6 x Govinda Bio Datlové Konfety s šáchorem, 120g

6 x Govinda Bio Datlové Konfety s šáchorem, 120g

6 x Govinda Bio Datlové Konfety s šáchorem, 120g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s šáchorem, 120g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s šáchorem, 120g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 927 Kč
Naše cena: 618 Kč Ověřit dostupnost

Datlové konfety s vysokým obsahem šáchoru jedlého jako vynikajícího zdroje pro tělo důležitých látek bez jakýchkoliv konzervantů a přidaných látek. Ideální jako svačinka či pochoutka pro všechny, kteří chtějí zdravě mlsat.Složení: Datle*, šáchor jedlý* (20%), ananas*, citronové aroma*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1450 kJ (346 kcal) na 100 g. Sacharidy: 64.4 g, (z toho cukr: 50.2 g), Tuky: 9.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 14.6 g, Bílkoviny: 3.2 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s šáchorem, 120g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s šáchorem, 120g

Kristián Pindor, Čížová

Kristián Pindor, Čížová:
Zaručeně tu situaci znáte, přijde jubileum a nemáte ponětí, čím potěšit ženu. Já jsem se bavil s kolegy v práci, protože jsem byl úplně bez kreativity, a kámoši mi poradili, ať vsadím na 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s šáchorem, 120g. Že se mi ten tip velmi zamlouval, tak jsem ho ještě v ten den koupil. Co vám budu říkat, moje drahá byla úplně nadšená, neustále omílala dokola, jak má skvělého muže a večer jsme si skvěle užili.

Barbora Plánská, Vojkov

Barbora Plánská, Vojkov:
Mám 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s šáchorem, 120g již 2 roky a stále jsem nadšená

Daniel Aberle, Hostějov

Daniel Aberle, Hostějov:
Chtěl jsem udělat radost dceři k narozeninám. Absolutně jsem však neměl konkrétní představu o tom, co pořídit. Obrátil jsem se na vás s podporou a udělal jsem dobře. Poradili jste mi, jak jste nejlépe uměli a výsledný 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s šáchorem, 120g je skvělý. Manželka byla překvapená. Navíc jsem hodně ušetřil. Určitě u vás zase v budoucnu něco objednám, vše proběhlo naprosto klidně, až jsem byl sám šokovaný.

František Ettler, Osek

František Ettler, Osek:
Třikrát jsem se musel proklikat zpět k potvrzení objednávky, až jsem přečetl upozornění ”NELZE PROVÉST“. Následně jsem se obrátil na zákaznickou podporu, což se ukázalo jako chytrý krok. Pracovník zjistil zjistil, že má jakousi chybu v systému, ale že se na tom pracuje. Vyžádal si na mě telefonní číslo, a okamžitě poté, co správně zprovoznil nákupní košík, dal mi vědět a objednávku jsem dostal s dárkem navíc.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 07. 2018.

Hodnocení 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s šáchorem, 120g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s šáchorem, 120g

Daniel O: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Kristýna J: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Kateřina P: já jsem to prostě chtěla

Anežka M: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Sabina T: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s šáchorem, 120g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s šáchorem, 120g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt