6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g

6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g

6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1049 Kč
Naše cena: 699 Kč Ověřit dostupnost

Cizrnové koule s kokosovými vločkami a olejem vytvářející plnou kokosovou chuť a zajišťující zdravé a chutné doplnění energie v jakýkoliv denní čas. Ideální jako svačinka či pochoutka pro všechny, kteří chtějí zdravě mlsat. Složení: Cizrna* (41%), kokosový olej* (30%), třtinový cukr*, kokosové vločky* (9%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1867 kJ (446 kcal) na 100 g. Sacharidy: 42.5 g, (z toho cukr: 17 g), Tuky: 27.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 23.8 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4.3 g, Bílkoviny: 8.5 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g

Oliver Vrožina, Ponětovice

Oliver Vrožina, Ponětovice:
Při výběru 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g dávám výhradně přednost kvalitě a vyzkoušeným výrobkům. U vás jsem našel značkový 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g a hlavně překvapující výběr, takže jsem lehce a okamžitě našel přesně to, co hledám. Velká spokojenost s okamžitou dobou zaslání.

Hana Křibíková, Pravčice

Hana Křibíková, Pravčice:
S tímto nákupem jsem velice spokojená. 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g jsem si vybrala za účelem běhání a za tuto cenu si myslím, že jsem si lépe vybrat nemohla. 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g jen a jen doporučuji, rozhodně nebudete litovat!

Johana Kumpoštová, Vojtěchov

Johana Kumpoštová, Vojtěchov:
Za tento 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g dávám největší palec nahoru. Opravdu mě potěšil a mohu napsat, že jsem nečekala velký úspěch. Objednávala jsem tento produkt y počátkunejdříve} jako překvapení k vánocům, kdy jsem si ho po otestování musela objednat i já sama. Teď už v rodině objednáváme jen tento produkt a nemůžeme si ho dostatečně užít. Všem nám bezchybně funguje, pokud vím, nikdo s ním neměl zatím nijaký problém.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2018.

Hodnocení 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g

Šimon M: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Matyáš D: tak jsem to dostala aje to super

Antonín H: funkční výrobek

Viktor R: Jsem ráda, že to mám

Matouš Č: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt