6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g

6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g

6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 960 Kč
Naše cena: 640 Kč Ověřit dostupnost

Datlové koule s kokosovými vločkami bez jakýchkoliv konzervantů a sladidel představují zdravé potěšení s kokosovou příchutí. Ideální jako svačinka či pochoutka pro všechny, kteří chtějí zdravě mlsat.Složení: Datle (91%), kakaové máslo*, kokosové vločky*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1420 kJ (339 kcal) na 100 g. Sacharidy: 54 g, (z toho cukr: 51 g), Tuky: 10.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 8.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 7 g, Bílkoviny: 1.6 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g

Kateřina Smítalová, Bordovice:
Nemůžu si stěžovat, zboží dorazilo v naprostém ordnungu. Třebaže byla stanovena sedmi denní dodací lhůta, přišel mi produkt už druhý den, pěkně zabalený a bez poškození. Hned jsme ho chtěli na zahradě vyzkoušet a pracuje úžasně. Ani jsem nevěděla, že s ním budu tak překvapená, ale jsem ráda, že jsem neváhala a 6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g objednala. Této objednávky zcela jasně nelituji.

Sára Cinerová, Borek:
Nějaký čas jsem hledala něco usnadňující život a péči o mé příbuzné. A přesně požadovaný je tato 6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g. Ocenila jsem jeho funkce, které bylyskoro ihned. Jeho použití je jednoduché a zvládne ho i mladší osoba nebo totální amatér. Nepotřebovala jsem jakékoliv důležité pomůcky. Všechno dopadlo celkem hladce a rychle.

Markéta Tanzerová, Kamenice:
6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g podporuje mojí přirozenou lenost, protože nejsem nucena hledat pět věci, když mi v pohodě stačí jedna. Stačí jediná návštěva obchodu nebo jeden email do e-shopu a mohu snadně a lehce vydělávat. Tké i mojí kamarádku baví tento 6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g používat, protože se s ním pracuje snadno, rychle a tím pádem u normální domácí činnosti stráví minimum času.

Michael Zmítko, Dobřichovice:
Ve své práci hledám vypadat celkem pěkně, protože se denně vídám s zákazníky. Mým cílem je získat první dojem hned na prvním jednání. Nejen v tomhle směru mi 6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g moc pomohl. Cítím se zásadně víc sebejistě a také tak vystupuji. Díky němu jsem udělal výšlap tím správným směrem. Vše se mi daří a on má na tom nemalý kus. Jsem šťastný jako už dávno nebyl.

Markéta Činovcová, Rychnovek:
6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g splňuje všechny vlastnosti napsané v popisu. Ovládání jednoduché, vysoká citlivost na sebemenší změnu v ovzduší, velmi klidný provoz u televize neruší a vzduch v místnosti stále čerstvý, jako po vyvětrání. Mohu ze zkušenosti kupujícím doporučit,

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2018.

Hodnocení 6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g

hodnocení 5/5 od 40 hodnotících

Diskuze 6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g

Amálie W: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Tereza N: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Dominik D: Přišlo to celkem rychle

Matěj P: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Rozálie H: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Govinda Bio Datlové Koule s kokosem, 120g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt