6 x Davert Bio Fíky Lerida, 200g

6 x Davert Bio Fíky Lerida, 200g

6 x Davert Bio Fíky Lerida, 200g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Davert Bio Fíky Lerida, 200g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Davert Bio Fíky Lerida, 200g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 821 Kč
Naše cena: 547 Kč Ověřit dostupnost

Fíky přírodní z tureckého zemědělství se vyznačují vysokou kvalitou a vysokým podílem zdraví prospěšných látek a představují tak ideální doplněk do domácích müsli a na přípravu sladkých dobrot či jednoduše samotné pro jejich lahodnou typicky fíkovou chuť.Složení: Fíky*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1163 kJ (272 kcal) na 100 g. Sacharidy: 55.1 g, (z toho cukr: 55.1 g), Tuky: 1.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 12.9 g, Bílkoviny: 3.5 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Davert Bio Fíky Lerida, 200g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Davert Bio Fíky Lerida, 200g

Tobiáš Papcun, Havraň

Tobiáš Papcun, Havraň:
Hodně mě oslovil tento nejnovější 6 x Davert Bio Fíky Lerida, 200g, který byl dodán na trh. Očekával jsem záplavu drobností. Příjemně mě zaskočil svou jednoduchostí na úklid, velkou výkonností a malou cenou. I žena si ho pochvaluje, protože jí práce výrazně zjednodušila práci a máme tak mnohem více času na rodinu a na naše děti. Stal se z něj spolehlivý domácí pomocník, bez kterého si už den nedovedeme představit.

Vanesa Suská, Chlum u Třeboně

Vanesa Suská, Chlum u Třeboně:
Doufám, že se na mě nikdo nebude hněvat, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento 6 x Davert Bio Fíky Lerida, 200g skvělý. Objednala jsem si jej na značná doporučení a vůbec jsem klidná. Dělá to skvělý kravál, a co se týče funkčnosti tak celkem docela pokulhává. Ještě jsem na něj čekala čtyři dny, což by se dalo přečkat, pokud by se jednalo o kvalitní model. {Tohle|Toto je krám, za který bych celkem rozumnou cenu opět dala.

Nikola Henteková, Archlebov

Nikola Henteková, Archlebov:
Nechci si postěžovat, balíček dorazilo v totálním pořádku. I když byla stanovena několikadenní doručovací lhůta, přišel mi produkt už čtvrtý den, hezky zabalený a bez poškození. Hned jsme ho chtěli na zahradě vyzkoušet a pracuje bezvadně. Ani jsem nevěděla, že s ním budu tolik překvapená, ale jsem ráda, že jsem neváhala a 6 x Davert Bio Fíky Lerida, 200g objednala. Této objednávky rozhodně nelituji.

Andrea Ťopková, Loučná pod Klínovcem

Andrea Ťopková, Loučná pod Klínovcem:
Jako postarší dáma se dnes příliš nevyznám v tom, co je výhodné. Většinou dám na zkušenosti někoho zkušenějšího a na recenze, které si výrobek získal u jiných kupujících. V tomto případě jsem také dala na doporučení ostatních a vyplatilo se. 6 x Davert Bio Fíky Lerida, 200g užívám už pár týdnů a za ten čas jsem nenašla nic, co by mě v budoucnosti od zakoupení odradilo. Musím také zmínit velmi příjemné jednání ze strany obchodu.

Julie Rojková, Rusín

Julie Rojková, Rusín:
Měsíce hledám ten správný produkt, který se mnou zvládne držet tempo v každé situaci a nikdy mě nezklame. Až nyní jsem spokojená. Pořád jsem nebyla spokojená. Až do chvíle, než jsem konečně našla 6 x Davert Bio Fíky Lerida, 200g. Nyní již konečně nemusím provádět nepříjemné kompromisy, umí přesně to, co chci.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 08. 2018.

Hodnocení 6 x Davert Bio Fíky Lerida, 200g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Davert Bio Fíky Lerida, 200g

Linda K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Matyáš S: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Johana R: děda je z dárku je nadšený

Karel K: Přišlo to celkem rychle

Denis V: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Davert Bio Fíky Lerida, 200g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Davert Bio Fíky Lerida, 200g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt