6 x Arche Bio Meruňky japonské nakládané, 125g

6 x Arche Bio Meruňky japonské nakládané, 125g

6 x Arche Bio Meruňky japonské nakládané, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Arche Bio Meruňky japonské nakládané, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Arche Bio Meruňky japonské nakládané, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2048 Kč
Naše cena: 1365 Kč Ověřit dostupnost

Unikátní japonské meruňky Umeboshi nakládané s perilou křovitou v mořské soli představují naprosto jedinečnou japonskou zdravou pochoutku s pozitivním vlivem na lidský metabolismus a originální exotický doplněk každé zdravé výživy.Složení: Ryujin Umeboši* (meruňka japonská (86%)), perila křovitá*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 156 kJ (37 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0.4 g, (z toho cukr:

3 důvody proč prodáváme 6 x Arche Bio Meruňky japonské nakládané, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Arche Bio Meruňky japonské nakládané, 125g

Kamila Sklenková, Řepín

Kamila Sklenková, Řepín:
Na tady tom 6 x Arche Bio Meruňky japonské nakládané, 125g se mi líbí pestrá škála všelijakého ovládání, i když nastavení je trochu složité a musel mi poradit můj dospívající kluk. Těžko říct, zda se to někdy naučím a jestli vůbec všechny funkce použiji. Budu šťastná, když se naučím základní věci a zbytek asi nevyužiji. Nicméně za takto výhodnou cenu, bych nečekala tolik různých funkcí. Až budete užitečné hledat, pozor na to, některé jsou unikátně schované. Nicméně návod je poměrně srozumitelný.

Zdeněk Bukai, Křišťanovice

Zdeněk Bukai, Křišťanovice:
6 x Arche Bio Meruňky japonské nakládané, 125g a ještě jednou 6 x Arche Bio Meruňky japonské nakládané, 125g. Skvělý výrobek, který mi velmi zpříjemnil život. Žádná nákladná příprava, žádné obludné shánění. Na webu jsem ho proplatil předem a měl jsem trochu obavy. Ale třetí den přišla SMS od kurýra a datumem a přesnou hodinou doručení. Vše se stalo, jak mělo, proto jsem svou objednávku v pořádku obdržel a mohl začít používat. Opravdu maximální spokojenost.

Karolína Vicánová, Lazníčky

Karolína Vicánová, Lazníčky:
Našla jsem si u vás 6 x Arche Bio Meruňky japonské nakládané, 125g a jsem velice spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem si představovala a hlavně funguje. Hodně si cením rychlosti doručení, která byla opravdu okamžitá. Takové jednání jako u vás bohužel není časté. Ještě jednou velcekrát děkuji za perfektní služby. Patřím mezi perfekcionistky, takže příliš často nechválím. Tentokrát však musím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 06. 2018.

Hodnocení 6 x Arche Bio Meruňky japonské nakládané, 125g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Arche Bio Meruňky japonské nakládané, 125g

Hana G: já jsem to prostě chtěla

Anežka M: Je to dostatečné?

Adéla K: děda je z dárku je nadšený

Kateřina B: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Karel Ž: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Arche Bio Meruňky japonské nakládané, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Arche Bio Meruňky japonské nakládané, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt