6 x Arche Bio Meruňky japonské nakládané, 125g

6 x Arche Bio Meruňky japonské nakládané, 125g

6 x Arche Bio Meruňky japonské nakládané, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Arche Bio Meruňky japonské nakládané, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Arche Bio Meruňky japonské nakládané, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2048 Kč
Naše cena: 1365 Kč Ověřit dostupnost

Unikátní japonské meruňky Umeboshi nakládané s perilou křovitou v mořské soli představují naprosto jedinečnou japonskou zdravou pochoutku s pozitivním vlivem na lidský metabolismus a originální exotický doplněk každé zdravé výživy.Složení: Ryujin Umeboši* (meruňka japonská (86%)), perila křovitá*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 156 kJ (37 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0.4 g, (z toho cukr:

3 důvody proč prodáváme 6 x Arche Bio Meruňky japonské nakládané, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Arche Bio Meruňky japonské nakládané, 125g

Kamila Sklenková, Řepín

Kamila Sklenková, Řepín:
Na tomto 6 x Arche Bio Meruňky japonské nakládané, 125g se mi líbí pestrá škála všelijakého ovládání, i když ovládání je poněkud složité a musel mi poradit můj pubertální kluk. Těžko říct, zda se to někdy naučím a jestli reálně všechny funkce použiji. Budu šťastná, když se naučím základní věci a ostatní asi nepoužiji. Nicméně za takto nízkou cenu, bych nečekala tolik různých funkcí. Až budete všechny hledat, bacha na to, některé jsou dobře skryté. Nicméně manuál je celkem čitelný.

Zdeněk Bukai, Křišťanovice

Zdeněk Bukai, Křišťanovice:
6 x Arche Bio Meruňky japonské nakládané, 125g a znovu 6 x Arche Bio Meruňky japonské nakládané, 125g. Skvělý výrobek, který mi hodně zpříjemnil život. Žádná pracná instalace, žádné dlouhé shánění. Na internetu jsem ho proplatil předem a měl jsem trochu obavy. Ale druhý den přišla zpráva od kurýra a datem a přesnou hodinou dodání. Vše se stalo, jak mělo, proto jsem svou objednávku v pořádku obdržel a mohl začít používat. Opravdu celková spokojenost.

Karolína Vicánová, Lazníčky

Karolína Vicánová, Lazníčky:
Zakoupila jsem si u vás 6 x Arche Bio Meruňky japonské nakládané, 125g a jsem velice spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem chtěla a hlavně funguje. Velice si cením rychlosti dodání, která byla opravdu blesková. Takové jednání jako u vás bohužel není časté. Ještě jednou mnohokrát děkuji za bezchybné služby. Patřím mezi pedantky, takže hodně často nechválím. Tentokrát však musím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 08. 2018.

Hodnocení 6 x Arche Bio Meruňky japonské nakládané, 125g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Arche Bio Meruňky japonské nakládané, 125g

Sabina B: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Sofie M: děda je z dárku je nadšený

Josef T: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Vít P: Celkem jsem spokojený.

Aneta V: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Arche Bio Meruňky japonské nakládané, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Arche Bio Meruňky japonské nakládané, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt