersdorfer Bio Rýže Basmati neloupaná, 1kg

Anna Sidorová, Zvoleněves

Anna Sidorová, Zvoleněves:
Objednávám na tomto obchodu dle potřeby. Vždy jsem ráda jak s milou komunikací, tak s produktem, který mi přijde. Vše je pečlivě zabaleno a zasláno v nejrychlejší možné době. Opravdu můžu tento model doporučit všem. Navíc budete mile potěšeni tím, jak krásně slouží. A milé jednání, vstřícnost a pilná komunikace jsou jen bonusem navíc, který miluji.

Petr Kurel, Sobčice

Petr Kurel, Sobčice:
Nedávno jsem objevil katalog 6 x Antersdorfer Bio Rýže Basmati neloupaná, 1kg, kde jsem si o něm dohledal podrobnější informace. Oslovil mě už katalogovš podobě. Objednal jsem ho jako dárek a také šikovnou pomůcku. A musím napsat, že jsem určitě neudělal špatně. Vzhled, cena, provedení – všechno na špičkové úrovni. Alespoň se nemusím obávat, že by takový dárek byl by nevhod. Nic co udělalo mé manželce velkou radost, jako tento 6 x Antersdorfer Bio Rýže Basmati neloupaná, 1kg.

Tomáš Zelníček, Střelná

Tomáš Zelníček, Střelná:
Není mnoho podobných výrobků jako právě 6 x Antersdorfer Bio Rýže Basmati neloupaná, 1kg. Už po prvním otestování mi bylo jasné, že toto je přesně to, co jsem dlouho čekal. V dnešní době určitě není přebytek kvalitního zboží v této váhové kategorii. 6 x Antersdorfer Bio Rýže Basmati neloupaná, 1kg dělá vše, co jsem očekával, snad ještě víc, předčil má poměrně přemrštěná očekávání. Proto ho rád doporučím všem z vás, kteří o zakoupení přemýšlíte. Zvláště je třeba zmínit vstřícnost ze strany obchodu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 10. 2018.

Hodnocení 6 x Antersdorfer Bio Rýže Basmati neloupaná, 1kg

hodnocení 5/5 od 16 hodnotících

Diskuze 6 x Antersdorfer Bio Rýže Basmati neloupaná, 1kg

Veronika M: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Vojtěch K: 110 % spokojenost

Natálie H: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Daniela H: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Valerie P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Antersdorfer Bio Rýže Basmati neloupaná, 1kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Antersdorfer Bio Rýže Basmati neloupaná, 1kg

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt