6 x Davert Bio Datle bez pecky, 200g

6 x Davert Bio Datle bez pecky, 200g

6 x Davert Bio Datle bez pecky, 200g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Davert Bio Datle bez pecky, 200g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Davert Bio Datle bez pecky, 200g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 789 Kč
Naše cena: 526 Kč Ověřit dostupnost

Datle bez pecek té nejvyšší kvality jsou bohatým a významným zdrojem draslíku, chlóru, železa a vitamínů B a představují bohatý a rychlý energetický zdroj kdykoliv během dne. Ideální přísada do müsli, jogurtů či kaší a na sladké pečení dle Vaší fantazie, ale klidně i samotné jako sladké zdravé potěšení.Složení: Datle*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1227 kJ (290 kcal) na 100 g. Sacharidy: 65.1 g, (z toho cukr: 63.7 g), Tuky: 0.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.7 g, Bílkoviny: 1.9 g, Sůl: 0.09 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Davert Bio Datle bez pecky, 200g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Davert Bio Datle bez pecky, 200g

Simona Kadeřábková, Levínská Olešnice

Simona Kadeřábková, Levínská Olešnice:
V středu jsem dostala 6 x Davert Bio Datle bez pecky, 200g, přišel zabalený v hezkémpříjemném} a neporušeném balení. Zatím jsem stihla vyzkoušet, jestli skutečně funguje tak, jak uvádí výrobce. Je to sice jen pár dní, ale vypadá to, že je všechno tak, jak má být a můžu být i do budoucna klidná. Jinak hodnotím 6 x Davert Bio Datle bez pecky, 200g jako perfektní.

Jiří Výběra, Třešť

Jiří Výběra, Třešť:
Jedná se o malinko levnější model. Líbí se mi poměr cena-výkon, ale když už jsem si 6 x Davert Bio Datle bez pecky, 200g pořídil, tak jej určitě zužitkují. Za tu hodnotu je malinko rychlejší, ale jinak funguje skvěle a myslím, že se nám doma ještě zužitkuje. Pokud bych kupoval opět, objednal bych bych dražší typ, která bude odpovídat poměru cena-výkon.

Daniel Lettl, Vřesová

Daniel Lettl, Vřesová:
Já si obyčejně takové produkty nepořizuji, tohle dělá to má žena. Ale 6 x Davert Bio Datle bez pecky, 200g byl o něčem jiném, zboží jsem viděl na letáku a na první pohled jsem se utvrdil v tom, že ho chci. Tudíž jsem si udělal trošku radost, pořídil si ho a řekl si, že ho aspoň prověřím. Nebudu vás zbytečně napínat, je to úplně vynikající věcička a nechci domýšlet, kde bych bez ní byl. Bez 6 x Davert Bio Datle bez pecky, 200g bych si dnes nedokázal svůj každodenní stereotyp představit.

Kristián Roik, Merboltice

Kristián Roik, Merboltice:
Koupit 6 x Davert Bio Datle bez pecky, 200g je dobrá volba. Užívám ho už několik měsíců a vidím pouze pozitiva, prostě jsem zcela ohromen. Nad koupí jsem se rozhodoval poměrně zdatně, stále jsem se nemohl rozhodnout, ale nakonec mě pozitivní recenze ostatních přesvědčily a jsem rád. Má další volba bude podobná. Vždy je lepší vybrat jistotu. Obzvlášť v dnešní době.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 03. 2019.

Hodnocení 6 x Davert Bio Datle bez pecky, 200g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Davert Bio Datle bez pecky, 200g

Daniela V: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Rozálie J: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Aleš S: 110 % spokojenost

Nikola K: Je to dostatečné?

Zdeněk Ť: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Davert Bio Datle bez pecky, 200g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Davert Bio Datle bez pecky, 200g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt