6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g

6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g

6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 927 Kč
Naše cena: 618 Kč Ověřit dostupnost

Datlové konfety s přidanými plody baobabu jako vynikajícího zdroje vitamínu C a moukou ze šáchoru jedlého bez jakýchkoliv přísad a konzervantů představují výjimečnou a zdravou pochoutku s unikátní chutí. Ideální jako svačinka či pochoutka pro všechny, kteří chtějí zdravě mlsat.Složení: Datle*, kešu oříšky*, mouka ze šáchoru jedlého*, plody baobabu* (7%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1654 kJ (395 kcal) na 100 g. Sacharidy: 55.2 g, (z toho cukr: 44.6 g), Tuky: 14.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 5.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 9.9 g, Bílkoviny: 7.7 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g

Kristýna Királyová, Chýně

Kristýna Királyová, Chýně:
Měla jsem velmi ošklivou zkušenost s nákupy přes internet, proto jsem se dlouho odhodlávala tímto způsobem něco dalšího objednat. Nakonec jsem to zkusila u vás a byla jsem hezky překvapena, že vše může jít velmi lehce. Děkuji vám moc za dobrý 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g, který jsem u vás zakoupila a brzy se na vás obrátím s další objednávkou.

Šárka Šrédlová, Myštice

Šárka Šrédlová, Myštice:
Chtěla jsem vyzkoušet zdravější variantu 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g a příjemně mě překvapil i svou lehkostí, určitě u něj zůstanu a chci ozkoušet i ostatní produkty s příchutěmi. S trochou mléka a zeleninou je to pecka, doporučuji.

Amálie Hvozdenská, Ohníč

Amálie Hvozdenská, Ohníč:
Jsem přesvědčená, že 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g, dnes je na trhu k absolutní bomba. Alespoň můj dojem po téměř dvou,třech,čtyřech,pěti,šesti letech {používání|užívání) je takový. Jsem velmi ráda a nemohu mu skoro nic vytknout. Moc jsem ocenila možnost zvolit si 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g po práci, v pohodlí domova. V tomto nakupování přes web moc oceňuji. A rada eshopu 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g byla skutečně prvotřídní. Zákaznická linka reaguje téměř obratem, moje otázky byly zodpovězené srozumitelně a jednoduše.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 06. 2018.

Hodnocení 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g

Markéta A: nemá chybu

Johana Z: Proboha. To raději přispěju na charitu

Tereza M: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Zuzana P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Valerie B: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt