6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g

6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g

6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 287 Kč
Naše cena: 191 Kč Ověřit dostupnost

Ovocné pyré jablečno- hruškové představuje skvělý zdroj látek a vitamínů potřebných pro zdravý rozvoj Vašeho dítěte. Vhodné jako příkrm či do jogurtů a müsli a kaší OD UKONČENÉHO 4. MĚSÍCE VĚKU. Složení: Jablko* (35%), hruška* (30%), koncentrovaná jablečná šťáva* (8%), rýžová mouka celozrnná*, citrón*, voda. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 335 kJ (79 kcal) na 100 g. Sacharidy: 17.7 g, (z toho cukr: 12.4 g), Tuky: 0.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.06 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.4 g, Bílkoviny: 0.7 g, Sůl: 0.025 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g

Antonín Jagoš, Ženklava

Antonín Jagoš, Ženklava:
Jako chlap nemám moc času hledat různá řešení. Takže jsem věděl, jaký produkt potřebuji. Našel jsem si ho a zakoupil. Vše proběhlo k mé naprosté spokojenosti. profesionální jednání prodavačů a garance funkčnosti mne přesvědčilo, že můžu tento 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g všem doporučit. Jsem rád a přitom mile překvapen, že skutečně to funguje tak rychle. Bezproblémový eshop.

Kamila Bačková, Mrzky

Kamila Bačková, Mrzky:
Jednou jsme se se sousedkami dohodly, že si na internetu koupíme víc produktů na jedno jméno, z důvodu úspory. Já jsem si v tom čase vyhlídla v sortimentu právě tenhle 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g, protože mě upoutal na první pohled. Ovšem byla to opravdu nejlepší volba. Příliš jsem od něj nečekala, ale jsem nadšená. Skvělá kvalita, rychlé doručení, dostupná cenovka, jedním slovem pecka!

Marek Harant, Podhradí nad Dyjí

Marek Harant, Podhradí nad Dyjí:
Doporučil mi ho kolega. Prý 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g používal už dlouho a reálně mu pomohl. Chvíli jsem váhal, zda se mi to hodí. Když jsem si ale vzpomněl jak dlouhou čas už s tím zápasím, rozhodl jsem se, že do toho jdu. Nechtělo se mi nikde stát frontu, proto jsem si ho zakoupil přes webový formulář a nechal si ho pohodlně zaslat až domu. A musím uznat, že tedy udělal jsem dobře.

Dominika Korená, Milovice

Dominika Korená, Milovice:
Doufám, že se na mě nikdo nebude hněvat, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g dobrý. Objednala jsem si jej na mnohá doporučení a celkem jsem klidná. Dělá to skvělý vibrace, a co se týká použitelnosti tak taky docela pokulhává. Navíc jsem na něj čekala čtyři dny, což by se dalo omluvit, pokud by se jednalo o perfektní model. {Tohle|Toto je vychytávka, za který bych takto rozumnou cenu opět dala.

Michal Sirový, Skořice

Michal Sirový, Skořice:
Otestovali jste toho už nepočítaně a s jakými výsledky? Žádný 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g však vašim kritériím nikdy zcela neodpovídal. Nemusíte ovšem kvůli tomu ustupovat. Znám řešení. Pořiďte si tak jako já 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g. Až výrobek dokonale splnil všechna moje očekávání a já jsem z něj jako u vytržení. V momentě, kdy vypoví službu, hned si zakoupím další.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 05. 2018.

Hodnocení 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g

Karolína K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Adam P: Doufám, že to vydrží několik let :-D

David Ž: Přišlo to celkem rychle

Nikola B: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Matouš V: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Holle Bio Pyré Jablko a Hruška, 190g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt