6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g

6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g

6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1049 Kč
Naše cena: 699 Kč Ověřit dostupnost

Cizrnové koule s kokosovými vločkami a olejem vytvářející plnou kokosovou chuť a zajišťující zdravé a chutné doplnění energie v jakýkoliv denní čas. Ideální jako svačinka či pochoutka pro všechny, kteří chtějí zdravě mlsat. Složení: Cizrna* (41%), kokosový olej* (30%), třtinový cukr*, kokosové vločky* (9%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1867 kJ (446 kcal) na 100 g. Sacharidy: 42.5 g, (z toho cukr: 17 g), Tuky: 27.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 23.8 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4.3 g, Bílkoviny: 8.5 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g

Oliver Vrožina, Ponětovice

Oliver Vrožina, Ponětovice:
Při výběru 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g dávám nekompromisně přednost kvalitě a osvědčeným výrobkům. U vás jsem našel značkový 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g a hlavně překvapující výběr, takže jsem lehce a rychle našel přesně to, co potřebuji. Velká spokojenost s rychlou dobou zaslání.

Hana Křibíková, Pravčice

Hana Křibíková, Pravčice:
S tímto nákupem jsem nejvíce spokojená. 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g jsem si vybrala za účelem běhání a za tuto cenu si myslím, že jsem si lépe vybrat nemohla. 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g jen a jen doporučuji, jednoznačně nebudete litovat!

Johana Kumpoštová, Vojtěchov

Johana Kumpoštová, Vojtěchov:
Za tento 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g uděluji velký palec nahoru. Opravdu mě potěšil a mohu říci, že jsem nečekala velký úspěch. Objednávala jsem tento produkt y počátkunejdříve} jako překvapení k vánocům, kdy jsem si ho po otestování musela objednat i já sama. Teď už v rodině objednáváme jen tento produkt a nemůžeme si ho vynachválit. Všem nám dobře slouží, co vím, nikdo s ním neměl doposud žádný problém.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2018.

Hodnocení 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g

Nikol S: já jsem to prostě chtěla

Marie Š: Proboha. To raději přispěju na charitu

Nikola V: nemá chybu

Denisa K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

David P: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt