6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g

6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g

6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 957 Kč
Naše cena: 638 Kč Ověřit dostupnost

Datlové konfety s přidanými plody baobabu jako vynikajícího zdroje vitamínu C a moukou ze šáchoru jedlého bez jakýchkoliv přísad a konzervantů představují výjimečnou a zdravou pochoutku s unikátní chutí. Ideální jako svačinka či pochoutka pro všechny, kteří chtějí zdravě mlsat.Složení: Datle*, kešu oříšky*, mouka ze šáchoru jedlého*, plody baobabu* (7%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1654 kJ (395 kcal) na 100 g. Sacharidy: 55.2 g, (z toho cukr: 44.6 g), Tuky: 14.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 5.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 9.9 g, Bílkoviny: 7.7 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g

Ondřej Jurný, Klučov:
6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g jsem si pořídil hlavně z důvodu, že byl cenově dostupný. Nejsem příliš bohatý, spíš se musím pečlivě dívat, jak je co drahé, tudíž cenová dostupnost byla pro mě tím hlavním. Neočekával jsem příliš dobré zpracování, ale výrobek mě příjemně překvapil. Kvalitně zpracovaná, funkční věcička. Za nízkou cenu super užitek, jak se říká. Příteli, který mi o něm řekl, jsem pak jako revanš koupil láhev rumu, protože mi tím udělal vážně neuvěřitelnou radost.

Daniel Skaloš, Ostrava:
6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g si objednávám už dlouho. Ne každému bude asi po chuti, ale proto na něj nedám dopustit. Cítím se díky jí bezvadně. Rozhodně jej můžu všem kamarádům doporučit. Navíc za takovou kvalitu, jakou jsem objevil zde, jsem jej na trhu ještě neviděl. Pokud nejste si jistí, tak si to určitě objednejte také, protože za takovou cenu 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g jinde neseženete.

Kristián Míša, Žilina:
Nechtěl jsme koupit zajíce v pytli, proto jsem se předem dostatečně informoval nejen o vašem shopu, ale také o 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g, který jsem potřeboval koupit. Zjistil jsem dobré reference a obdržel jsem |skvělých|perfektních|bezchybných} služeb. Musím vám tedy dát největší pochvalu a poděkovat

Vojtěch Mitkov, Dolany:
Za mě 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g doporučuji a pravděpodobně se budu do tadytoho obchodu vracet. Děkuji.

Petr Bufka, Kámen:
Činnost této 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g je plně srovnatelná s nabízenými zahraničními produkty za čtyřnásobnou cenu, kolikrát i vyšší. Ale v továrně jsou géniové, to vím už dávno. Prostě je absolutně blbuvzdorná.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g

hodnocení 5/5 od 61 hodnotících

Diskuze 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g

Dominik C: Přišlo to celkem rychle

Matouš F: Celkem jsem spokojený.

Viktorie Š: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Kristýna J: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Eliška Š: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt