6 x Holle Bio Přesnídávka Hruška, 125g

6 x Holle Bio Přesnídávka Hruška, 125g

6 x Holle Bio Přesnídávka Hruška, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Holle Bio Přesnídávka Hruška, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Holle Bio Přesnídávka Hruška, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 248 Kč
Naše cena: 165 Kč Ověřit dostupnost

Dětská přesnídávka hrušková bez jakýchkoliv konzervantů a přidaných látek představuje zdravé potěšení s vysokou výživovou hodnotou pro Vaše nejmenší. Vhodná jako příkrm, do jogurtů a müsli OD UKONČENÉHO 5. MĚSÍCE VĚKU.Složení: Hruška* (98%), rýžová mouka celozrnná*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 252 kJ (60 kcal) na 100 g. Sacharidy: 13 g, (z toho cukr: 10.8 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.002 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.4 g, Sůl: 0.008 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Holle Bio Přesnídávka Hruška, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Holle Bio Přesnídávka Hruška, 125g

Kristián Odrazil, Holštejn

Kristián Odrazil, Holštejn:
Ze srovnání s podobnými výrobky jako je 6 x Holle Bio Přesnídávka Hruška, 125g mi Vámi inzerovaný vycházel na první pohled nejlíp. Dlouho jsem proto neváhal a zakoupil. Zabalení, doba doručení i cena jsou v normě. Přidanou hodnotou je, že 6 x Holle Bio Přesnídávka Hruška, 125g je tzv. user - friendly, tedy milý pro kupující a to bylo pro mne hezké překvapení. Váš e-shop tedy doporučuji všem.

Marek Horkel, Pravonín

Marek Horkel, Pravonín:
Před časem jsem objevil katalog 6 x Holle Bio Přesnídávka Hruška, 125g, kde jsem si o tom dohledal podrobnější informace. Oslovil mě už papírově podobě. Objednal jsem ho jako dárek a také praktickou pomůcku. A musím říct, že jsem jistě neudělal blbě. Vzhled, cena, kvalita – všechno na vrcholné úrovni. Alespoň se nemusím bát, že by takový dárek byl by nevhod. Málo co udělalo mé ženě velkou radost, jako tento 6 x Holle Bio Přesnídávka Hruška, 125g.

Kristián Lacheta, Kurovice

Kristián Lacheta, Kurovice:
Tak na začátek, 6 x Holle Bio Přesnídávka Hruška, 125g je ve všech ohledech perfektní. Chvíli jsem měl obavy, že budu muset hledat jinde, když jsem objevil, že už není k okamžitému odběru, avšak za dva dny už bylo možné si jej objednat. Teď už chápu, jak je možné, že byl vyprodaný. Lepší nákup jsem totiž neudělal. Při studiu na střední škole mi nezbývá moc kaček na každodenní nákupy, takže v mém úsudku hrála největší roli cena, na opačnou stranu 6 x Holle Bio Přesnídávka Hruška, 125g, který mi přišel kurýrem, mě nejvíc překvapil, ať už co do zpracování, nebo užitečnosti.

Michael Gombala, Věcov

Michael Gombala, Věcov:
Jistě to znáte, blíží se jubileum a nevíte si rady s tím, čím potěšit ženu. Já jsem se bavil s chlapy v hospůdce, protože jsem byl totálně v koncích s nápady, a ostatní mi poradili, ať objednám 6 x Holle Bio Přesnídávka Hruška, 125g. Že se mi ten nápad fakt líbil, tak jsem ho ještě v ten den pořídil. Co vám budu povídat, ta moje byla naprosto spokojená, neustále omílala dokola, jak má perfektního manžela a večer jsme si nebývale užili.

Denisa Filčáková, Křenovy

Denisa Filčáková, Křenovy:
Obdržela jsem 6 x Holle Bio Přesnídávka Hruška, 125g jako dárek a byla jsem moc hezky překvapena. Jsem opravdu mile překvapená, že mi kolegové darovali hezký dárek.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 10. 2018.

Hodnocení 6 x Holle Bio Přesnídávka Hruška, 125g

hodnocení 5/5 od 13 hodnotících

Diskuze 6 x Holle Bio Přesnídávka Hruška, 125g

Pavel R: Celkem jsem spokojený.

Valerie V: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Rozálie R: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Samuel L: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Nikola V: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Holle Bio Přesnídávka Hruška, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Holle Bio Přesnídávka Hruška, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt