6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g

6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g

6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 927 Kč
Naše cena: 618 Kč Ověřit dostupnost

Datlové konfety s přidanými plody baobabu jako vynikajícího zdroje vitamínu C a moukou ze šáchoru jedlého bez jakýchkoliv přísad a konzervantů představují výjimečnou a zdravou pochoutku s unikátní chutí. Ideální jako svačinka či pochoutka pro všechny, kteří chtějí zdravě mlsat.Složení: Datle*, kešu oříšky*, mouka ze šáchoru jedlého*, plody baobabu* (7%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1654 kJ (395 kcal) na 100 g. Sacharidy: 55.2 g, (z toho cukr: 44.6 g), Tuky: 14.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 5.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 9.9 g, Bílkoviny: 7.7 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g

Kristýna Királyová, Chýně

Kristýna Királyová, Chýně:
Měla jsem velmi ošklivou zkušenost s nákupy přes internet, proto jsem se dlouho odhodlávala tímto způsobem něco dalšího objednat. Nakonec jsem to zkusila u vás a byla jsem pžíjemně překvapena, že vše může jít velmi lehce. Děkuji vám moc za dobrý 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g, který jsem u vás pořídila a brzy se na vás obrátím s dalším nákupem.

Šárka Šrédlová, Myštice

Šárka Šrédlová, Myštice:
Chtěla jsem vyzkoušet zdravější variantu 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g a krásně mě překvapil i svou lehkostí, určitě u něj zůstanu a chci otestovat i ostatní produkty s příchutěmi. S trochou jogurtu a ovocem je to pecka, doporučuji.

Amálie Hvozdenská, Ohníč

Amálie Hvozdenská, Ohníč:
Myslím si, že 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g, dnes je na trhu k absolutní špičce. Alespoň můj pocit po téměř dvou,třech,čtyřech,pěti,šesti letech {používání|užívání) je takový. Jsem opravdu spokojená a nemohu mu nic vytknout. Hodně jsem ocenila možnost zvolit si 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g v klidu, v pohodlí gauče. V tomhle nakupování přes web moc oceňuji. A komunikace prodejce 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g byla skutečně prvotřídní. Zákaznická help line reaguje prakticky obratem, moje otázky byly zodpovězené dostatečně a jednoduše.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2018.

Hodnocení 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g

hodnocení 5/5 od 13 hodnotících

Diskuze 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g

Denis M: Celkem jsem spokojený.

Ondřej N: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Zuzana T: Proboha. To raději přispěju na charitu

Zuzana S: Ideální k osmnáctinám :)

Kristián P: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt