6 x Davert Bio Datle bez pecky, 200g

6 x Davert Bio Datle bez pecky, 200g

6 x Davert Bio Datle bez pecky, 200g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Davert Bio Datle bez pecky, 200g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Davert Bio Datle bez pecky, 200g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 720 Kč
Naše cena: 480 Kč Ověřit dostupnost

Datle bez pecek té nejvyšší kvality jsou bohatým a významným zdrojem draslíku, chlóru, železa a vitamínů B a představují bohatý a rychlý energetický zdroj kdykoliv během dne. Ideální přísada do müsli, jogurtů či kaší a na sladké pečení dle Vaší fantazie, ale klidně i samotné jako sladké zdravé potěšení.Složení: Datle*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1227 kJ (290 kcal) na 100 g. Sacharidy: 65.1 g, (z toho cukr: 63.7 g), Tuky: 0.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.7 g, Bílkoviny: 1.9 g, Sůl: 0.09 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Davert Bio Datle bez pecky, 200g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Davert Bio Datle bez pecky, 200g

Eva Pahorecká, Český Brod

Eva Pahorecká, Český Brod:
S 6 x Davert Bio Datle bez pecky, 200g jsem moc spokojená, dobře sedí, jsou dobře šité, nikde netáhnout, jsou velmi pohodlné. Všichni mi je chválí, takže dělají radost nejen mně, ale i milencovi :)

Gabriela Rojkovičová, Tvrdkov

Gabriela Rojkovičová, Tvrdkov:
Byla jsem zpočátku skeptická, a protože nerada objednávám přes internet. Byla jsem se na 6 x Davert Bio Datle bez pecky, 200g kouknout v kamenném krámě. Vyzkoušela jsem jej a byla jsem okouzlena, jakého dobrého pomocníka můžu mít doma. Nemeškala jsem, sedla jsem k webu a za výhodnou cenu jej pořídila. Mám ho v bytě šest dní a nemůžu si ho vynachválit. Chci se naučit jej ovládat, ale vzhlíží to jednoduše, tak asi nebude problém.

Natálie Klabačková, Býkev

Natálie Klabačková, Býkev:
Obdržela jsem 6 x Davert Bio Datle bez pecky, 200g jako dárek a byla jsem moc hezky překvapena. Jsem opravdu spokojená a šťastná, že mi syn daroval pěkný dárek.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 14. 12. 2018.

Hodnocení 6 x Davert Bio Datle bez pecky, 200g

hodnocení 5/5 od 24 hodnotících

Diskuze 6 x Davert Bio Datle bez pecky, 200g

Miroslav M: tak jsem to dostala aje to super

Anežka H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Michal K: Celkem jsem spokojený.

Jáchym S: Jsem ráda, že to mám

Laura F: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Davert Bio Datle bez pecky, 200g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Davert Bio Datle bez pecky, 200g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt