6 x Govinda Bio Čočková vřetena, 250g

6 x Govinda Bio Čočková vřetena, 250g

6 x Govinda Bio Čočková vřetena, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Govinda Bio Čočková vřetena, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Govinda Bio Čočková vřetena, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 860 Kč
Naše cena: 573 Kč Ověřit dostupnost

Unikátní čočkové těstoviny z prvotřídní červené čočky se vymykají svou netradiční, luštěninovou, jemně pikantní chutí, přirozeně vysokým obsahem bílkovin, a právem představují jedinečnou alternativu klasickým pšeničným těstovinám nejen pro celialiky, ale pro každé zdravé a chutné vaření. Stačí 6 minut povařit v osolené vodě a lahodná a originální příloha se může servírovat s jídlem či salátem dle vaší kulinářské fantazie a chuti. Složení: Červená čočka*. *Produkt ekologického zemědělstvíEkologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1494 kJ (357 kcal) na 100 g. Sacharidy: 56.4 g, (z toho cukr: 2.4 g), Tuky: 2.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, Vláknina: 7.9 g, Bílkoviny: 27 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 6 x Govinda Bio Čočková vřetena, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Govinda Bio Čočková vřetena, 250g

Aleš Krov, Studeněves

Aleš Krov, Studeněves:
Při porovnání s stejnými produkty jako je 6 x Govinda Bio Čočková vřetena, 250g mi Vámi inzerovaný vycházel na počáteční pohled nejlépe. Moc jsem proto nečekal a zakoupil. Zabalení, doba doručení i cena jsou hezké. Přidanou hodnotou je, že 6 x Govinda Bio Čočková vřetena, 250g je tzv. blbu vzdorný, tedy příjemný pro uživatele a to bylo pro mne milé překvapení. Váš eshop tedy doporučuji ostatním.

Jana Šupejová, Úžice

Jana Šupejová, Úžice:
Včera jsem si vzpomněla, že vám musím napsat a předat největší spokojenost. Koupila jsem u vás poměrně drahý 6 x Govinda Bio Čočková vřetena, 250g a musím říci, že mě příjemně překvapilo jednání a také kvalita. Vše jste mi dobře vysvětlili a nevadilo vám odpovídat na mé nekončící otázky. Toho si velice vážím a jistě vás doporučím rodině.

Matouš Štieber, Staré Sedliště

Matouš Štieber, Staré Sedliště:
Pro objednávku zboží typu 6 x Govinda Bio Čočková vřetena, 250g jsem se rozmýšlel delší dobu. Snažím se vždy objednávky přes web dobře zvážit. Už jsme se s manželkou dvakrát spálili a nakoupili u nedůvěryhodného prodejce. Tady mě ale příjemně překvapily velice přehledné webové stránky, vše bylo pěkně vysvětleno, cena příjemná. A funkčnost 6 x Govinda Bio Čočková vřetena, 250g mě hezky překvapila. Myslím, že jsem vybral správně.

Magdaléna Burďáková, Dubňany

Magdaléna Burďáková, Dubňany:
Poměr cena/výkon, jedná se o dobrý 6 x Govinda Bio Čočková vřetena, 250g, ne nejhorší, ale v této cenové relaci mohu doporučit. Má trochu ostřejší ocas a poté se dostaví zajímavá směs chutí - což z mého pohledu vnímám jako ne úplně příjemné, po uplynutí dalších 2 sekund se teprve dostaví líbezno v ústech. Bonus je neotřelý vzhled a navíc ve moderním designu, jako dárek doporučuji. Za rozumný peníz solidní 6 x Govinda Bio Čočková vřetena, 250g, takže ok. Psáno po čtvrtém panáku ;)

Kateřina Macečková, Chmelík

Kateřina Macečková, Chmelík:
Lehce skladný. Jednoduše ovladatelný a běžně lze s ním manipulovat.Jeho váha dodává dobrou a snadnou stabilitu. Zakoupila jsem si tento model k vystoupení na firemních akcích a oslavách. Jsem zatím hodně spokojená a věřím,že bude vše i nadále v pořádku. klidně doporučuji pro lidi,kteří rádi zpívají a nemají doprovod,protože díky mluveného základu je možné plnit si moje sny....

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení 6 x Govinda Bio Čočková vřetena, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Govinda Bio Čočková vřetena, 250g

Simona R: Proboha. To raději přispěju na charitu

Rozálie S: Ideální k osmnáctinám :)

Rozálie S: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Emma V: já jsem to prostě chtěla

Adam Š: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Govinda Bio Čočková vřetena, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Govinda Bio Čočková vřetena, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt