6 x Barnhouse Bio Krunchy špaldové s křupkami, 750g

6 x Barnhouse Bio Krunchy špaldové s křupkami, 750g

6 x Barnhouse Bio Krunchy špaldové s křupkami, 750g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Barnhouse Bio Krunchy špaldové s křupkami, 750g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Barnhouse Bio Krunchy špaldové s křupkami, 750g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1250 Kč
Naše cena: 833 Kč Ověřit dostupnost

Špaldové křupavé müsli z celozrnné špaldy s rýžovými křupkami a špaldovým popkornem z kvalitních surovin bez přidaného cukru slazené rýžovým sirupem představuje díky svému vysokému podílu zdravější špaldy a lahodné chuti klasickou zdravou volbu pro všechny nenáročné milovníky křupavých müsli. Ideální s rostlinným mlékem, jogurtem či tvarohem nebo jednoduše samotné jako zdravá a vydatná svačinka či snídaně nejen pro Vaše nejmenší kdykoliv během dne.Složení: Celozrnné špaldové vločky* (59%), rýžový sirup* (22%), palmový tuk*, křupky z rýže* (rýže*, ječný slad*, mořská sůl), celozrnná špaldová mouka* (5%), špaldový popcorn* (3%), mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1857 kJ (442 kcal) na 100 g. Sacharidy: 68 g, (z toho cukr: 14.4 g), Tuky: 13.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 6.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.5 g, Bílkoviny: 8.4 g, Sůl: 0.18 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Barnhouse Bio Krunchy špaldové s křupkami, 750g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Barnhouse Bio Krunchy špaldové s křupkami, 750g

Emma Kosturová, Černíny

Emma Kosturová, Černíny:
Někdy objednávám zboží přes e-shop. Mám ráda, když si věci předem otestuji. Ale u 6 x Barnhouse Bio Krunchy špaldové s křupkami, 750g se vyplatilo objednání přes internet. Ušetřila jsem spoustu peněz a zatím nebyl s ničím problém. Bleskové doručení až do kanceláře. Jsem tedy hodně spokojená a jsem ráda, že mě můj děda přesvědčil o zakoupení. Teď mi ho rovnou zabavuje, takže mu asi na svátek koupím taky takový.

Zdeněk Bandurič, Hrušová

Zdeněk Bandurič, Hrušová:
Velmi mě oslovil tento nový 6 x Barnhouse Bio Krunchy špaldové s křupkami, 750g, který byl dodán na trh. Očekával jsem moře drobností. Hezky mě překvapil svou jednoduchostí na úklid, velkou výkonností a malou cenou. I žena si ho chválí, protože jí práce výrazně ulehčila práci a máme tak mnohem více času na rodinu a na naše děti. Stal se z něj spolehlivý rodinný pomocník, bez něhož si už život nedovedeme představit.

Amálie Křepelová, Onomyšl

Amálie Křepelová, Onomyšl:
6 x Barnhouse Bio Krunchy špaldové s křupkami, 750g u nás v kanceláři jedna spolupracovnice propagovala tak, že jsem si nakonec rozmyslela, že kdyby měla být jen polovina z toho pravda, chci to aspoň vyzkoušet. Jsem spíš nevěřící, ale když jsem ji tak poslouchala, přišlo mi divné odmítat něco, s čím nemám samotná zkušenost. Docela ta cena není tak nerozumná. Nelituji ani haléře, kterou jsem za 6 x Barnhouse Bio Krunchy špaldové s křupkami, 750g zaplatila. S spokojenými příspěvky jsem se tak přidala ke spolupracovnici a od té doby si 6 x Barnhouse Bio Krunchy špaldové s křupkami, 750g zakoupily další tři.

Nikola Menzlová, Vítonice

Nikola Menzlová, Vítonice:
6 x Barnhouse Bio Krunchy špaldové s křupkami, 750g mame radi od mala (drive jsme meli kopii z číny, pozdeji jsme presli prirozene na pravý, ktere kupodivu - jak malá objevilo - se v některých pripadech daji i s 6 x Barnhouse Bio Krunchy špaldové s křupkami, 750g kombinovat :)), ditko si s nim hraje tvorive. Toto je darek a jsem si jista, ze bude prijat s štěstím.

Linda Abrlová, Oldřišov

Linda Abrlová, Oldřišov:
Ano, doporučuji!!! V žádném případě neztratí asi u nikoho doma. Solidní kvalita zpracování, žádný šmejd. Původně jsme chtěli 6 x Barnhouse Bio Krunchy špaldové s křupkami, 750g na hlavně chalupu, protože tam byl léta potřeba a nic podobného za přijatelný peníz se nedalo najít, ale nakonec jsem nakoupil jeden kus i domů, přece jen, tam ho využijeme také...

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 06. 2018.

Hodnocení 6 x Barnhouse Bio Krunchy špaldové s křupkami, 750g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Barnhouse Bio Krunchy špaldové s křupkami, 750g

Emma B: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Tereza S: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Marek L: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Matěj L: je to fajné

Ondřej F: 6 x Barnhouse Bio Krunchy špaldové s křupkami, 750g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Barnhouse Bio Krunchy špaldové s křupkami, 750g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Barnhouse Bio Krunchy špaldové s křupkami, 750g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt