6 x Arche Bio Meruňky japonské nakládané, 125g

6 x Arche Bio Meruňky japonské nakládané, 125g

6 x Arche Bio Meruňky japonské nakládané, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Arche Bio Meruňky japonské nakládané, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Arche Bio Meruňky japonské nakládané, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2048 Kč
Naše cena: 1365 Kč Ověřit dostupnost

Unikátní japonské meruňky Umeboshi nakládané s perilou křovitou v mořské soli představují naprosto jedinečnou japonskou zdravou pochoutku s pozitivním vlivem na lidský metabolismus a originální exotický doplněk každé zdravé výživy.Složení: Ryujin Umeboši* (meruňka japonská (86%)), perila křovitá*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 156 kJ (37 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0.4 g, (z toho cukr:

3 důvody proč prodáváme 6 x Arche Bio Meruňky japonské nakládané, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Arche Bio Meruňky japonské nakládané, 125g

Kamila Sklenková, Řepín

Kamila Sklenková, Řepín:
Na tomto 6 x Arche Bio Meruňky japonské nakládané, 125g se mi líbí široká škála všelijakého ovládání, i když ovládání je krapet těžší a musel mi poradit sousedův dospívající syn. Těžko říct, zda se to někdy naučím a jestli reálně všechny funkce využiji. Budu šťastná, když se naučím potřebné věci a zbytek asi nepoužiji. Přesto za takto nízkou cenu, bych nečekala tolik různých funkcí. Až budete všechny hledat, pozor na to, některé jsou unikátně skryté. Nicméně manuál je poměrně přehledný.

Zdeněk Bukai, Křišťanovice

Zdeněk Bukai, Křišťanovice:
6 x Arche Bio Meruňky japonské nakládané, 125g a ještě jednou 6 x Arche Bio Meruňky japonské nakládané, 125g. Perfektní produkt, který mi hodně ulehčil život. Žádná nákladná příprava, žádné obludné hledání. Na internetu jsem ho proplatil dříve a měl jsem trochu obavy. Ale třetí den přišla SMS od pošťáka a datem a přesnou hodinou dodání. Vše se stalo, jak mělo, proto jsem své zboží v pořádku dostal a mohl začít užívat. Opravdu celková spokojenost.

Karolína Vicánová, Lazníčky

Karolína Vicánová, Lazníčky:
Našla jsem si u vás 6 x Arche Bio Meruňky japonské nakládané, 125g a jsem hodně spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem si představovala a hlavně funguje. Hodně si cením rychlosti doručení, která byla opravdu rychlá. Takové jednání jako u vás bohužel není časté. Ještě jednou mnohokrát děkuji za skvělé služby. Patřím mezi pedantky, takže hodně často nechválím. Tentokrát však musím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 10. 2018.

Hodnocení 6 x Arche Bio Meruňky japonské nakládané, 125g

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 6 x Arche Bio Meruňky japonské nakládané, 125g

Zuzana B: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Anna E: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Amálie R: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Simona H: Proboha. To raději přispěju na charitu

Filip Š: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Arche Bio Meruňky japonské nakládané, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Arche Bio Meruňky japonské nakládané, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt