6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g

6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g

6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1553 Kč
Naše cena: 1035 Kč Ověřit dostupnost

Espresso směs káv Robusta a Arabica mleté představuje svou prvotřídní kvalitou a vytříbenou explozivní plnou chutí to nejlepší svého druhu pro milovníky mleté kávy. Optimální pro chvíle pohody a odpočinku u šálku kvalitní a výjimečné kávy. Složení: Kávová zrna*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g

Amálie Ďuráková, KARVINÁ

Amálie Ďuráková, KARVINÁ:
Naprosto luxusní a hezké zboží, vysoká kvalita, jsem opravdu hodně spokojená. Objednávám u vás dlouho, a každý další objednávka mě utvrzuje v tom, že kupuji dobře. Naposledy jsem si u vás pořídila 6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g, a skoro nevím, co na to mám napsat. Snad jen to, že příště budu objednávat opět u vás, protože zboží, jaké prodáváte, se v takové barvě a za tak výhodnou cenu objednává na internetu jen složitě.

Hana Benýšková, Sovětice

Hana Benýšková, Sovětice:
Byla jsem zpočátku opatrná, a protože bojácně nakupuji přes web. Byla jsem se na 6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g podívat v klasickém krámě. Otestovala jsem jej a byla jsem okouzlena, jakého dobrého pomocníka můžu mít v bytě. Nečekala jsem, sedla jsem k netu a za nízkou cenu jej objednala. Mám ho doma šest dní a nemůžu si ho užít. Musím se naučit jej zvládat, ale vypadá to lehce, tak asi nebude chyba.

Roman Štajer, Žďár nad Orlicí

Roman Štajer, Žďár nad Orlicí:
Už nějakou dobu jsem si připadal celkově bez síly. Nic mě nebavilo a když, tak jsem s tím nevydržel. Potřeboval jsem nějak nakopnout najít 6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g vhodný přímo pro mě. Byli moc fajn, prostě profesionálové. Když bude potřeba, nemám obavu se tam znovu vrátit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 10. 2018.

Hodnocení 6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze 6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g

Gabriela K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Josef A: 6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Julie K: Ideální k osmnáctinám :)

Aneta K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Tereza H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt