6 x Davert Bio Rozinky Sultánky, 200g

6 x Davert Bio Rozinky Sultánky, 200g

6 x Davert Bio Rozinky Sultánky, 200g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Davert Bio Rozinky Sultánky, 200g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Davert Bio Rozinky Sultánky, 200g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 609 Kč
Naše cena: 406 Kč Ověřit dostupnost

Rozinky Sultánky tradičně vyráběné sušením velkých žlutozelených bezsemenných hroznů vína naložené v slunečnicovém oleji představují naprostý základ každého dobrého müsli, ale mají své zasloužené využití v každé zdravé kuchyni nebo jednoduše jako lehké mlsání pro nenáročné. Složení: Hrozinky*, slunečnicový olej* (0,5%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1262 kJ (298 kcal) na 100 g. Sacharidy: 68 g, (z toho cukr: 68 g), Tuky: 0.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.2 g, Bílkoviny: 2.5 g, Sůl: 0.05 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Davert Bio Rozinky Sultánky, 200g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Davert Bio Rozinky Sultánky, 200g

Radek Škobrtal, Krompach

Radek Škobrtal, Krompach:
Když jsem vybíral 6 x Davert Bio Rozinky Sultánky, 200g, neměl jsem určitou představu. Důraz jsem dával hlavně na kvalitu, funkčnost a dobu doručení. Se vším mi pomohli v eshopu vstříc, byl jsem až překvapený korektním a solidním jednáním. Jsem opravdu nadšený a určitě tento 6 x Davert Bio Rozinky Sultánky, 200g doporučím kamarádům. Perfektní eshop, jsem spokojený.

Anežka Birnbaumová, Podveky

Anežka Birnbaumová, Podveky:
Ze začátku jsem s 6 x Davert Bio Rozinky Sultánky, 200g neměla moc dobrou zkušenost, zakoupila jsem špatný typ a nefungoval mi. 6 x Davert Bio Rozinky Sultánky, 200g jsem tak asi po třech dnech vrátila a během tří dnů mi dorazili peníze nazpět. A tak jsem si nechala poradit od prodejců a udělala jsem dobře. Užíváme ho téměř celá skupina, možná přikoupíme ještě jeden. Mám radost, že to celkem hezky dopadlo a moje špatná zkušenost se změnila v pozitivní. Kladně taky hodnotím přístup obchodu.

Natálie Hejníková, Hlásná Třebaň

Natálie Hejníková, Hlásná Třebaň:
Chystala jsem se na dovolenou a 6 x Davert Bio Rozinky Sultánky, 200g nemohl chybět v kufru. Šikovný, skladný, příjemný. Zvládne i silnější využívání, delší transport a složitější vzdušné podmínky. Na jeho provedení se mohu spolehnout. Nikdy nezklame a je zárukou šťastného návratu i z té nejdelší cesty.

Jonáš Ševčák, Pleše

Jonáš Ševčák, Pleše:
Za mě 6 x Davert Bio Rozinky Sultánky, 200g doporučuji a pravděpodobně se budu do tadytoho obchodu vracet. Děkuji.

Rozálie Vilimovská, Bučina

Rozálie Vilimovská, Bučina:
6 x Davert Bio Rozinky Sultánky, 200g pro nás v rodině znamená hlavně nejlepší značku kvality. Rádi používáme jeho bezvadných vlastností. Především ale já, která jsem si ho koupila původně jenom pro sebe k užívání na chatu. Jeden je ale málo, vyplatí se pořídit víc kusů, ty korunky stojí za to zainvestovat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 08. 2018.

Hodnocení 6 x Davert Bio Rozinky Sultánky, 200g

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 6 x Davert Bio Rozinky Sultánky, 200g

Eliška Š: já jsem to prostě chtěla

Jan K: Přišlo to celkem rychle

Tobiáš F: funkční výrobek

Petr K: Celkem jsem spokojený.

Barbora D: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Davert Bio Rozinky Sultánky, 200g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Davert Bio Rozinky Sultánky, 200g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt