6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g

6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g

6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 315 Kč
Naše cena: 210 Kč Ověřit dostupnost

Ovocné pyré jablečno- hruškové představuje skvělý zdroj látek a vitamínů potřebných pro zdravý rozvoj Vašeho dítěte. Vhodné jako příkrm či do jogurtů a müsli a kaší OD UKONČENÉHO 4. MĚSÍCE VĚKU. Složení: Jablko* (35%), hruška* (30%), koncentrovaná jablečná šťáva* (8%), rýžová mouka celozrnná*, citrón*, voda. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 335 kJ (79 kcal) na 100 g. Sacharidy: 17.7 g, (z toho cukr: 12.4 g), Tuky: 0.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.06 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.4 g, Bílkoviny: 0.7 g, Sůl: 0.025 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g

Michaela Jarkulišová, Krahulov

Michaela Jarkulišová, Krahulov:
Absolutní špička mezi 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g! Funguje tak, jak je uváděno, výsledky jsou ohromující. Kdo nevyzkouší, ten nepozná sílu tohoto přípravku! Velmi snadné použití spolu s ostatními produkty. Dobrý poměr kvality a ceny - zdá se předražený, ale opak je pravdou. 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g používám hodně let a nikdy mě nenakrknul. Investovat do něj se vždy zaplatilo. Nezapomeňte pořádně protřepat před každým použitím. Doporučuji po každém použití dobře protřepat, aby nedošlo k usazování žmolků. Pečlivě uzavřít a uchovávat na suchém a temném místě při stejné teplotě.

Lucie Sošková, Těchonín

Lucie Sošková, Těchonín:
Tento 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g jsem hledala klukovi a chtěla jsem tu nejúžasnější kvalitu za nejlevnější cenu. Našla jsem několik obchodů a teprve u vás jsem objevila přesně to, co jsem poptávala. Po čtrnácti dnech testování jsme natolik rádi, že jsme u vás zakoupily další 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g. Dětem se hodně líbí a já jsem ráda, že jsem na eshop narazila. Doporučím vás také své rodině. Děkuji.

Kryštof Mičan, Krty

Kryštof Mičan, Krty:
Pro nákup zboží typu 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g jsem se rozhodoval delší čas. Snažím se vždy nákupy přes web dobře zvážit. Už jsme se s milenkou dvakrát napálili a nakoupili u nedůvěryhodného prodejce. Zde mě ale mile překvapily velice přehledné eshopové stránky, vše bylo jasně vysvětleno, cena rozumná. A funkčnost 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g mě hezky překvapila. Myslím, že jsem vybral dobře.

Andrea Vencelová, Příluka

Andrea Vencelová, Příluka:
Chtěla jsem potěšit svého syna vkusným dárkem, a proto jsem dlouho vybírala obchod, ve kterém jej zakoupím. Jsem velice nedůvěřivá a opatrná. Naštěstí jsem vybrala opravdu chytře. Zaměstnanec e-shopu mne ubezpečil, že požadovaný 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g mají skladem a zašlou jej do druhého dne, manžel byl z dárku nadšen a já jsem moc spokojena, že jsem dobře vybrala.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 04. 2019.

Hodnocení 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g

Nela K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Marie F: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Gabriela S: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Sebastian D: Celkem jsem spokojený.

Sofie K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt