6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g

6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g

6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 960 Kč
Naše cena: 640 Kč Ověřit dostupnost

Datlové koule s kokosovými vločkami bez jakýchkoliv konzervantů a sladidel představují zdravé potěšení s kokosovou příchutí. Ideální jako svačinka či pochoutka pro všechny, kteří chtějí zdravě mlsat.Složení: Datle (91%), kakaové máslo*, kokosové vločky*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1420 kJ (339 kcal) na 100 g. Sacharidy: 54 g, (z toho cukr: 51 g), Tuky: 10.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 8.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 7 g, Bílkoviny: 1.6 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g

Kateřina Smítalová, Bordovice:
Nemůžu si stěžovat, balíček dorazilo v naprostém ordnungu. Třebaže byla udána týdenní doručovací lhůta, dorazil mi výrobek už třetí den, pěkně zabalený a bez vad. Okamžitě jsme ho chtěli na zahradě vyzkoušet a pracuje bezvadně. Ani jsem nečekala, že s ním budu tolik spokojená, ale jsem ráda, že jsem neváhala a 6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g objednala. Této koupě zcela jasně nelituji.

Sára Cinerová, Borek:
Nějaký čas jsem sháněla prostředek usnadňující život a péči o mé blízké. A přesně požadovaný je tento 6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g. Ocenila jsem jeho účinky, které se dostavilytéměř ihned. Její použití je lehké a zvládne ho i mladší osoba nebo totální amatér. Nepotřebovala jsem jakékoliv důležité potřeby. Všechno dopadlo naprosto hladce a rychle.

Markéta Tanzerová, Kamenice:
6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g podporuje mojí normální lenost, protože nejsem povinna hledat tři věci, když mi v pohodě stačí dvě. Stačí jedna návštěva obchodu nebo jeden email do obchodu a mohu pohodlně a lehce vydělávat. Dokonce i mojí kamarádku baví tento 6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g používat, protože se s ním pracuje snadno, rychle a tím pádem u normální domácí činnosti stráví minimum času.

Michael Zmítko, Dobřichovice:
Ve své práci hledám vypadat hodně dobře, protože se každý den vídám s klienty. Mojim cílem je udělat dojem hned na prvním jednání. Nejen v tomhle směru mi 6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g hodně pomohl. Cítím se zásadně víc jistě a také tak jednám. Pomocí něho jsem udělal výšlap tím dobrým směrem. Vše se mi daří a on má na tom obrovský kus. Jsem uspokojený jako už dávno ne.

Markéta Činovcová, Rychnovek:
6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g splňuje všechny vlastnosti napsané v reklamě. Ovládání jednoduché, vysoká citlivost na jakoukoliv změnu v ovzduší, velmi tichý provoz u televize neruší a vzduch v ve sklepě stále příjemný, jako po vyvětrání. Mohu ze zkušenosti zájemcům doporučit,

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 15. 12. 2017.

Hodnocení 6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g

Veronika L: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Denisa C: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Jáchym M: Přišlo to celkem rychle

Václav L: Celkem jsem spokojený.

Eliška M: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt