6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g

6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g

6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 932 Kč
Naše cena: 621 Kč Ověřit dostupnost

Datlové koule s kokosovými vločkami bez jakýchkoliv konzervantů a sladidel představují zdravé potěšení s kokosovou příchutí. Ideální jako svačinka či pochoutka pro všechny, kteří chtějí zdravě mlsat.Složení: Datle (91%), kakaové máslo*, kokosové vločky*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1420 kJ (339 kcal) na 100 g. Sacharidy: 54 g, (z toho cukr: 51 g), Tuky: 10.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 8.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 7 g, Bílkoviny: 1.6 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g

Klára Čornejová, Dalečín

Klára Čornejová, Dalečín:
6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g podporuje mojí vrozenou lenost, protože nejsem povinna hledat tři věci, když mi v klidu stačí jedna. Stačí jediná návštěva eshopu nebo jeden email do e-shopu a mohu pohodlně a lehce vydělávat. Tké i mojí kamarádku baví tento 6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g používat, protože se s ním dělá lehce, rychle a tím pádem u běžné domácí činnosti stráví minimum času.

Amálie Haláková, Kytín

Amálie Haláková, Kytín:
Řekl bych, že 6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g naprosto předčí všechny podobné konkurenční modely. A nejde jen o jeho kvalitu. Pro mě byla hlavní i cena ve vazbě na to, co za ni vlastně získám. Nevybírám vždy jen ten nejkrásnější výrobek, snažím se zohlednit provedení i cenu doručení a kontakt s e-shopem. V tomto ohledu mě 6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g více než udělal radost a chci ho všem doporučit.

Johana Kulhajová, Toužetín

Johana Kulhajová, Toužetín:
6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g jsem si koupila zejména kvůli partnerovi. I když jsem si ho zakoupila pro sebe, byla jsem přesvědčena o tom, že muži to udělá radost. No a měla jsem pravdu. Partner mě hned chválil a kromě toho, že měl radost on, ji mám i já. Funguje fakt dobře a můj muž už ví, co mi má kupovat, abych byla šťastná.

Ema Jiskrová, Krásné

Ema Jiskrová, Krásné:
6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g u nás ve skladu jedna kamarádka vychvalovala tak, že jsem si tedy řekla, že kdyby měla být jen polovina z toho realita, chci to teda zkusit. Jsem více nevěřící, ale když jsem ji tak slyšela, přišlo mi divné zatracovat něco, s čím nemám sama zkušenost. Navíc ta cena není tak vysoká. Nelituji ani koruny, kterou jsem za 6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g zaplatila. S nadšenými příspěvky jsem se tak přidala ke spolupracovnici a od té doby si 6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g zakoupily další pět.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 06. 2018.

Hodnocení 6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g

Miroslav C: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Nela B: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Kristýna B: dobré

Filip K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Alžběta Š: Tento 6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt