6 x Holle Bio Pyré Jablko, 125g

6 x Holle Bio Pyré Jablko, 125g

6 x Holle Bio Pyré Jablko, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Holle Bio Pyré Jablko, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Holle Bio Pyré Jablko, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 248 Kč
Naše cena: 165 Kč Ověřit dostupnost

100% ovocné pyré jablečné bez jakýchkoliv konzervantů a sladidel představuje skvělý zdroj látek a vitamínů potřebných pro zdravý rozvoj Vašeho dítěte. Vhodné jako příkrm či do jogurtů a müsli a kaší OD UKONČENÉHO 4. MĚSÍCE VĚKU. Složení: Jablko*. *Produkt ekologického zemědělstvíEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 202 kJ (48 kcal) na 100 g. Sacharidy: 10.7 g, (z toho cukr: 9.9 g), Tuky: 0.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.06 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1 g, Bílkoviny: 0.3 g, Sůl: 0.005 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Holle Bio Pyré Jablko, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Holle Bio Pyré Jablko, 125g

Magdaléna Chodilová, Bulovka

Magdaléna Chodilová, Bulovka:
V momentě, kdy jsem 6 x Holle Bio Pyré Jablko, 125g poprvé uviděla a vedle něj takhle bezkonkurenční cenu, tak jsem se téměř až vyděsila. Jenomže řekla jsem si, že zboží vyzkouším. Naštěstí, protože tato věc fakt překonala moje očekávání. Čekala jsem totální šmejd, ale byla to opravdu kvalitní skvělá věc z odolného materiálu, kterou používám skoro každý den! Výjimečná a velice výhodná koupě, takových jsem do té doby moc neměla.

Oliver Heidler, Bojiště

Oliver Heidler, Bojiště:
6 x Holle Bio Pyré Jablko, 125g jsem si zvolil na základě příjemné kombinace slibované zpracování a výhodné ceny. Webové stránky jsou pěkně udělané, vytvářejí ve mně důvěru a to považuji za důležité pro kupujícího velmi důležitý. Komukoliv,kteří už dlouhou chvíli přemýšlí, že by 6 x Holle Bio Pyré Jablko, 125g vyzkoušeli, bych poradil, ať s koupí neváhají. Evidentně je nás, spokojených zákazníků, dost, a potencionální detaily, které 6 x Holle Bio Pyré Jablko, 125g někdy lidé vytýkají, považuji ze nepodstatné. Alespoň mně to radost z objednávky rozhodně nezkazilo.

Natálie Pehová, Libějovice

Natálie Pehová, Libějovice:
Jsem uspokojená, vše bylo okamžité, od objednání do dodání a v nejbližší době si objednám ještě jednu 6 x Holle Bio Pyré Jablko, 125g, do bytu. Ta první byla na chalupu. Vyhovuje mi její délka .Ještě jednou děkuji Pěkný den

Štěpán Merunka, Libkovice pod Řípem

Štěpán Merunka, Libkovice pod Řípem:
Bezvadný 6 x Holle Bio Pyré Jablko, 125g, který vyřeší i to nejzapeklitější problémy rodin. Obával jsem se, zda si vyberu správný model tohoto 6 x Holle Bio Pyré Jablko, 125g. S výběrem správné varianty mi ale hodně ochotně poradili zaměstnanci internetového eshopu. Takže jsem netápal a koupil jsem ten správný model. Vybrané zboží bylo navíc i prakticky zabaleno, takže během cesty nedošlo k škodě. 6 x Holle Bio Pyré Jablko, 125g působí přesně tak, jak má. A k mé naprosté radosti.

Anežka Konšalová, Spálené Poříčí

Anežka Konšalová, Spálené Poříčí:
Potřebovala jsem tento 6 x Holle Bio Pyré Jablko, 125g velmi rychle poslat a měla jsem dost specifické přání. Díky vám vše dopadlo dobře a já jsem byla opravdu překvapená okamžitým přístupem. 6 x Holle Bio Pyré Jablko, 125g je přesně takový, jaký jsem nutně musela mít. Kamarád je spokojený (byl to dáreček pro něho), proto spokojenost na obou stranách. Kéž by ostatní obchody fungovaly tak spolehlivě, jako ten váš. To by bylo nakupování ještě více příjemnější.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 10. 2018.

Hodnocení 6 x Holle Bio Pyré Jablko, 125g

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 6 x Holle Bio Pyré Jablko, 125g

Šimon H: je to fajné

Aneta K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Dominik A: 110 % spokojenost

Nikolas O: Celkem jsem spokojený.

Lukáš O: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Holle Bio Pyré Jablko, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Holle Bio Pyré Jablko, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt