6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g

6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g

6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1553 Kč
Naše cena: 1035 Kč Ověřit dostupnost

Espresso směs káv Robusta a Arabica mleté představuje svou prvotřídní kvalitou a vytříbenou explozivní plnou chutí to nejlepší svého druhu pro milovníky mleté kávy. Optimální pro chvíle pohody a odpočinku u šálku kvalitní a výjimečné kávy. Složení: Kávová zrna*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g

Amálie Ďuráková, KARVINÁ

Amálie Ďuráková, KARVINÁ:
Naprosto pohodlné a hezké zboží, nejvyšší kvalita, jsem opravdu nejvíce spokojená. Pořizuji u vás už druhý rok, a každý další nákup mě utvrzuje v tom, že objednávám levně. Naposledy jsem si u vás pořídila 6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g, a skutečně nevím, co na to mám dodat. Snad jen to, že příště budu nakupovat opět u vás, protože produkty, jaké nabízíte, se v takové kvalitě a za tak dobrou cenu hledá na internetu jen složitě.

Hana Benýšková, Sovětice

Hana Benýšková, Sovětice:
Byla jsem nejprve skeptická, a protože nerada objednávám přes net. Byla jsem se na 6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g podívat v klasickém krámě. Vyzkoušela jsem jej a byla jsem překvapena, jakého skvělého pomocníka můžu mít v bytě. Nečekala jsem, sedla jsem k webu a za nízkou cenu jej objednala. Mám ho doma sedm dní a nemůžu si ho užít. Musím se naučit jej zvládat, ale vzhlíží to jednoduše, tak asi nebude chyba.

Roman Štajer, Žďár nad Orlicí

Roman Štajer, Žďár nad Orlicí:
Už nějakou dobu jsem si připadal takový bez energie. Nic mě netěšilo a když, tak jsem s tím nevydržel. Potřeboval jsem nějak nakopnout vybrat 6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g vhodný přímo pro mě. Byli moc milí, prostě experti. Pokud bude potřeba, nemám obavu se tam znovu vrátit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 12. 2018.

Hodnocení 6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g

hodnocení 5/5 od 29 hodnotících

Diskuze 6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g

Kristýna B: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Michaela P: Ideální k osmnáctinám :)

Sára C: dobré

Lucie K: já jsem to prostě chtěla

Nela H: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt