6 x Arche Bio Instantní Miso zeleninový vývar, 120g

6 x Arche Bio Instantní Miso zeleninový vývar, 120g

6 x Arche Bio Instantní Miso zeleninový vývar, 120g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Arche Bio Instantní Miso zeleninový vývar, 120g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Arche Bio Instantní Miso zeleninový vývar, 120g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1092 Kč
Naše cena: 728 Kč Ověřit dostupnost

Klasický instantní zeleninový Miso vývar, prvotřídní kvality a tradiční receptury, představuje originální asijskou kořeněnou polévku, nevšední a výrazné chuti, ideální na rychlou přípravu a dochucení rozličných jídel v každé zdravé kuchyni, nejen pro milovníky asijských polévek.Složení: Mořská sůl, maltodextrin*, miso prášek* (17%) (sójové boby*, hnědá rýže*, mořská sůl, kropidlák rýžový), zelenina* v různých hmotnostních poměrech (mrkev*, cibule*), palmový tuk*, koriandr*, zázvor*, muškátový květ*, česnek*, pepř*, petržel* (0,1%). Může obsahovat stopy lepku. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 854 kJ (204 kcal) na 100 g. Sacharidy: 37.1 g, (z toho cukr: 5.3 g), Tuky: 3.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 4.5 g, Sůl: 44.3 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Arche Bio Instantní Miso zeleninový vývar, 120g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Arche Bio Instantní Miso zeleninový vývar, 120g

Alena Jarošíková, Bečice

Alena Jarošíková, Bečice:
Člověk musí číst složení (jako na všem) a nebýt pohodlný se ptát a pak dříve nebo později dostane co hledápoptává}. Dostali by ode mne plný počet hvězdiček, kdyby nehrozilo, že si člověk omylem pořídí 6 x Arche Bio Instantní Miso zeleninový vývar, 120g z části z něčeho co dýchalo a mělo maminku a tatínka.

Radek Spěšný, Petrov

Radek Spěšný, Petrov:
6 x Arche Bio Instantní Miso zeleninový vývar, 120g si kupuji už dlouho. Ne každému je asi po chuti, ale stejně na něj nedám dopustit. Cítím se díky jí skvěle. Rozhodně jej můžu všem kamarádům doporučit. Navíc za takovou kvalitu, jakou jsem našel tady, jsem jej na trhu ještě nepotkal. Pokud nejste si jistí, tak si to určitě pořiďte také, protože za takovou cenu 6 x Arche Bio Instantní Miso zeleninový vývar, 120g jinde nakoupíte.

Martin Mařas, Zábrdí

Martin Mařas, Zábrdí:
Byla to levná nabídka. Stejné věci sleduji na webu a v reklamách už dlouho, ale takhle skvělou cenu jsem u 6 x Arche Bio Instantní Miso zeleninový vývar, 120g fakt ještě neviděl. Věděl jsem, že je výrobek opravdu kvalitní, takže by byl určitě hřích nechat si ho za těchto super podmínek ztratit. nemeškal jsem ani hodinu a udělal jsem vhodně. Už dlouho mi nic neudělalo velkou radost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení 6 x Arche Bio Instantní Miso zeleninový vývar, 120g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Arche Bio Instantní Miso zeleninový vývar, 120g

Adam H: je to fajné

Aleš K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Dominik P: funkční výrobek

Jonáš W: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Vanesa O: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Arche Bio Instantní Miso zeleninový vývar, 120g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Arche Bio Instantní Miso zeleninový vývar, 120g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt