6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g

6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g

6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1082 Kč
Naše cena: 721 Kč Ověřit dostupnost

Cizrnové koule s kokosovými vločkami a olejem vytvářející plnou kokosovou chuť a zajišťující zdravé a chutné doplnění energie v jakýkoliv denní čas. Ideální jako svačinka či pochoutka pro všechny, kteří chtějí zdravě mlsat. Složení: Cizrna* (41%), kokosový olej* (30%), třtinový cukr*, kokosové vločky* (9%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1867 kJ (446 kcal) na 100 g. Sacharidy: 42.5 g, (z toho cukr: 17 g), Tuky: 27.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 23.8 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4.3 g, Bílkoviny: 8.5 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g

Martin Bezděk, Žinkovy:
Opravdu perfektní kontaktní 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g s intuitivním ovládáním které zvládne snadono každý. A výsledky jsou téměř vždy podle přání. Jedině co mi ještě chybí, tak v objednávkovém režimu možnost nastavení a ukázání vlhkosti

Tomáš Janza, Loučná nad Desnou:
Když jsem porovnával 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g, zprvu jsem si nebyl jistý kvalitou. Nakonec jsme zvolili se ženou tento 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g a určitě jsme zvolili výborně. Je kvalitní, odolný a úplně odpovídá našim potřebám. Jsme vážně spokojení a jistě si jej zase zakoupíme. Protože jsme již v odpočinku, nechali jsme si poradit od šikovných prodejců. již dávno jsme se nesetkali s takovým skvělým přístupem.

Adam Pšenák, Stochov:
Pohybuji se v online obchodech opravdu často, je to pro mě rychlejší. Podobné to bylo i s 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g. Jednoduše jsem vypátral ten svůj, provedl objednávku a za několik málo dní byl 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g rovnou ve schránce. Já se místo toho můžu zaměřit na jiné aktivity. Jsem upřímně rád za to, že taková varianta existuje, 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g se mi fakt líbí. Tento způsob nakupování je atraktivní pro všechny ty z vás, kteří nemají, tak jako já, rádi čekání v přeplněných nákupních centrech.

Matouš Steffek, Lhotka nad Labem:
Parádní věc, z mé strany panuje naprostá spokojenost jak s vaším přístupem, tak i s 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120gem, který jsem si zakoupil. Mnohokrát se mi stalo, že mi byl zásilka, nebo balíček doručen poškozený, ale ten váš dorazil zcela v pořádku, korektně, v nejvyšší kvalitě, a za cenu, kterou bych jinde těžko hledal. Jsem rád, že můžu prohlásit, že jsem s nákupem u vás hodně€nejvíce spokojený, a jsem si jist, že až budu nakupovat za rok, jistě se k vám vrátím.

Radek Hrouda, Dvory nad Lužnicí:
Bezvadný 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g, který vyřeší i to nejzapeklitější problémy domácnosti. Obával jsem se, jestli si vyberu správný model tohoto 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g. S výběrem vhodné varianty mi ale velmi ochotně pomohli zaměstnanci internetového obchodu. Takže jsem neváhal a pořídil jsem ten správný typ. Vybrané zboží bylo také i šikovně zabaleno, takže během cesty nedošlo k škodě. 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g působí přesně tak, jak má. A k mé naprosté radosti.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 15. 12. 2017.

Hodnocení 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g

Magdaléna O: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Sofie H: Je to dostatečné?

Denis G: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Jana P: Proboha. To raději přispěju na charitu

Lukáš K: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt