6 x Landgarten Bio Čokoládové kousky s Goji, 90g

6 x Landgarten Bio Čokoládové kousky s Goji, 90g

6 x Landgarten Bio Čokoládové kousky s Goji, 90g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Landgarten Bio Čokoládové kousky s Goji, 90g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Landgarten Bio Čokoládové kousky s Goji, 90g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 803 Kč
Naše cena: 535 Kč Ověřit dostupnost

Kousky hořké veganské fairtradeové čokolády z kvalitního kakaa (74%) a čtvrtinového podílu kandovaných plodů kustovnice čínské (Goji) vyhlášené svým pozitivním přínosem ke zdraví představuje zdravé a chuťově unikátní potěšení pro všechny milovníky kvalitní čokolády. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (74%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), kustovnice čínská* (25%) (goji*, maltodextrin*, cukr*, přírodní aroma*), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2012 kJ (483 kcal) na 100 g. Sacharidy: 44 g, (z toho cukr: 42 g), Tuky: 29 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 18 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 9.6 g, Bílkoviny: 7.1 g, Sůl: 0.2 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Landgarten Bio Čokoládové kousky s Goji, 90g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Landgarten Bio Čokoládové kousky s Goji, 90g

Michaela Suchnová, Paračov

Michaela Suchnová, Paračov:
Nestává se mi často, že bych jakýkoliv 6 x Landgarten Bio Čokoládové kousky s Goji, 90g na potkání pochválila. Nejsem ochranitelka reklamy za každou cenu. Ale když jsem s ním opravdu spokojená, proč se o tom nerozepsat. Třeba pomůže i někomu dalšímu. Co já se něčeho podobného nahledala, takže dámy nebojte se a určitě otestujte. Navíc, doručení je zadarmo.

Václav Pechoušek, Luby

Václav Pechoušek, Luby:
S 6 x Landgarten Bio Čokoládové kousky s Goji, 90g jsem se setkal, když jsem hledal šikovného pomocníka do dílny. Byl jsem příjemně překvapen jeho provedením a velmi snadnou prodejností. Dostatečné skladové zásoby mi umožnily koupit si několik setů 6 x Landgarten Bio Čokoládové kousky s Goji, 90g, abych nemusel zase za měsíc nakupovat. I žena byla nadšená a určitě se k tomuto 6 x Landgarten Bio Čokoládové kousky s Goji, 90g opět vrátíme.

Denis Morris, Cizkrajov

Denis Morris, Cizkrajov:
Asi před čtvrt měsícem jsem koupil zboží od konkurence, který mě velice zklamal. Dokonce jsem si v té době řekl, že nic podobného už si pořizovat nebudu. Ale manželka mi k vánocům koupila 6 x Landgarten Bio Čokoládové kousky s Goji, 90g. Prý si ho pochvaluje řada jejích známých. Přemlouvala mě, ať ho také otestuji. Po pravdě jsem se po nějakých recenzích a zkušenostech dalších uživatelů vůbec nedíval. Pomyslel jsem si, že dám 6 x Landgarten Bio Čokoládové kousky s Goji, 90g šanci a usoudím sám. Byl jsem celkem nadšený. A když čtu recenze dalších zákazníků, vidím jasně, že je nás víc.

Sára Malenková, Žampach

Sára Malenková, Žampach:
Dobrá a užitečná produkt. Měla jsem určitou obavu, aby se nákup vyplatil. Brzy mě 6 x Landgarten Bio Čokoládové kousky s Goji, 90g přesvědčil - patří k dobrým a spolehlivým věcem, pracuje a plní to, co od něho očekávám. Budoucím nakupujícím poradím, ať pořídí víc naráz – finančně se to vyplatí. Samozřejmě doporučím známým. Jen tak dál!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 06. 2018.

Hodnocení 6 x Landgarten Bio Čokoládové kousky s Goji, 90g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Landgarten Bio Čokoládové kousky s Goji, 90g

Amálie K: Tento 6 x Landgarten Bio Čokoládové kousky s Goji, 90g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Amálie K: Ideální k osmnáctinám :)

Richard B: Celkem jsem spokojený.

Nikol T: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Anežka B: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Landgarten Bio Čokoládové kousky s Goji, 90g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Landgarten Bio Čokoládové kousky s Goji, 90g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt