6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g

6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g

6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 957 Kč
Naše cena: 638 Kč Ověřit dostupnost

Datlové konfety s přidanými plody baobabu jako vynikajícího zdroje vitamínu C a moukou ze šáchoru jedlého bez jakýchkoliv přísad a konzervantů představují výjimečnou a zdravou pochoutku s unikátní chutí. Ideální jako svačinka či pochoutka pro všechny, kteří chtějí zdravě mlsat.Složení: Datle*, kešu oříšky*, mouka ze šáchoru jedlého*, plody baobabu* (7%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1654 kJ (395 kcal) na 100 g. Sacharidy: 55.2 g, (z toho cukr: 44.6 g), Tuky: 14.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 5.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 9.9 g, Bílkoviny: 7.7 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g

Sebastian Dužda, Čermákovice:
Dostal jsem 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g jako dárek, proto jsem spokojený. Ono se říká, že obdarovanému koni na zuby nezírej, ale tady ani na nic koukat nejde. Funkční jednoduchý vzhled, žádná vadnost. Zkrátka perfektní produkt, který mi udělal zcela radost a doporučuji všem, kteří váhají nebo se rozhodují mezi více druhy. vyberte určitě tenhle.

Alžběta Dřevojánková, Židněves:
Nějaký čas jsem sháněla prostředek usnadňující život a péči o mé příbuzné. A přesně takový je tato 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g. Ocenila jsem jeho funkce, které se dostavilytéměř okamžitě. Její použití je lehké a zvládne ho i starší osoba nebo naprostý začátečník. Nepotřebovala jsem jakékoliv důležité manuály. Všechno dopadlo naprosto hladce a okamžitě.

Jaroslav Kancnýř, Hora Svatého Šebestiána:
Poptával jsem pro rodinu velmi dobrý 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g s ohledem na provoz a trvanlivost. Hlavní roli pro mě hrála také cena. Naštěstí jsem objevil na tento obchod, ve kterém jsem objevil přesně to, co jsem poptával. Mimo odolnosti a nejlevnějších cen také milé a ochotné jednání. 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g přišel kurýrem brzo a splňoval mé očekávání. Takto by to mělo vypadat.

Marek Hevessy, Nosálov:
Doporučuji! Já osobně jsem z 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g šťastný a chválím kdekoliv, kde to jen jde. V dnešní době, kdy se na zpracování moc nehledí a kvantita převažuje nad kvalitou, je jedinou výjimkou. Jsem postarší generace a pamatuji si na časy, kdy věci vydrželi roky. A právě tento kousek splňuje, užívám ho už dlouho a určitě nadále budu. Příjemný byl přístup eshopu, který mi mile zodpověděl mé dotazy.

Nikolas Sulzer, Kukle:
Jednoduché, avšak plně funkční a funkční provedení 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g. Moderní vzhled a dobrá stabilita. Neopakovatelná vůně i barva. Velmi jednoduchá a rychlá montáž. Krásně do postele zapadne. Kvalitní provedení, vyhotovení a ošetření povrchu. V případě potřeby snadná demontáž a jednoduchý transport i v rodinném osobním automobilu. Zcela bych to doporučil každému, kdo si chce v kombinaci s kvalitou opravdu vychutnat zdravý a energetický spánek a zároveň těžit ze všech praktických schopností, kterými jasně disponuje.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 10. 2017.

Hodnocení 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g

Ema R: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Antonín C: Celkem jsem spokojený.

Zuzana S: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Martin P: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Denis : Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s Baobabem, 120g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt