6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g

6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g

6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 932 Kč
Naše cena: 621 Kč Ověřit dostupnost

Datlové koule s kokosovými vločkami bez jakýchkoliv konzervantů a sladidel představují zdravé potěšení s kokosovou příchutí. Ideální jako svačinka či pochoutka pro všechny, kteří chtějí zdravě mlsat.Složení: Datle (91%), kakaové máslo*, kokosové vločky*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1420 kJ (339 kcal) na 100 g. Sacharidy: 54 g, (z toho cukr: 51 g), Tuky: 10.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 8.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 7 g, Bílkoviny: 1.6 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g

Klára Čornejová, Dalečín

Klára Čornejová, Dalečín:
6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g podporuje mojí přirozenou lenost, protože nejsem nucena hledat pět věci, když mi v pohodě stačí jedna. Stačí jediná návštěva eshopu nebo jeden chat do obchodu a mohu snadně a lehce vydělávat. Dokonce i mojí kamarádku baví tento 6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g užívat, protože se s ním pracuje snadno, rychle a tím pádem u normální domácí činnosti stráví méně času.

Amálie Haláková, Kytín

Amálie Haláková, Kytín:
Řekl bych, že 6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g naprosto předčí všechny ostatní konkurenční výrobky. A nejde jen o jeho preciznost. Pro mě byla rozhodující i cena ve spojitosti na to, co za ni vlastně získám. Nevybírám vždy jen ten nejkrásnější výrobek, snažím se vzít v potaz kvalitu i cenu poštovného a kontakt s obchodem. V tomto směru mě 6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g více než potěšil a mohu ho každému poradit.

Johana Kulhajová, Toužetín

Johana Kulhajová, Toužetín:
6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g jsem si objednala především kvůli muži. I když jsem si ho zakoupila pro sebe, tušila jsem, že partnerovi se bude zamlouvat. No a skutečně. Partner mě velmi blahořečil a mimo to, že byl nadšený, jsem byla nadšená i já. Slouží mi velmi dobře a ten můj už netápe v tom, co mi má kupovat, abych byla v klidu.

Ema Jiskrová, Krásné

Ema Jiskrová, Krásné:
6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g u nás v kanceláři jedna kolegyně vychvalovala tak, že jsem si tedy rozmyslela, že kdyby měla být jen polovina z toho pravda, chci to aspoň zkusit. Jsem spíš opatrná, ale když jsem ji tak vnímala, přišlo mi divné odmítat něco, s čím nemám samotná zkušenost. Navíc ta investice není tak závratná. Nelituji ani haléře, kterou jsem za 6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g zaplatila. S spokojenými komentáři jsem se tak přidala ke spolupracovnici a od té doby si 6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g zakoupily další pět.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2018.

Hodnocení 6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g

hodnocení 5/5 od 16 hodnotících

Diskuze 6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g

Alžběta B: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Kristián M: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Sabina F: dobré

Barbora V: nemá chybu

Alžběta P: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt