6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g

6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g

6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 869 Kč
Naše cena: 579 Kč KOUPIT

Datlové koule obohacené o směs semínek, v kterých dominují zdraví velice přínosné Chia semínka s jemnou meruňkovou příchutí představují zdravé a jedinečné pochutnání. Ideální jako svačinka či pochoutka pro všechny, kteří chtějí zdravě mlsat.Složení: Datle*, šáchor jedlý*, meruňky*, sezam*, naklíčená semena slunečnice, kakaový prášek*, semena šalvěje*, semínka Chia*, citronový olej*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SezamEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1602 kJ (383 kcal) na 100 g. Sacharidy: 38.2 g, (z toho cukr: 27.4 g), Tuky: 19.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 14.7 g, Bílkoviny: 10.2 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g

Linda Šorelová, Žebrák:
Od doby, kdy jsem 6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g objednala, jsem se nemohla dočkat, až dodají. Líbila se mi komunikace s obchodem, kdy mě během dopravy informovali o místu zásilky. Člověk hned vidí, že si ho jako objednávajícího váží. K tomu jsem platila dopředu, takže informace o obdržení platby pro mě bylo moc uklidňující. Teď už mám 6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g skoro rok a nemůžu si stěžovat.

Karolína Bartyzalová, Bílovec:
Měla jsem velmi ošklivou zkušenost s nákupy přes internet, proto jsem se dlouho odhodlávala tímto způsobem něco dalšího zakoupit. Nakonec jsem to zkusila u vás a byla jsem pžíjemně překvapena, že vše může jít jak po másle. Děkuji vám moc za perfektní 6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g, který jsem u vás pořídila a brzy se na vás obrátím s další objednávkou.

Michael Kořenář, Milostín:
Perfektní a cenově dostupný 6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g, ke kterému se rád vracím. Vadí mi pouze menší hrubost povrchu než u předchozí verze. Jinak jsem nadšený vyhotovením. Byl to dar, takže jsem si nemohl moc vybírat, ale opravdu mě to udělalo radost. Přemýšlím o objednání dalšího výrobku této značky. Doporučuji.

Barbora Oplíštilová, Dolní Cerekev:
Jsem šťastná, vše bylo okamžité, od objednání do dodání a v nejbližší době si objednám ještě jednu 6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g, do sklepa. Ta první byla na chalupu. Vyhovuje mi její výška .Ještě jednou děkuji Hezký den

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 10. 2017.

Hodnocení 6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g

Filip H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Alžběta : Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Václav B: tak jsem to dostala aje to super

Ondřej M: je to fajné

Eva S: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt