6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g

6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g

6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 869 Kč
Naše cena: 579 Kč Ověřit dostupnost

Datlové koule obohacené o směs semínek, v kterých dominují zdraví velice přínosné Chia semínka s jemnou meruňkovou příchutí představují zdravé a jedinečné pochutnání. Ideální jako svačinka či pochoutka pro všechny, kteří chtějí zdravě mlsat.Složení: Datle*, šáchor jedlý*, meruňky*, sezam*, naklíčená semena slunečnice, kakaový prášek*, semena šalvěje*, semínka Chia*, citronový olej*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SezamEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1602 kJ (383 kcal) na 100 g. Sacharidy: 38.2 g, (z toho cukr: 27.4 g), Tuky: 19.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 14.7 g, Bílkoviny: 10.2 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g

Sebastian Vagenknecht, Chodouň:
6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g mě padl do oka už v momentě, kdy jsem ho uviděl poprvé. Z prvního blízkého setkání jsem měl před tím trochu obavy, ale ty byly opravdu neopodstatněné, jak jsem se přesvědčil. Především se totiž 6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g chlubí vskutku pohodlným ovládáním. Rychle si ho zažijí i ti, kteří s tímto 6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g před tím předchozí zkušenosti neměli. Po prvním seznámení si jistě získá i vás.

Laura Kuczová, Ujkovice:
Jsem uspokojená, vše bylo okamžité, od objednání do doručení a v blízké době si objednám ještě jednu 6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g, do bytu. Ta první byla na chalupu. Vyhovuje mi její šířka .Ještě jednou děkuji Báječný den

Patrik Lončík, Brusné:
Určitě to znáte, nadchází jubileum a nevíte, co dát partnerce. Já jsem se radil s partou v práci, protože jsem byl naprosto bez nápadů, a přátelé mi doporučili, ať vsadím na 6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g. Že se mi ten tip opravdu líbil, tak jsem ho ještě v ten den objednal. Co vám budu povídat, žena byla naprosto šťastná, chválila mě, jak má perfektního chlapa a večer jsme si opravdu užili.

Vít Slanina, Nedašov:
Parádní kvalita! Mě překvapil, velmi lehce jsem se s ním naučil zacházet. Manželka mi nejdřív po tom, co se dozvěděla, že jsem to koupil na internetu, nechtěla věřit cenu nákupu. „To je nějaký levný, ne? Není to až moc málo za takovou věc? Vždyť je to 6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g!“ Její obavy se okamžitě rozplynuly. Máme ho už víc než dva měsíce, nákupem jsme ušetřili spoustu peněz a opravdu jsme spokojení!

Filip Markus, Vyšehoří:
Než jsem si nechal zaslat 6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g, tak jsem volal s prodejcem jestli opravdu mají 6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g k odeslání. Byl jsem na nervy, ale zbytečně, brzy na to mi doma klepal doručovatel. Blesková rychlost dopravy a pohodová cena.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 03. 2018.

Hodnocení 6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g

Nikola R: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Tobiáš S: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Viktor Ř: tak jsem to dostala aje to super

Nikolas S: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Sára L: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Govinda Bio Datlové Koule s Chia semínky, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt