6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g

6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g

6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 842 Kč
Naše cena: 561 Kč Ověřit dostupnost

Datlové koule obohacené o směs semínek, v kterých dominují zdraví velice přínosné Chia semínka s jemnou meruňkovou příchutí představují zdravé a jedinečné pochutnání. Ideální jako svačinka či pochoutka pro všechny, kteří chtějí zdravě mlsat.Složení: Datle*, šáchor jedlý*, meruňky*, sezam*, naklíčená semena slunečnice, kakaový prášek*, semena šalvěje*, semínka Chia*, citronový olej*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SezamEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1602 kJ (383 kcal) na 100 g. Sacharidy: 38.2 g, (z toho cukr: 27.4 g), Tuky: 19.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 14.7 g, Bílkoviny: 10.2 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g

Denis Nun, Kyselovice

Denis Nun, Kyselovice:
6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g jsem si pořídil zejména z důvodu, že byl cenově dostupný. Nepatřím k bohatším, naopak se musím vždy ubezpečit, jaká je cena, takže cenovka byla pro mě důležitá. Nečekal jsem moc dobré zpracování, ale prodejce mě opravdu překvapil. Kvalitně zpracovaná, funkční věc. Za nízkou cenu perfektní vlastnosti, jak se říká. Příteli, který mi ho doporučil, jsem pak jako revanš koupil láhev rumu, protože mi v tu chvíli udělal skutečně velkou radost.

Aleš Duhajský, Čečkovice

Aleš Duhajský, Čečkovice:
Na radu přátel v práci jsem minulý měsíc zakoupil 6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g, protože již delší čas něco takového hledám. Prošel jsem pár webových nabídek a rozhodl jsem 6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g koupit právě u Vás. A vím, že volba byla správná. Splnil moje předpoklady, je na vzhled hezký, funguje a myslím, že bude i v blízké době funkční. Přátelé měli pravdu a já jsem dalším spokojeným uživatelem. S klidným svědomím jej budu doporučovat našim příbuzným a přátelům.

Pavel Pítra, Trotina

Pavel Pítra, Trotina:
Tento 6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g jsem si vybral po přečtení různých zkušeností.Vzhledem k tomu že mám milenek více,mám možnost srovnávat i ostatní výrobce ale tento se mi stále jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám krátkou dobu a tak na nějakou dlouhodobou recenzi je ještě čas ale pořád se jeví jako slušný výrobek.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 07. 2018.

Hodnocení 6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g

Lucie M: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Josef N: Přišlo to celkem rychle

Laura P: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Tadeáš P: 6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Daniel V: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt