6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g

6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g

6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 287 Kč
Naše cena: 191 Kč Ověřit dostupnost

Ovocné pyré jablečno- hruškové představuje skvělý zdroj látek a vitamínů potřebných pro zdravý rozvoj Vašeho dítěte. Vhodné jako příkrm či do jogurtů a müsli a kaší OD UKONČENÉHO 4. MĚSÍCE VĚKU. Složení: Jablko* (35%), hruška* (30%), koncentrovaná jablečná šťáva* (8%), rýžová mouka celozrnná*, citrón*, voda. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 335 kJ (79 kcal) na 100 g. Sacharidy: 17.7 g, (z toho cukr: 12.4 g), Tuky: 0.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.06 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.4 g, Bílkoviny: 0.7 g, Sůl: 0.025 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g

Antonín Jagoš, Ženklava

Antonín Jagoš, Ženklava:
Jako muž nemám moc času zjišťovat různá řešení. Takže jsem věděl, který výrobek požaduji. Našel jsem si ho a zakoupil. Vše proběhlo k mé naprosté spokojenosti. profesionální komunikace prodejců a garance produktu mne přesvědčilo, že chci tento 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g každému doporučit. Jsem spokojen a zároveň hezky překvapen, že opravdu to funguje tak spěšně. Perfektní obchod.

Kamila Bačková, Mrzky

Kamila Bačková, Mrzky:
Jednoho dne jsme se se sousedkami dohodly, že si na internetu pořídíme hodně produktů v rámci jednoho nákupu, kvůli úspoře. Já jsem si v tom čase vyhlídla v nabídce právě tento 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g, z důvodu, že se mi nic jiného nelíbilo. Avšak byla to velmi nejlepší volba. Příliš jsem od něj nevyžadovala, ale jsem nadšená. Bezkonkurenční kvalita, rychlé doručení, přijatelná cena, zkrátka špica!

Marek Harant, Podhradí nad Dyjí

Marek Harant, Podhradí nad Dyjí:
Doporučil mi ho otec. Prý 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g používal už dlouho a skutečně mu pomohl. Chvíli jsem se rozmýšlel, zda se mi to vyplatí. Když jsem si ale vzpomněl jak dlouhou čas už s tím zápasím, rozhodl jsem se, že to zkusím. Nechtělo se mi nikde stát zástup, takže jsem si ho zakoupil přes on-line formulář a nechal si ho bez obtíží zaslat až domu. A musím uznat, že rozhodně nelituji.

Dominika Korená, Milovice

Dominika Korená, Milovice:
Věřím, že se na mě někdo nebude hněvat, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g perfektní. Zakoupila jsem si jej na mnohá doporučení a celkem jsem uspokojená. Dělá to hrozný rámus, a co se týče použitelnosti tak celkem docela pokulhává. Navíc jsem na něj čekala týden, což by se dalo omluvit, pokud by se jednalo o kvalitní produkt. {Tohle|Toto je skvělý, za který bych takto vysokou cenu zaplatila.

Michal Sirový, Skořice

Michal Sirový, Skořice:
Vyzkoušeli jste toho již nepočítaně a s jakými výsledky? Žádný 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g bohužel vašim představám nikdy úplně neodpovídal. Nemusíte však kvůli tomu dělat kompromis. Poradím vám. Otestujte tak jako já 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g. Pouze produkt zcela splnil všechny mé požadavky a já jsem z něj absolutně nadšený. Ve chvíli, kdy vypoví službu, hned si pořídím nový.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 10. 2018.

Hodnocení 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g

Dominika P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Martin C: funkční výrobek

Anna Č: nemá chybu

Kamila H: já jsem to prostě chtěla

Tomáš Š: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt