6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g

6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g

6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1703 Kč
Naše cena: 1135 Kč Ověřit dostupnost

Espresso směs káv Robusta a Arabica mleté představuje svou prvotřídní kvalitou a vytříbenou explozivní plnou chutí to nejlepší svého druhu pro milovníky mleté kávy. Optimální pro chvíle pohody a odpočinku u šálku kvalitní a výjimečné kávy. Složení: Kávová zrna*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g

Eliška Chábová, Střítež

Eliška Chábová, Střítež:
Jsem hezky překvapena jak rychlostí doručením, tak perfektním zajištěním, co se týká zabalení zboží. Profesionální. 6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g přišel v pořádku, v krátké době a já ho můžu ihned testovat. Nemám co bych eshopu vytkla, všecko zde funguje dobře a já jej doporučuji. Jsem spokojená a budu se sem určitě opakovaně navracet a objednávat opakovaně.

Daniel Zřídkaveselý, Dolní Újezd

Daniel Zřídkaveselý, Dolní Újezd:
Přes net nenakupuji moc často, jelikož mi chybí to, že si zboží nemohu otestovat a někdy jsou i dlouhé dodací lhůty. Ovšem v tomto obchodu jsem udělal výjimku a vyplatilo se mi to. 6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g je přesně takový, jaký jsem hledal, splňuje moje očekávání, navíc za skvělou cenu a dodání téměř bleskové. Ještě opět děkuji. Určitě se na vás zase v brzké době obrátím.

Veronika Kolibáčová, Sazomín

Veronika Kolibáčová, Sazomín:
Podívejte, tohle je věc, které si dělá reklamu samo. Asi není třeba ho představovat, kdo vyzkoušel, ví, o čem mluvím a kdo ještě ne, ten by to měl rychle napravit! ;-) Ale kdyby se pořád našel někdo, kdo se s 6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g nepotkal, tak poradím, ať se nebojí a pořídí si na zkoušku. Všichni si to vychvalují, funguje to a já nevidím důvod, proč nedoporučit i ostatním.

Radim Puklický, Lhánice

Radim Puklický, Lhánice:
Když už si něco objednávám, tak chci, abych měl pocit, že mi k tomu nabízejí taky jistý servis, objednání přes internet, potencionální možnost vrácení výrobku a samozřejmě uvítám co nejrychlejší dodání. Několikrát jsem se napálil a nedůvěřuji každému. Tady mě ale udělali radost, byla to opravdu hodně perfektní volba. Je příjemné vědět kde dělají svou práci dobře.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 06. 2019.

Hodnocení 6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g

Adéla B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Kryštof Š: Celkem jsem spokojený.

Dominik D: Přišlo to celkem rychle

Kateřina R: Tento 6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Vanesa M: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Lebensbaum Bio Espresso Kaapi Kerala mleté, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt