6 x Davert Bio Vločky ovesné hrubé, 500g

6 x Davert Bio Vločky ovesné hrubé, 500g

6 x Davert Bio Vločky ovesné hrubé, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Davert Bio Vločky ovesné hrubé, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Davert Bio Vločky ovesné hrubé, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 426 Kč
Naše cena: 284 Kč Ověřit dostupnost

Ovesné vločky hrubé z kvalitního německého ovsa díky svému širokému použití mohou představovat základ pro každodenní zdravý start do nového dne, na přípravu kaší, smíchané s mlékem či tvarohem, ale i na pečení chleba, pečiva, keksů či domácích müsli tyčinek. Složení: Oves*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1468 kJ (349 kcal) na 100 g. Sacharidy: 55.7 g, (z toho cukr: 1.1 g), Tuky: 7.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 9.7 g, Bílkoviny: 10.7 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Davert Bio Vločky ovesné hrubé, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Davert Bio Vločky ovesné hrubé, 500g

Lucie Křenovská, Hlohovec

Lucie Křenovská, Hlohovec:
Neustálé stresy, únava a množství starostí. Také já jsem na tom nebyla jinak. Lidem, které štve obdobné potíže, bych takto ráda vzkázala, že vše lze řešit. Nemusíte si den co den zoufat. Řešení nabízí 6 x Davert Bio Vločky ovesné hrubé, 500g. Pomůže vám jednoduchým způsobem opět obnovit kontrolu nad životem. Jestliže se chcete jednoduše cítit plní síly, uvědomte si, že to máte pouze ve svých rukou. S objednávkou zboží bych příště neváhala, vřele doporučuji.

Andrea Pavlečková, Eš

Andrea Pavlečková, Eš:
Holky, netuším jestli páni někdy něco takového ocení, ale my si troufám můžeme říct, že toto je celkem neuvěřitelně krásný 6 x Davert Bio Vločky ovesné hrubé, 500g. Tohle je produkt, která mi velice všechno usnadnila, a jsem s ní naprosto ráda. Syn se na to sice xichtí, ale znáte to, muž málokdy pochopí, když nám něco fakt pomůže. A já jsem přímo unešená, že jsem něco takového na webu našla. Takže pokud některá z vás není rozhodnutá, pak vám tohle můžu určitě doporučit.

Matěj Kasálek, Údlice

Matěj Kasálek, Údlice:
Určitě to znáte, má přijít nevšední událost a nevíte, čím potěšit manželku. Já jsem se bavil s kamarády v hospodě, protože jsem byl zcela v koncích s nápady, a přátelé mi poradili, ať vsadím na 6 x Davert Bio Vločky ovesné hrubé, 500g. Že se mi jejich tip opravdu líbil, tak jsem ho opravdu objednal. Co vám budu povídat, žena byla totálně šťastná, chválila mě, jak má skvělého muže a ten den jsme si nebývale užili.

Michael Mynář, Kosoř

Michael Mynář, Kosoř:
6 x Davert Bio Vločky ovesné hrubé, 500g byl doručen bez kazu a neprodleně. Bohužel na základě popisu, měl 6 x Davert Bio Vločky ovesné hrubé, 500g přijít ve speciální krabici, což ale chybělo. Kdyby nešlo o dárek, vůbec bych to neřešil. Bohužel jsem byl nucen, ale i přesto komunikace byla bezproblémová. Omluvili se mi a obratem mi poslali krabičku s pouzdrem. Co bych ovšem změnil, bylo poštovné. Eshop preferuje jedinou firmu, která vyžaduje balné. Další finanční prostředky nad rámec ceny zboží.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2018.

Hodnocení 6 x Davert Bio Vločky ovesné hrubé, 500g

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze 6 x Davert Bio Vločky ovesné hrubé, 500g

Dominik V: 110 % spokojenost

Jiří S: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Šárka Š: Proboha. To raději přispěju na charitu

Michael Š: je to fajné

Josef S: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Davert Bio Vločky ovesné hrubé, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Davert Bio Vločky ovesné hrubé, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt