6 x Davert Bio Chipsy banánové, 125g

6 x Davert Bio Chipsy banánové, 125g

6 x Davert Bio Chipsy banánové, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Davert Bio Chipsy banánové, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Davert Bio Chipsy banánové, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 390 Kč
Naše cena: 260 Kč Ověřit dostupnost

Lahodné banánové chipsy z nejkvalitnějších banánů fritované v kokosovém oleji a slazené třtinovým cukrem a medem představují klasické lahodné pokušení plné zdravých a výživných látek. Ideální jako malá svačinka pro rychlé dodání energie či jako přísada do müsli a jogurtů či na pečení sladkých dobrot všeho druhu.Složení: Banány* (68%), kokosový olej*, třtinový cukr*, med*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2216 kJ (532 kcal) na 100 g. Sacharidy: 52 g, (z toho cukr: 17 g), Tuky: 33.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 30.9 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 6.7 g, Bílkoviny: 1.7 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Davert Bio Chipsy banánové, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Davert Bio Chipsy banánové, 125g

Michael Pichler, Hukvaldy

Michael Pichler, Hukvaldy:
Dopředu bych upřesnil, že jsem šetrný člověk, občas asi až příliš. Čili než si zboží objednám, pečlivě si to prolustruji. Nepřekvapí vás proto určitě, že jsem si 6 x Davert Bio Chipsy banánové, 125g pečlivě vyhledal na webu a přečetl si články. Překvapilo mě, že byly všechny příznivé. Trochu mě to znervóznilo, ale následně jsem si 6 x Davert Bio Chipsy banánové, 125g přesto objednal. No a nezbývá mi, než k těm kladným recenzím přidat ještě jednu svou zkušenost. Byla to jistě velmi chytrá koupě.

Tobiáš Tisoň, Nová Sídla

Tobiáš Tisoň, Nová Sídla:
Stále super product, bude to si znít zvláštně, ale vlastnil jsem už i lehčí, který mi ukradli a vrátil jsem se zpět, protože i co se týče provedení, dle mě nejvyvedenější, který byl dosud prodáván. Sečteno podtrženo neříkám, že je to {nejvýhodnější|nejlepší{ koupě , co se týče barvy..velikosti 6 x Davert Bio Chipsy banánové, 125g, ale vše zatím stále spolehlivě funguje.

Tadeáš Štefanik, Jiřetín pod Jedlovou

Tadeáš Štefanik, Jiřetín pod Jedlovou:
Doporučuji všem, kteří rádi kempují a řeší velikost kufru auta při balení všech nezbytností jako je stan,spacáky, karimatky, skládací stoleček s křesly, oblečení, šlapadla a pod. Toto je super 6 x Davert Bio Chipsy banánové, 125g řešení - vše zabaleno v kufříku, který je po rozložení stolečkem.

Simona Todorovová, Malonty

Simona Todorovová, Malonty:
Nějaký čas jsem váhala mezi touto 6 x Davert Bio Chipsy banánové, 125g a obdobným, podobným. Nakonec jsem si na základě emailu, kdy jsem si vyzkoušela, jestli je výrobek skutečně na skladě a v jakém je stavu, zvolila tento produkt a svého výběru určitě nelituji. Nejen, že prodejkyně na emailu byla skutečně milá a ochotná, zboží dorazilo opravdu brzy a v originálním stavu. Všechno jak má být, můžu jinak než doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 10. 2018.

Hodnocení 6 x Davert Bio Chipsy banánové, 125g

hodnocení 5/5 od 13 hodnotících

Diskuze 6 x Davert Bio Chipsy banánové, 125g

Emma W: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Jaroslav N: Celkem jsem spokojený.

Magdaléna K: děda je z dárku je nadšený

Marek P: 110 % spokojenost

Daniel O: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Davert Bio Chipsy banánové, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Davert Bio Chipsy banánové, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt