6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g

6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g

6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 957 Kč
Naše cena: 638 Kč Ověřit dostupnost

Datlové konfety s přidanými plody baobabu jako vynikajícího zdroje vitamínu C a moukou ze šáchoru jedlého bez jakýchkoliv přísad a konzervantů představují výjimečnou a zdravou pochoutku s unikátní chutí. Ideální jako svačinka či pochoutka pro všechny, kteří chtějí zdravě mlsat.Složení: Datle*, kešu oříšky*, mouka ze šáchoru jedlého*, plody baobabu* (7%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1654 kJ (395 kcal) na 100 g. Sacharidy: 55.2 g, (z toho cukr: 44.6 g), Tuky: 14.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 5.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 9.9 g, Bílkoviny: 7.7 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g

Ondřej Jurný, Klučov:
6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g jsem si pořídil převážně proto, že byl cenově dostupný. Nemám teď moc peněz, spíš se musím pečlivě dívat, jaká je cena, tudíž cenová dostupnost byla pro mě rozhodující. Neočekával jsem příliš kvalitní materiály, ale prodejce mě velmi překvapil. Kvalitní, šikovná věc. Za přijatelnou cenu perfektní vlastnosti, jak se říká. Kolegovi, který mi o něm řekl, jsem poté z vděku koupil láhev rumu, protože mi v tu chvíli udělal skutečně velkou radost.

Daniel Skaloš, Ostrava:
6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g si kupuji už dlouho. Ne každému je asi po chuti, ale stejně na něj nedám dopustit. Cítím se díky tomu perfektně. Rozhodně jej můžu všem kamarádům doporučit. Navíc za takovou cenu, jakou jsem našel zde, jsem jej na trhu ještě nenašel. Pokud váháte, tak si to určitě pořiďte také, protože za takovou cenu 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g jinde neseženete.

Kristián Míša, Žilina:
Nepřál jsem si koupit zajíce v pytli, proto jsem se předem dostatečně informoval nejen o vašem obchodě, ale také o 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g, který jsem potřeboval pořídit. Zjistil jsem perfektní reference a dostalo se mi |skvělých|perfektních|bezchybných} služeb. Musím vám tedy dát největší pochvalu a poděkovat

Vojtěch Mitkov, Dolany:
Za mě 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g doporučuji a pravděpodobně se budu do tohoto obchodu vracet. Děkuji.

Petr Bufka, Kámen:
Činnost této 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g je plně porovnatelná s nabízenými zahraničními produkty za dvojnásobnou cenu, kolikrát i vyšší. Ale v továrně jsou géniové, to vím už dávno. Prostě je totálně blbuvzdorná.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 13. 12. 2017.

Hodnocení 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g

hodnocení 5/5 od 23 hodnotících

Diskuze 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g

Denisa F: Proboha. To raději přispěju na charitu

Adam V: funkční výrobek

Richard D: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Aneta B: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Magdaléna P: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt