6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g

6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g

6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 932 Kč
Naše cena: 621 Kč Ověřit dostupnost

Mangové konfety s kokosem a agávovým sirupem svou chutí představují unikátní a zdravé potěšení s vysokým energetickým obsahem pro doplnění energie v jakýkoliv denní čas. Ideální jako svačinka či pochoutka pro všechny, kteří chtějí zdravě mlsat.Složení: Mango* (60%), kokosová mouka*, datle*, kokos*, sirup z agáve*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1238 kJ (296 kcal) na 100 g. Sacharidy: 43 g, (z toho cukr: 13.7 g), Tuky: 13.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 8.9 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.1 g, Bílkoviny: 2.1 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g

Tobiáš Kunta, Lačnov

Tobiáš Kunta, Lačnov:
Než jsem si objednal 6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g, tak jsem volal s prodejcem jestli fakt mají 6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g k odeslání. Byl jsem nervózní, ale bezdůvodně, za dva dny mi doma zvonil kurýr. Skvělá rychlost doručení a dostupná cena.

Vojtěch Pouč, Čepí

Vojtěch Pouč, Čepí:
Musel jsem chvíli přesvědčovat ženu, že je pro nás perfektní a že budeme oba spokojeni. Když jsem jí řekl, že pokud jí nebude líbit se, tak 6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g vrátím, podlehla. Když jsem včera přišel domů z práce už ho užívala a byla více než nadšená. Nic se vracet nebude a za nás oba moc děkuji.

Eva Holienková, Častohostice

Eva Holienková, Častohostice:
Vzhled je pro mě primární. Studuji design a nemůžu si pořídit něco, co se mi nelíbí. Právě 6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g mě hodně oslovil. Jak se říká, první touha, správná touha! Svým designem i zpracováním se mi velmi líbí a jsem spokojena. A ta výhodná cena, to je takový bonus.

Nikol Františová, Kraborovice

Nikol Františová, Kraborovice:
Tuto PROPDUCT jsem si zakoupila, protože ji chtěla moje maminka. Jinak bych tuto 6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g nikdy nezakoupila, protože mi připadá šíleně předražená, nemá ani dobrý vzhled, barvu, nic. Kvalitou tak za dvě stovky. Ale ženy zhlouplé reklamou si to vyžádají a my dospělí chceme udělat radost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 07. 2018.

Hodnocení 6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g

Daniela K: Je to dostatečné?

Zuzana M: nemá chybu

Tomáš P: Přišlo to celkem rychle

Filip S: tak jsem to dostala aje to super

Nela C: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt