6 x Barnhouse Bio Krunchy ovesné s lesními plody, 750g

6 x Barnhouse Bio Krunchy ovesné s lesními plody, 750g

6 x Barnhouse Bio Krunchy ovesné s lesními plody, 750g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Barnhouse Bio Krunchy ovesné s lesními plody, 750g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Barnhouse Bio Krunchy ovesné s lesními plody, 750g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1460 Kč
Naše cena: 973 Kč Ověřit dostupnost

Ovesné křupavé müsli z celozrnných vloček s malinami, borůvkami a jahodami z kvalitních pečlivě vybraných surovin bez přidaného cukru slazené pouze rýžovým sirupem díky svému složení a čerstvé příchuti lesních plodů přinášející nádech léta kdykoliv během roku představují jasnou volbu pro milovníky křupavých müsli v kombinaci s lesními plody. Ideální s rostlinným mlékem, jogurtem či tvarohem nebo jednoduše samotné jako zdravá a vydatná svačinka či snídaně nejen pro Vaše nejmenší kdykoliv během dne. Složení: Celozrnné ovesné vločky* (66%), rýžový sirup*, křupky z rýže (rýže*, ječný slad*, mořská sůl), palmový tuk*, bobule-mix* (2,5%) (maliny*, borůvky*, jahody*). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1844 kJ (439 kcal) na 100 g. Sacharidy: 66.7 g, (z toho cukr: 15.9 g), Tuky: 14.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 5.4 g, Vláknina: 6.7 g, Bílkoviny: 7.9 g, Sůl: 0.08 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Barnhouse Bio Krunchy ovesné s lesními plody, 750g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Barnhouse Bio Krunchy ovesné s lesními plody, 750g

Adéla Pavlorková, Čeperka

Adéla Pavlorková, Čeperka:
Na nákupy přes internet jsem si pořádně nezvykla. Jsem ze "staré školy", i když samozřejmě vím, že je to někdy levnější a je zboží, které sám na maloměstě ani jinak nekoupí. O objednání 6 x Barnhouse Bio Krunchy ovesné s lesními plody, 750g jsem přemýšlela už docela delší dobu. A kámoška mě vysloveně přemlouvala, ať si ho objednám. Pomohla mi s vyplněním všech těch kolonek a za pár dnů 6 x Barnhouse Bio Krunchy ovesné s lesními plody, 750g byl doručen. Používám ho již čtvrtý měsíc a jsem neodolatelně nadšená.

Šimon Talian, Krásná Hora

Šimon Talian, Krásná Hora:
V případě, že hledáte vyvážený poměr ceny a kvality, bude pro vás 6 x Barnhouse Bio Krunchy ovesné s lesními plody, 750g jasnou volbou. Hanbu si přitom neutrhne dokonce ani před nejnáročnějšími spotřebiteli. Pro zákazníky, kteří dosud váhají s objednávkou, je 6 x Barnhouse Bio Krunchy ovesné s lesními plody, 750g na seznámení se s danou kategorií výrobků úplně boží. Lehce se s ním pracuje, současně ale perfektně plní svůj účel a ustojí porovnání i s mnohem dražšími modely.

Štěpán Hodný, Černýšovice

Štěpán Hodný, Černýšovice:
Letos na narozeniny jsem si řekl, že když kupuji tolik dárků, že udělám radost i sobě, a něco si objednám. Jak jsem tak sledoval nabídky na internetu, padl mi do oka váš 6 x Barnhouse Bio Krunchy ovesné s lesními plody, 750g. Tehdy jsem si pomyslel, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho zakoupil. Nečekal jsem nic moc, nemám s obdobnými výrobky dostatečné zkušenosti, ale co mi došlo, to předčilo i moje nejlepší očekávání. Opravdu jsem nečekal, že by mi mohlo přijít něco tak dobrého! Příští Vánoce se na váš eshop podívám dříve, a počítám, že od vás objednám víc dárků než včera.

Pavel Zbuzek, Bradáčov

Pavel Zbuzek, Bradáčov:
Chtěl jsem udělat radost ženě k výročí. Vůbec jsem však neměl jasnou představu o tom, co koupit. Obrátil jsem se na vás s očekáváním a udělal jsem výborně. Poradili jste mi, jak jste nejlépe uměli a nalezený 6 x Barnhouse Bio Krunchy ovesné s lesními plody, 750g je báječný. Žena byla nadšená. Překvapivě jsem ještě ušetřil. Určitě u vás opět v budoucnu něco zakoupím, vše proběhlo naprosto klidně, až jsem byl sám překvapený.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 06. 2018.

Hodnocení 6 x Barnhouse Bio Krunchy ovesné s lesními plody, 750g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Barnhouse Bio Krunchy ovesné s lesními plody, 750g

Amálie H: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Aneta P: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Michael B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Radek L: funkční výrobek

Klára K: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Barnhouse Bio Krunchy ovesné s lesními plody, 750g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Barnhouse Bio Krunchy ovesné s lesními plody, 750g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt