6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g

6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g

6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1703 Kč
Naše cena: 1135 Kč Ověřit dostupnost

Espresso směs káv Robusta a Arabica mleté představuje svou prvotřídní kvalitou a vytříbenou explozivní plnou chutí to nejlepší svého druhu pro milovníky mleté kávy. Optimální pro chvíle pohody a odpočinku u šálku kvalitní a výjimečné kávy. Složení: Kávová zrna*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g

Eliška Chábová, Střítež

Eliška Chábová, Střítež:
Jsem hezky překvapena jak okamžitým doručením, tak skvělým zajištěním, co se týče zabalení produktu. Precizní. 6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g dorazil v tak jak měl, v krátké době a já ho můžu ihned využívat. Nemám co bych eshopu vytkla, všecko zde funguje dobře a já jej doporučuji. Jsem šťastná a budu se sem určitě pravidelně vracet a nakupovat opakovaně.

Daniel Zřídkaveselý, Dolní Újezd

Daniel Zřídkaveselý, Dolní Újezd:
Přes web neobjednávám moc často, protože mi vadí to, že si zboží nemohu otestovat a občas jsou i předlouhé doručovací lhůty. Ovšem v tomto obchodu jsem udělal výjimku a vyplatilo se mi to. 6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g je přesně takový, jaký jsem potřeboval, splňuje mé očekávání, navíc za dobrou cenu a dodání skoro okamžité. Ještě znovu děkuji. Určitě se na vás opět v brzké době obrátím.

Veronika Kolibáčová, Sazomín

Veronika Kolibáčová, Sazomín:
Podívejte, tohle je zboží, které si dělá reklamu samo. Asi není třeba ho uvádět, kdo vyzkoušel, ví, o čem mluvím a kdo ještě ne, ten by to měl rychle napravit! ;-) Ale kdyby se pořád našel někdo, kdo se s 6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g nesetkal, tak poradím, ať se nebojí a pořídí si na zkoušku. Všichni si to vychvalují, funguje to a já nevidím důvod, proč nedoporučit i rodině.

Radim Puklický, Lhánice

Radim Puklický, Lhánice:
Když už si něco pořizuji, tak chci, abych měl jistotu, že mi k tomu dávají taky spolehlivý servis, objednání přes web, případnou možnost vrácení produktu a samozřejmě uvítám co nejrychlejší dodání. Několikrát jsem se spálil a nedůvěřuji každému. Tady mě ale udělali radost, byla to opravdu moc dobrá volba. Je příjemné vědět kde dělají svou práci profesionálně.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2019.

Hodnocení 6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g

Sabina I: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Šárka Š: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Eliška S: Tento 6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Lucie G: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Petr Č: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt