6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g

6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g

6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 801 Kč
Naše cena: 534 Kč Ověřit dostupnost

Ovocné pyré jablečno- hruškové představuje skvělý zdroj látek a vitamínů potřebných pro zdravý rozvoj Vašeho dítěte. Vhodné jako příkrm či do jogurtů a müsli a kaší OD UKONČENÉHO 4. MĚSÍCE VĚKU. Složení: Jablko* (35%), hruška* (30%), koncentrovaná jablečná šťáva* (8%), rýžová mouka celozrnná*, citrón*, voda. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 335 kJ (79 kcal) na 100 g. Sacharidy: 17.7 g, (z toho cukr: 12.4 g), Tuky: 0.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.06 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.4 g, Bílkoviny: 0.7 g, Sůl: 0.025 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g

Samuel Hodonický, Huntířov

Samuel Hodonický, Huntířov:
Chtěl jsem potěšit přítelkyni pěkným dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a příjemného jednání, 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g  mi přišel včera a vše bylo přesně tak, jak jsem očekával. Manželka má obrovskou radost a já s ní, děkuji.

Matěj Kumr, Struhařov

Matěj Kumr, Struhařov:
Já jsem spokojený. Jedná se už u můj třetí výrobek 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g a nemůžu se ho uspokojit. Asi jsem konzervativní, ale když mi něco vyhovuje, objednávám to dokola a dále. Mám strach, že bych při koupi něčeho podobného byl zklamaný. Tento 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g mi vyhovuje svou barvou, cenou a designem. Kladně hodnotím design, který se však za dobu prodeje velice proměnil.

Jan Potůček, Poběžovice

Jan Potůček, Poběžovice:
I muži mají své sny. Já mám teda sen o klidných a rychlých nákupech na webu. Chtěl jsem jeden určitý 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g a ten jsem zde našel. Zakoupil a doufal, že dorazí včas. Jaké pro mne bylo překvapení, že dorazil ještě dříve. Perfektní doručení, rychlost, vstřícné jednání, vše v celkovém pořádku. Tento e-shop splnil mé očekávání o nakupování na webu a já jen musím doporučit. Výrovek je top!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 08. 2019.

Hodnocení 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g

Aneta P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Emma V: Je to dostatečné?

Marie P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Jiří J: Přišlo to celkem rychle

Jana H: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt