6 x Holle Bio Přesnídávka Hruška, 125g

6 x Holle Bio Přesnídávka Hruška, 125g

6 x Holle Bio Přesnídávka Hruška, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Holle Bio Přesnídávka Hruška, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Holle Bio Přesnídávka Hruška, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 248 Kč
Naše cena: 165 Kč Ověřit dostupnost

Dětská přesnídávka hrušková bez jakýchkoliv konzervantů a přidaných látek představuje zdravé potěšení s vysokou výživovou hodnotou pro Vaše nejmenší. Vhodná jako příkrm, do jogurtů a müsli OD UKONČENÉHO 5. MĚSÍCE VĚKU.Složení: Hruška* (98%), rýžová mouka celozrnná*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 252 kJ (60 kcal) na 100 g. Sacharidy: 13 g, (z toho cukr: 10.8 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.002 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.4 g, Sůl: 0.008 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Holle Bio Přesnídávka Hruška, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Holle Bio Přesnídávka Hruška, 125g

Kristián Odrazil, Holštejn

Kristián Odrazil, Holštejn:
Ze srovnání s podobnými výrobky jako je 6 x Holle Bio Přesnídávka Hruška, 125g mi Vámi inzerovaný vycházel na počáteční pohled nejlépe. Dlouho jsem proto nečekal a objednal. Zabalení, doba doručení i cena jsou v normě. Přidanou hodnotou je, že 6 x Holle Bio Přesnídávka Hruška, 125g je tzv. user - friendly, tedy příjemný pro uživatele a to bylo pro mne hezké překvapení. Váš eshop tedy doporučuji ostatním.

Marek Horkel, Pravonín

Marek Horkel, Pravonín:
Před časem jsem našel katalog 6 x Holle Bio Přesnídávka Hruška, 125g, kde jsem si o tom přečetl podrobnější informace. Zaujal mě už papírově podobě. Objednal jsem ho jako dárek a také praktickou pomůcku. A musím napsat, že jsem určitě nekoupil špatně. Vzhled, cena, provedení – všechno na špičkové úrovni. Rozhodně se nemusím bát, že by takový dárek byl by nevhod. Nic co udělalo mé ženě takovou radost, jako tento 6 x Holle Bio Přesnídávka Hruška, 125g.

Kristián Lacheta, Kurovice

Kristián Lacheta, Kurovice:
Tak předně, 6 x Holle Bio Přesnídávka Hruška, 125g je ve všech ohledech perfektní. Chvíli jsem se bál, že budu muset hledat jinde, když jsem objevil, že už není k okamžitému odběru, avšak za jeden den už bylo možné si jej zakoupit. Teď už chápu, jak je možné, že byl vyprodaný. Lepší objednávku jsem totiž neudělal. Při studiu na výšce mi nezbývá moc kaček na běžné nákupy, takže v mém rozhodování hrála velkou roli cena, na opačnou stranu 6 x Holle Bio Přesnídávka Hruška, 125g, který mi dorazil poštou, mě nejvíc překvapil, ať už co do kvality, nebo užitečnosti.

Michael Gombala, Věcov

Michael Gombala, Věcov:
Jistě tu situaci znáte, blíží se nevšední událost a nemáte ponětí, co manželce koupit. Já jsem se radil s kamarády v hospůdce, protože jsem byl zcela bez nápadů, a přátelé mi doporučili, ať zkusím 6 x Holle Bio Přesnídávka Hruška, 125g. Že se mi ten nápad opravdu líbil, proto jsem ho obratem pořídil. Co vám budu povídat, moje polovička byla totálně spokojená, pěla ódy, jak si našla si vybrala perfektního partnera a ten den jsme si nebývale užili.

Denisa Filčáková, Křenovy

Denisa Filčáková, Křenovy:
Dostala jsem 6 x Holle Bio Přesnídávka Hruška, 125g jako dárek a byla jsem moc hezky překvapena. Jsem opravdu hodně ráda, že mi kamarádka dala milý dárek.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 05. 2018.

Hodnocení 6 x Holle Bio Přesnídávka Hruška, 125g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Holle Bio Přesnídávka Hruška, 125g

Vít I: 110 % spokojenost

Andrea K: Je to dostatečné?

Daniel W: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Jonáš K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Markéta O: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Holle Bio Přesnídávka Hruška, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Holle Bio Přesnídávka Hruška, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt