6 x Eisblümerl Bio Krém z pěti druhů ořechů, 250g

6 x Eisblümerl Bio Krém z pěti druhů ořechů, 250g

6 x Eisblümerl Bio Krém z pěti druhů ořechů, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Eisblümerl Bio Krém z pěti druhů ořechů, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Eisblümerl Bio Krém z pěti druhů ořechů, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1803 Kč
Naše cena: 1202 Kč Ověřit dostupnost

Unikátní oříškový krém z pražených mandlí, lískových ořechů, arašídů, kešu a vlašských ořechů, prvotřídní kvality a jedinečné chuti, zcela bez konzervantů a přidaných látek, představuje lahodnou oříškovou pochoutku, oblíbenou všemi věkovými kategoriemi jako výjimečné potěšení, ideální k přímé konzumaci v müsli, jogurtu či s pečivem a na palačinkách, které nesmí chybět v žádné zdravé kuchyni.Složení: Pražené mandle* (25%), pražené lískové ořechy* (25%), pražené arašídy* (20%), pražené kešu oříšky* (18%), pražené vlašské ořechy* (12%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2687 kJ (650 kcal) na 100 g. Sacharidy: 13 g, (z toho cukr: 0.5 g), Tuky: 56.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 6.8 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.4 g, Bílkoviny: 17.7 g, Sůl: 0.018 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Eisblümerl Bio Krém z pěti druhů ořechů, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Eisblümerl Bio Krém z pěti druhů ořechů, 250g

Hana Kopačová, Libochovičky

Hana Kopačová, Libochovičky:
Dostala jsem 6 x Eisblümerl Bio Krém z pěti druhů ořechů, 250g jako dárek a byla jsem moc nečekaně překvapena. Jsem opravdu mile překvapená, že mi manžel dal milý dárek.

Tomáš Pecek, Vraclav

Tomáš Pecek, Vraclav:
Při volného času jsem promrhal spoustu hodin vyhledáváním informací a porovnáváním jednotlivých kombinací. Z mého porovnání mi 6 x Eisblümerl Bio Krém z pěti druhů ořechů, 250g vyšel jako nejlepší, proto výběr padl právě na něj. A se svou volbou jsem spokojený i po otestování produktu. 6 x Eisblümerl Bio Krém z pěti druhů ořechů, 250g se může pochlubit velmi dobrým výkonem a kvalitním zpracováním. Pakliže hledáte spolehlivého přítele, 6 x Eisblümerl Bio Krém z pěti druhů ořechů, 250g je vhodným adeptem.

Alena Matyášová, Horní Radechová

Alena Matyášová, Horní Radechová:
S tímto nákupem jsem hodně spokojená. 6 x Eisblümerl Bio Krém z pěti druhů ořechů, 250g jsem si vybrala za účelem pohodlí a za tuto cenu si myslím, že jsem si lépe vybrat nemohla. 6 x Eisblümerl Bio Krém z pěti druhů ořechů, 250g jen a jen doporučuji, určitě nebudete litovat!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 07. 2018.

Hodnocení 6 x Eisblümerl Bio Krém z pěti druhů ořechů, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Eisblümerl Bio Krém z pěti druhů ořechů, 250g

Alena C: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Emma H: Je to dostatečné?

Barbora L: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Sára Z: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Daniel E: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Eisblümerl Bio Krém z pěti druhů ořechů, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Eisblümerl Bio Krém z pěti druhů ořechů, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt