6 x Holle Bio Pyré Jablko a Banán, 125g

6 x Holle Bio Pyré Jablko a Banán, 125g

6 x Holle Bio Pyré Jablko a Banán, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Banán, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Banán, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 248 Kč
Naše cena: 165 Kč Ověřit dostupnost

100% ovocné pyré jablečno- banánové s nulovým obsahem přidaných cukrů a jiných sladidel, zcela bez konzervantů. Vhodné jako příkrm či do jogurtů, müsli a kaší OD UKONČENÉHO 4. MĚSÍCE VĚKU.Složení: Jablko* (80%), banán* (20%). *Produkt ekologického zemědělstvíEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 266 kJ (63 kcal) na 100 g. Sacharidy: 13.1 g, (z toho cukr: 11.7 g), Tuky: 0.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.22 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.5 g, Sůl: 0.003 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Banán, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Banán, 125g

Magdaléna Znojilová, Hubenov

Magdaléna Znojilová, Hubenov:
Bezva nákup! Jsem s tímto výrobkem naprosto šťastná. Mám ho v ložnici už dva týdny a stále se ho nemůžu užít. Má všechno co chci a co jsem hledala u jiných modelů které mě bohužel zklamaly. Už jsem vůbec nedoufala, že bych mohla narazit na něco opravdu funkčního. Jsem ráda, že jsem objevila právě tento obchod, protože s koupí 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Banán, 125g jsem jistě udělal dobře.

Vít Kořánek, Strenice

Vít Kořánek, Strenice:
Při porovnání s podobnými produkty jako je 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Banán, 125g mi Vámi inzerovaný vycházel na počáteční pohled nejlíp. Dlouho jsem proto nečekal a pořídil. Balení, doba dodání i cena jsou v normě. Přidanou hodnotou je, že 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Banán, 125g je tzv. user - friendly, tedy milý pro uživatele a to bylo pro mne hezké překvapení. Váš e-shop tedy doporučuji ostatním.

Viktor Joza, Mlázovice

Viktor Joza, Mlázovice:
Objednal jsme 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Banán, 125g pro přítele jako dárek k svátku. Nejdřív to bylo vlastně z recese. Když jsme se potom po třech dnech znovu viděli, hrozně si ho chválil. Prý velice moc děkuje, že by ho to nenapadlo si ho koupit. Celkem mě tím nahlodal. Doma jsem si zasedl k notebooku a už ho mám také.

Matěj Macalík, Horní Bojanovice

Matěj Macalík, Horní Bojanovice:
Brouzdám na internetu velmi rád, je to pro mě rychlejší. Obdobné to bylo také s 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Banán, 125g. Zkrátka jsem vypátral ten svůj, objednal a zanedlouho byl 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Banán, 125g přímo ve schránce. Já se místo toho můžu věnovat jiným věcem. Jsem vskutku rád za skutečnost, že podobná varianta existuje, 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Banán, 125g se mi fakt líbí. Tato alternativa nákupu je perfektní pro všechny ty z vás, kteří nemají, podobně jako já, rádi fronty v přeplněných obchodech.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 10. 2018.

Hodnocení 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Banán, 125g

hodnocení 5/5 od 22 hodnotících

Diskuze 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Banán, 125g

Josef K: 110 % spokojenost

Hana P: nemá chybu

Tadeáš Š: je to fajné

Alžběta V: děda je z dárku je nadšený

Josef K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Banán, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Banán, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt