6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g

6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g

6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 869 Kč
Naše cena: 579 Kč Ověřit dostupnost

Datlové koule obohacené o směs semínek, v kterých dominují zdraví velice přínosné Chia semínka s jemnou meruňkovou příchutí představují zdravé a jedinečné pochutnání. Ideální jako svačinka či pochoutka pro všechny, kteří chtějí zdravě mlsat.Složení: Datle*, šáchor jedlý*, meruňky*, sezam*, naklíčená semena slunečnice, kakaový prášek*, semena šalvěje*, semínka Chia*, citronový olej*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SezamEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1602 kJ (383 kcal) na 100 g. Sacharidy: 38.2 g, (z toho cukr: 27.4 g), Tuky: 19.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 14.7 g, Bílkoviny: 10.2 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g

Julie Pokojová, Zaloňov:
Super nákup! Jsem s tímto výrobkem naprosto šťastná. Mám ho v ložnici už čtyři týdny a pořád se ho nemůžu užít. Má všechno co potřebuji a co jsem hledala u podobných výrobků které mě bohužel zklamaly. Už jsem skoro nevěřila, že bych mohla narazit na něco opravdu užitečného. Jsem ráda, že jsem našla právě tento eshop, protože s objednávkou 6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g jsem rozhodně neprohloupila.

Kristýna Grabmüllerová, Znětínek:
Do obýváku jsme s milencem vybírali vhodný 6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g, který by splnil veškerá naše očekávání. Jsme oba velice nároční, když něco kupujeme společně, chceme nejvyšší kvalitu. Manžel nejdříve nevěřil, že jsem vybrala dobrý obchod, on vždy vidí všechno příliš tmavě. Nakonec mě ještě pochválil, že jsem opravdu zvolila odborníky na špičkové úrovni. Ještě jednou děkujeme.

Kristián Földeš, Cvikov:
Komukoliv bych doporučil, aby se drželi údajů v popisu 6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g. Myslím, že případná hanící hodnocení mohou v více případech vycházet z nesprávného používání. Tuhle zkušenost měl náš kamarád, který nás od nákupu varoval. Jsem velmi rád, že jsem na jeho zkušenosti nedal a  6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g objednal. Mám ho už třetí týden a opravdu mu nemohu cokoliv vytknout.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 12. 2017.

Hodnocení 6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g

František R: 110 % spokojenost

Karel M: Celkem jsem spokojený.

Jana N: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Johana P: děda je z dárku je nadšený

Viktorie K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt