6 x Davert Bio Datle bez pecky, 200g

6 x Davert Bio Datle bez pecky, 200g

6 x Davert Bio Datle bez pecky, 200g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Davert Bio Datle bez pecky, 200g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Davert Bio Datle bez pecky, 200g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 720 Kč
Naše cena: 480 Kč Ověřit dostupnost

Datle bez pecek té nejvyšší kvality jsou bohatým a významným zdrojem draslíku, chlóru, železa a vitamínů B a představují bohatý a rychlý energetický zdroj kdykoliv během dne. Ideální přísada do müsli, jogurtů či kaší a na sladké pečení dle Vaší fantazie, ale klidně i samotné jako sladké zdravé potěšení.Složení: Datle*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1227 kJ (290 kcal) na 100 g. Sacharidy: 65.1 g, (z toho cukr: 63.7 g), Tuky: 0.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.7 g, Bílkoviny: 1.9 g, Sůl: 0.09 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Davert Bio Datle bez pecky, 200g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Davert Bio Datle bez pecky, 200g

Eva Pahorecká, Český Brod

Eva Pahorecká, Český Brod:
S 6 x Davert Bio Datle bez pecky, 200g jsem nejvíce spokojená, perfektně sedí, jsou dobře šité, nikde netáhnout, jsou velmi krásné. Všichni mi je pochvalují, takže dělají radost nejen mně, ale i milencovi :)

Gabriela Rojkovičová, Tvrdkov

Gabriela Rojkovičová, Tvrdkov:
Byla jsem nejprve opatrná, a protože bojácně objednávám přes web. Byla jsem se na 6 x Davert Bio Datle bez pecky, 200g podívat v kamenném obchodě. Otestovala jsem jej a byla jsem okouzlena, jakého šikovného pomocníka můžu mít doma. Nemeškala jsem, sedla jsem k netu a za skvělou cenu jej koupila. Mám ho v bytě pár dní a nemůžu si ho vynachválit. Chci se naučit jej ovládat, ale vzhlíží to jednoduše, tak snad nebude problém.

Natálie Klabačková, Býkev

Natálie Klabačková, Býkev:
Obdržela jsem 6 x Davert Bio Datle bez pecky, 200g jako dárek a byla jsem moc mile překvapena. Jsem opravdu spokojená a šťastná, že mi kamarádka dala pěkný dárek.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 08. 2018.

Hodnocení 6 x Davert Bio Datle bez pecky, 200g

hodnocení 5/5 od 13 hodnotících

Diskuze 6 x Davert Bio Datle bez pecky, 200g

Alžběta Ř: Je to dostatečné?

Gabriela W: děda je z dárku je nadšený

Petra M: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Antonín P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Gabriela Š: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Davert Bio Datle bez pecky, 200g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Davert Bio Datle bez pecky, 200g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt