6 x Holle Bio Pyré Jablko, 125g

6 x Holle Bio Pyré Jablko, 125g

6 x Holle Bio Pyré Jablko, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Holle Bio Pyré Jablko, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Holle Bio Pyré Jablko, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 248 Kč
Naše cena: 165 Kč Ověřit dostupnost

100% ovocné pyré jablečné bez jakýchkoliv konzervantů a sladidel představuje skvělý zdroj látek a vitamínů potřebných pro zdravý rozvoj Vašeho dítěte. Vhodné jako příkrm či do jogurtů a müsli a kaší OD UKONČENÉHO 4. MĚSÍCE VĚKU. Složení: Jablko*. *Produkt ekologického zemědělstvíEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 202 kJ (48 kcal) na 100 g. Sacharidy: 10.7 g, (z toho cukr: 9.9 g), Tuky: 0.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.06 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1 g, Bílkoviny: 0.3 g, Sůl: 0.005 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Holle Bio Pyré Jablko, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Holle Bio Pyré Jablko, 125g

Magdaléna Chodilová, Bulovka

Magdaléna Chodilová, Bulovka:
V době, kdy jsem 6 x Holle Bio Pyré Jablko, 125g poprvé spatřila a u něj takto akční cenu, tak jsem se málem až lekla. Ovšem řekla jsem si, že zboží prověřím. Bylo to dobře, protože tato věcička dokonale překonala moje očekávání. Čekala jsem absolutní blbost, ale byla to neskutečně kvalitní super věc z odolného materiálu, kterou používám téměř pořád! Výjimečná a cenově přijatelná koupě, podobných jsem doposud moc neudělala.

Oliver Heidler, Bojiště

Oliver Heidler, Bojiště:
6 x Holle Bio Pyré Jablko, 125g jsem si zvolil na základě dobré kombinace slibované kvality a výhodné ceny. Webové stránky jsou hezky udělané, vytvářejí ve mně důvěru a to považuji za důležité pro kupujícího velmi důležitý. Všem,kteří už dlouhou chvíli zvažují, že by 6 x Holle Bio Pyré Jablko, 125g zakoupily, bych radil, ať s objednáním neváhají. Zcela jasně je nás, klidných kupujících, dost, a potencionální drobnosti, které 6 x Holle Bio Pyré Jablko, 125g občas lidé reklamují, považuji ze nepodstatné. Alespoň mně to radost z nákupu rozhodně nezkazilo.

Natálie Pehová, Libějovice

Natálie Pehová, Libějovice:
Jsem šťastná, vše bylo okamžité, od objednání do dodání a v blízké době si objednám ještě jednu 6 x Holle Bio Pyré Jablko, 125g, do knaceláře. Ta první byla na zahradu. Vyhovuje mi její délka .Ještě jednou děkuji Báječný den

Štěpán Merunka, Libkovice pod Řípem

Štěpán Merunka, Libkovice pod Řípem:
Bezvadný 6 x Holle Bio Pyré Jablko, 125g, který vyřeší i to nejsložitější problémy rodin. Obával jsem se, zda si vyberu dobrý druh tohoto 6 x Holle Bio Pyré Jablko, 125g. S výběrem správné varianty mi ale velmi ochotně poradili prodavači internetového eshopu. Takže jsem netápal a pořídil jsem ten správný model. Vybrané zboží bylo navíc i šikovně zabaleno, proto během cesty nedošlo k poškození. 6 x Holle Bio Pyré Jablko, 125g funguje přesně tak, jak má. A k mé naprosté radosti.

Anežka Konšalová, Spálené Poříčí

Anežka Konšalová, Spálené Poříčí:
Nutně jsem chtěla tento 6 x Holle Bio Pyré Jablko, 125g velmi rychle poslat a měla jsem hodně divné přání. Díky vám vše klaplo a já jsem byla hodně překvapená dobrým přístupem. 6 x Holle Bio Pyré Jablko, 125g je přesně takový, jaký jsem potřebovala. Přítel je nadšený (byl to dárek pro něho), proto spokojenost na obou stranách. Kéž by všechny e-shopy fungovaly tak jistě, jako ten váš. To by bylo nakupování ještě mnohem příjemnější.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 05. 2018.

Hodnocení 6 x Holle Bio Pyré Jablko, 125g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Holle Bio Pyré Jablko, 125g

Tomáš L: Přišlo to celkem rychle

Julie E: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Matyáš B: funkční výrobek

Kristýna V: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Petra D: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Holle Bio Pyré Jablko, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Holle Bio Pyré Jablko, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt